Peršokti į turinį

Kaip išreklamuot cs servus ?

powwah

Recommended Posts

jeigu apie cs 1.6 sneki tai nemanau kad iseis. Counter-strike senosios versijos jau kaip ir mirusios. Tai projektus kurt cs 1.6 kaip ir neverta ;/ mano nuomone tesiok

Counter strike 1.6 bus zluges tik tada kaip musu kompiuteriai bus per geri sitam zaidimui.

I tema: Naudokis boostais.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Neverta 1.6 serva kurt, nes populiaresnis yra CS:GO tod─Śl si┼źly─Źiau kurt Cs:go server─». Reklamuoti geriausia naudojant skype bot─ů, gali ie┼íkot ┼żmoni┼│,kurie turi turi koki 1000 kontakt┼│,kad paleist┼│ skype bot─ů u┼ż kelis forumo eurus.

Nuoroda ─» komentar─ů

jeigu apie cs 1.6 sneki tai nemanau kad iseis. Counter-strike senosios versijos jau kaip ir mirusios. Tai projektus kurt cs 1.6 kaip ir neverta ;/ mano nuomone tesiok

Eina , nera mire ir jei nori tegul kuria 

Nuoroda ─» komentar─ů

Forumai, skyp─Ś, draugai... O ┼íiaip cs 1.6 tai tikras ┼żaidimas, nesvarbu tos grafikos senos, csgo nepakeis sen┼│ ger┼│ laik┼│ su draugais mokykloje 5x5 ^_^┬á. (mano nuomone).

Nuoroda ─» komentar─ů

J┼źs patys mir─Śte :D

Manau i┼íreklaminti ─»manoma , gana nesenai prie┼í 7-8m─Śn k┼źriau cs serv┼│ tinkl─ů. J─» nedaug reklaminau Skype bot , cs-servers.lt topais.

Lošdavo serveriuose 8-12 na buvo lankomumas.

Manau tiesiog tais paprastais Skype botais , topais , facebook , per draugus kurie lo┼íia , i┼í b─Śdos ─» kitus servus ateit reklamint.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...