Peršokti į turinį

Mano pirmasis minecraft modas [Sukūrtas su java]

Recommended Posts

Šaunuolis, bet galėjai padaryti kad kažką tas daiktas darytų, o ne tiesiog būtų tekstūra su pavadinimu.
Padaryk kad įmanoma būtų tools'us galingesnius nei deimantai gaminti, jie retesni būtų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunuolis, bet galėjai padaryti kad kažką tas daiktas darytų, o ne tiesiog būtų tekstūra su pavadinimu.

Padaryk kad įmanoma būtų tools'us galingesnius nei deimantai gaminti, jie retesni būtų..

Dėkui už nuomonę. Čia kaip ir.maistas bus kuris pridės full hunger , kuri bus galima gauti tik radus ore po žeme :D
Nuoroda į komentarą

Wow. Nukopijavai pamoką, tiesiog šaunuolis... :blink: Nesupratau, ką tu čia norėjai parodyt. Dar vienas bus pradėjęs mokintis ne nuo to galo.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą

Dėkui už nuomonę. Čia kaip ir.maistas bus kuris pridės full hunger , kuri bus galima gauti tik radus ore po žeme :D

Tai skaitysis taip, kad valgai kažkokį akmenį? :D

Nuoroda į komentarą

Wow. Nukopijavai pamoką, tiesiog šaunuolis... :blink: Nesupratau, ką tu čia norėjai parodyt. Dar vienas bus pradėjęs mokintis ne nuo to galo.

Tai pagal tave kaip mokintis be tutorialu?
Nuoroda į komentarą

Tai pagal tave kaip mokintis be tutorialu?

Esu įsitikinęs, kad tu nesupranti ten beveik nei vienos eilutės. Štai ir tavo "tutorialų" pasėkmės. Bet visgi čia ne mano reikalas, tad...

Nuoroda į komentarą

Esu įsitikinęs, kad tu nesupranti ten beveik nei vienos eilutės. Štai ir tavo "tutorialų" pasėkmės. Bet visgi čia ne mano reikalas, tad...

99,9% tu teisus.
Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...