Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

STEAM FREE GAMES ?


Eimas`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3100 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sėkmės, galbūt nusišypsos laimė ir tu būsi būtent tas kuris gaus CS:GO! :D

Maziau patarciau frepostink kam to reikia ogi tau pasirinkti pranesimu nu gerai zmogu pabande supranta 1 kart parasei ir ok nereikia 100 cia kartu freepostinti#

suprantu kad jusu puslapis ira toks kuris nemoka like susirinkti nemaldavus visados faccebuke laiku paparastai kadanors parasyk butu malonu pamayt o ne like prasyti

Redaguota , nario ✭PaNo'Maly✭
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maziau patarciau frepostink kam to reikia ogi tau pasirinkti pranesimu nu gerai zmogu pabande supranta 1 kart parasei ir ok nereikia 100 cia kartu freepostinti#

suprantu kad jusu puslapis ira toks kuris nemoka like susirinkti nemaldavus visados faccebuke laiku paparastai kadanors parasyk butu malonu pamayt o ne like prasyti

"Atsiprašau, kad free-post'inu. Atsiprašau jog "maldauju" like. Pasistengsiu daugiau neprašyti like". O kad pas tave vietoj galvos moliūgas, pasirodo neklydau... :D

XOYYM0m.png

9igCfWS.png

 

Tikriausiai ilgai reikėjo galvot, jog sugalvotum žodis į žodį kaip mano parašas? O tu turi daugiau nei vieną ir netikrų Skype, kuriuos susikūrė žmonės bandydami apgauti pasinaudodami tavo patikimumu? :D

 

Tavo puslapio viršelis ir taip nuo manęs kopijuotas - http://i.imgur.com/4oKQx8i.png ( tavo) / http://i.imgur.com/xFlX0JB.png ( mano)

Redaguota , nario STEAM žaidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Atsiprašau, kad free-post'inu. Atsiprašau jog "maldauju" like. Pasistengsiu daugiau neprašyti like". O kad pas tave vietoj galvos moliūgas, pasirodo neklydau... :D

XOYYM0m.png

9igCfWS.png

 

Tikriausiai ilgai reikėjo galvot, jog sugalvotum žodis į žodį kaip mano parašas? O tu turi daugiau nei vieną ir netikrų Skype, kuriuos susikūrė žmonės bandydami apgauti pasinaudodami tavo patikimumu? :D

 

Tavo puslapio viršelis ir taip nuo manęs kopijuotas - http://i.imgur.com/4oKQx8i.png ( tavo) / http://i.imgur.com/xFlX0JB.png ( mano)

Sveikas as daviau sitam .Hukozor, asmeniui kurti jis kurdamas susikure ir sau toki pati fb virseli skype dov.exe viska atsiunte man tas fotkes d o pl pl as negaliu det steam shop netu jiem vadovauji , jis man pakure sakiau kaska tokio ir jis kure ne as photoshoperis jis kure tai .. sha ir ta fb ne vien as valdaug

daugiau mano draugas 

Redaguota , nario ✭PaNo'Maly✭
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas as daviau sitam .Hukozor, asmeniui kurti jis kurdamas susikure ir sau toki pati fb virseli skype dov.exe viska atsiunte man tas fotkes d o pl pl as negaliu det steam shop netu jiem vadovauji , jis man pakure sakiau kaska tokio ir jis kure ne as photoshoperis jis kure tai .. sha ir ta fb ne vien as valdaug

daugiau mano draugas 

Jo aš kūriau. Bet tu man sakiai kažką panašaus. Tai aš ir tau padariau. Klausiau ką po apačia rašyti sakei kaip jo. O del profilio tai pats kopiavai. Beje apie kokį tu mano kalbi ? Aš tau kūriau o sau man kam? Neturiu nei grupės nei ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas as daviau sitam .Hukozor, asmeniui kurti jis kurdamas susikure ir sau toki pati fb virseli skype dov.exe viska atsiunte man tas fotkes d o pl pl as negaliu det steam shop netu jiem vadovauji , jis man pakure sakiau kaska tokio ir jis kure ne as photoshoperis jis kure tai .. sha ir ta fb ne vien as valdaug

daugiau mano draugas 

Rimtas kentas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gal nufotkinti kad pats sukurei apie nieka as nesakiau sakiau tik Steam shop

 

[28/10/2015 20:32:41] .hukozor´: skype ir mail parašyk
[28/10/2015 20:33:21] mart: mart-41
[28/10/2015 20:33:32] mart: email [email protected]
[28/10/2015 20:35:53] .hukozor´: ką po apačia rašyti ?
[28/10/2015 20:36:02] mart: i virsu
[28/10/2015 20:36:06] mart: NU kaip foto
[28/10/2015 20:36:09] mart: tik STEAM SHOP
 
 
as ne vaikas ir zinau ka sakau buvo puslapis tik istrinei kai parasiau viska tapati buvai tik skype email kitka
 
ar tikrai nekopinai lol - pasigavai

 

Jo aš kūriau. Bet tu man sakiai kažką panašaus. Tai aš ir tau padariau. Klausiau ką po apačia rašyti sakei kaip jo. O del profilio tai pats kopiavai. Beje apie kokį tu mano kalbi ? Aš tau kūriau o sau man kam? Neturiu nei grupės nei ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

gal nufotkinti kad pats sukurei apie nieka as nesakiau sakiau tik Steam shop

 

[28/10/2015 20:32:41] .hukozor´: skype ir mail parašyk
[28/10/2015 20:33:21] mart: mart-41
[28/10/2015 20:33:32] mart: email [email protected]
[28/10/2015 20:35:53] .hukozor´: ką po apačia rašyti ?
[28/10/2015 20:36:02] mart: i virsu
[28/10/2015 20:36:06] mart: NU kaip foto
[28/10/2015 20:36:09] mart: tik STEAM SHOP
 
 
as ne vaikas ir zinau ka sakau buvo puslapis tik istrinei kai parasiau viska tapati buvai tik skype email kitka
 
ar tikrai nekopinai lol - pasigavai

 

Jo sukuriau tam kad pažiurėti ar pritinka, bet kaip matai mygtukai užstoja apatini raštą. Žadėjau kažką kurti tai kaip STEAM Žaidimai turi bet nusprendžiau kad nieko nesigaus nes nepakanka man metų bei nėra pasitikėjimo. Gali paklausti STEAM Žaidimai kad klausiau kaip gauti pasitikėjimo ir dirbti taip pat kaip tu :) O tau padėjau nes žinojau kad nieko nesigaus tau. Ir buvome 'draugai'. Bet kai kopijuoji ir esi savanaudis supranti kad netas žmogus su kuriuom gali būti draugais. Beje palauk kiek ten tau 13? Iš tavo kalbos per skype lengva suprasti. Galėčiau čia visą puslapi užpildyti bet nėra esmės. Viskas prasidėjo dėl atsiliepimo o pasibaige štai kuom. Nebuvo man reikalo pasitikėti tavimi. STEAM Žaidimai, nemeluosiu buvau sukūręs ir norėjau pradėti pardavinėti giftus kaip tu. Nesigauna, nesigautu ir nesigaudavo niekada taip. Turi turėti tame patirties kaip ir tu. Tam kam idomu: https://www.facebook.com/Steam-Shop-421408838044666/?notif_t=fbpage_fan_invite Beje sakai nevaikas, iš balso nedidelis o tau yra 13 ir tikrai visi nori būti kaip tu ir kurtis tokius pat skype. Linkiu Gero Kelio Tau MART.

Redaguota , nario Miroalith
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo sukuriau tam kad pažiurėti ar pritinka, bet kaip matai mygtukai užstoja apatini raštą. Žadėjau kažką kurti tai kaip STEAM Žaidimai turi bet nusprendžiau kad nieko nesigaus nes nepakanka man metų bei nėra pasitikėjimo. Gali paklausti STEAM Žaidimai kad klausiau kaip gauti pasitikėjimo ir dirbti taip pat kaip tu :) O tau padėjau nes žinojau kad nieko nesigaus tau. Ir buvome 'draugai'. Bet kai kopijuoji ir esi savanaudis supranti kad netas žmogus su kuriuom gali būti draugais. Beje palauk kiek ten tau 13? Iš tavo kalbos per skype lengva suprasti. Galėčiau čia visą puslapi užpildyti bet nėra esmės. Viskas prasidėjo dėl atsiliepimo o pasibaige štai kuom. Nebuvo man reikalo pasitikėti tavimi. STEAM Žaidimai, nemeluosiu buvau sukūręs ir norėjau pradėti pardavinėti giftus kaip tu. Nesigauna, nesigautu ir nesigaudavo niekada taip. Turi turėti tame patirties kaip ir tu. Tam kam idomu: https://www.facebook.com/Steam-Shop-421408838044666/?notif_t=fbpage_fan_invite Beje sakai nevaikas, iš balso nedidelis o tau yra 13 ir tikrai visi nori būti kaip tu ir kurtis tokius pat skype. Linkiu Gero Kelio Tau MART.

Net neskaitysiu poete tu :DD nebejuokink melagi geda : iskur zinai kiek man metu jeigu net nezinai mano vardo man rodos tikro real ir kiek man metu nezinai nesakyk nevien balsas gali but betkoks as nerukau neika ir nera storas wow 

Redaguota , nario ✭PaNo'Maly✭
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net neskaitysiu poete tu :DD nebejuokink melagi geda

Visi darom klaidas. Vis gi man tik 15. Noriu visada būti geriausias bet nepastebiu jog tai neįmanoma :) Nebesiteisinsiu. Melavau, melavau tuom ir pasibaigė..

Redaguota , nario Miroalith
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maziau patarciau frepostink kam to reikia ogi tau pasirinkti pranesimu nu gerai zmogu pabande supranta 1 kart parasei ir ok nereikia 100 cia kartu freepostinti#

suprantu kad jusu puslapis ira toks kuris nemoka like susirinkti nemaldavus visados faccebuke laiku paparastai kadanors parasyk butu malonu pamayt o ne like prasyti

 

Tau tai patarčiau rašybos pasimokyti, o ne šiame forume sėdėti. Kadangi prie visų prisikabinėji, su savo nesąmoningais - bereikšmiais komentarais. 

 

Na o, dėl žaidimų tai būna kad padalina keleta paprastų žaidimėlių. Tinklalapis : https://www.indiegala.com/ ;

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3100 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...