Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

opengl problema


photomanHQ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3107 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 sveiki, taigi persirašiau windowsus, kaip ir priklauso susirašiau visus driverius, bet iškilo man tokia problema, kad negaliu žaisti žaidimų opengl modu, tarkim counter-strike. Įsirašiau Mobile Intel® 945 Express Chipset Family display driver. Prieš windowsų perrašyma kiek pamenu ne tokie vaizdo driveriai pas mane buvo, bet dabar kažkodėl man neleidžia įsirašyti kitų driveriu (na arba aš nerandu tinkamų) nepamenu kokie driveriai buvo prieš windowsų perrašyma- Kompiuteris hp PAVILION dv6500. Kas galėtu pagelbėt? ko man reikia, tik kad aš žaidimus galėčiau žaisti normalia, ne software grafika

Redaguota , nario EDENLEY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

nvida driveriai neįsirašė, nejaugi tik Mobile Intel® 945 Express Chipset Family  galiu naudoti? Tiesa sakant ne visai viskas taip kaip rašiau pradžioje, aš pasiemiau naudotą tokį patį kompiuterį, nes praeitas sugedo. Senam kompiuterį tvarkoj viskas buvo, galėdavau žaisti opengl grafika be problemu, o čia bispridielai kažkokie, nors kompiuteris yra to pačio modelio

Redaguota , nario EDENLEY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3107 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...