Peršokti į turinį

Apie ebay ir amazon :) DĖSIU REP

MrT

Recommended Posts

Sveiki, pradėjau verslą ir dabar pasistojo :D:) (iškilo) klausimas, jeigu tas žmogus iš ebay neatsiunčia pirkėjui prekės, ar aš lieku kažkiek susijęs, jei tarpininkauju? Ir kas tada jei neatsiunčia? Gal ebay gražina pinigus ar kaip kitaip kasnors vyksta? Nu žodžiu išsamiai aprašykit kaip kas jei neatsiunčia, ir kas jei atsiuntė, gavo pirkėjas preke ir jis aiškina kad jos negavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, pradėjau verslą ir dabar pasistojo :D:) (iškilo) klausimas, jeigu tas žmogus iš ebay neatsiunčia pirkėjui prekės, ar aš lieku kažkiek susijęs, jei tarpininkauju? Ir kas tada jei neatsiunčia? Gal ebay gražina pinigus ar kaip kitaip kasnors vyksta? Nu žodžiu išsamiai aprašykit kaip kas jei neatsiunčia, ir kas jei atsiuntė, gavo pirkėjas preke ir jis aiškina kad jos negavo?

Juk pas tave buvo kaip ir garantija :D. Laikas verslą uždaryt reiškia. 

Nuoroda į komentarą

Mano nuomone tu lieki kaltas, jei neatsiunčia, nes tu tarpininkavai, jei teiki tokia tarpininkavimo paslauga, turi prisiimti visa atsakomybę.

Jei neatsiunčia, tai praradai pinigus, nebent pirkėjas ledžia per tam tikra laika gražinti prekę, tai tada atgautum pinigus.

Kaip tu gali žinoti, kad pirkėjas gavo, bet sako, kad negavo ??

Nuoroda į komentarą

Sveikas, Ebay yra puiki pirkimo bei pardavimo aikštelė. Apie AMAZON nieko negaliu pasakyt, nepirkau nei karto :lol:

Apie AliExpress, tai manau puikiausia pardavimo aikštelė, kiek pirkau nebuvau apgautas niekada. Buvo aišku viena siunta kuria neatsiemiau dėl savo klaidos. Tai laiko stoka. Pinigų atgal negavau, bet nesedžiu neverkiu kaip kiti. Nors ir suma yra 50 eurų.

Sėkmės, tau perkant. Jei nori kažkokį versliuką atsidaryt tai siulyčiau iPhone cases pirkti ir visus kitus aksesuarus prie iPhone perkami tikrai daug kuo. Pvž: pasiimk iPhone case kokį už 2EU ir parduok už 5 - 7 EU.

Nuoroda į komentarą

Sveikas. Ebay ir kitų parduotuvių prekių pardavimu užsiiminėju jau antrus metus,jei kažkokie klausimai kils parašyk į pm. Taigi jei iš Ebay pirksi prekę ,bet bijosi kad gali jos negauti tai kaip čia pasakius... Durnas būsi. Visu pirma reikia atkreipti dėmesį į pardavėjo reputacija (net nepasikliaučiau jei būtų 50% patikimumo) jei ji žema-didelė tikimybė jog ten ''scameris'',o jei didelė reputacija-viskas okey, klausi pardavėjo būtiniausių klausimų ir jis tau per valandą ar net greičiau atsakys (šeip įvairiai būna). Taigi klausimas kaip apsisaugoti nuo scammerių? Labai lengvai. Tam ir sukurtas ''refund''. Jei kas atsitinka,pateiki įrodymus ir atgauni pinigus. Žinoma rizikos yra,kad jų neatgausi,nes kuo toliau tuo scammeriais protingesni. Tikiuosi kažkuom padėjau. 

Nuoroda į komentarą

Sveikas. Ebay ir kitų parduotuvių prekių pardavimu užsiiminėju jau antrus metus,jei kažkokie klausimai kils parašyk į pm. Taigi jei iš Ebay pirksi prekę ,bet bijosi kad gali jos negauti tai kaip čia pasakius... Durnas būsi. Visu pirma reikia atkreipti dėmesį į pardavėjo reputacija (net nepasikliaučiau jei būtų 50% patikimumo) jei ji žema-didelė tikimybė jog ten ''scameris'',o jei didelė reputacija-viskas okey, klausi pardavėjo būtiniausių klausimų ir jis tau per valandą ar net greičiau atsakys (šeip įvairiai būna). Taigi klausimas kaip apsisaugoti nuo scammerių? Labai lengvai. Tam ir sukurtas ''refund''. Jei kas atsitinka,pateiki įrodymus ir atgauni pinigus. Žinoma rizikos yra,kad jų neatgausi,nes kuo toliau tuo scammeriais protingesni. Tikiuosi kažkuom padėjau. 

O jei pirkėjas tvirtina kad negavo prekės, nors prekė pas jį? 

Tai jei 99 positive ir tarp 10 negative komentarų parašyta kad jis atsiuntė netokią preke ir negražina pinigu ir nesutinka priimt prekės, dar kad atsiunčia brokuotas. Galima tokiu pasitikėt?

Juk pas tave buvo kaip ir garantija :D. Laikas verslą uždaryt reiškia. 

Jokių atsakomybiu neprisiimu jei prekės negaunat ar gaunat netokia, brokuota, o tik pasirūpinu tik kiek galiu kad gautumėte (imu tik iš 99-98 positive feedback ir reikalui esant su pardavėju pašnekam), ir beto jūsų pačių niekas neapsaugo nuo to taipat jei sakytumėtės tiesiogiai.

Nuoroda į komentarą

Vaikai. Va Ebay bėda. Jie prisižaidžia su tais "negavau prekes,šaibas gražinkit" gerai,įmanoma kad gražins ir taip tu išlošei,kaip sakoma apvogei. Bet kaip visada yra žodis bet,bandai apgauti,pardavėjas nueina į paštą,užpildo dokumentus jog negavai,bac ir pagauna tave. Ateis toks laiškelis iš antstolių kad pinigus gražini plius sumokėsi dar ir antstoliams ,jei nepilnametis esi ir dar plius nuo tėvų gerai į sprandą gausi. Kaip sakoma nežaisk su ugnimi.

Redaguota , nario Dzenkūją!
Nuoroda į komentarą

Vaikai. Va Ebay bėda. Jie prisižaidžia su tais "negavau prekes,šaibas gražinkit" gerai,įmanoma kad gražins ir taip tu išlošei,kaip sakoma apvogei. Bet kaip visada yra žodis bet,bandai apgauti,pardavėjas nueina į paštą,užpildo dokumentus jog negavai,bac ir pagauna tave. Ateis toks laiškelis iš antstolių kad pinigus gražini plius sumokėsi dar ir antstoliams ,jei nepilnametis esi ir dar plius nuo tėvų gerai į sprandą gausi. Kaip sakoma nežaisk su ugnimi.

Apie ka tu šneki bliamba? Skaityt moki? Klausiu aš kaip tarpininkas jei pvz aš užsakiau preke pirkėjo adresu ir jis ją gavo, o aiškina, kad negavo, ka tada man daryt? Iš kur žinot ar jis meluoja ar ne?

Nuoroda į komentarą

Teisiškai dabar jis nieko neatsako. Čia jo paties reikalas nulemsentis jo "verslą".

Nuoroda į komentarą

Apie ka tu šneki bliamba? Skaityt moki? Klausiu aš kaip tarpininkas jei pvz aš užsakiau preke pirkėjo adresu ir jis ją gavo, o aiškina, kad negavo, ka tada man daryt? Iš kur žinot ar jis meluoja ar ne?

Džiaukis kad išvis laiką švaistau tau atsakinėdamas į tokius klausimus,kaip tu su manim taip ir aš su tavim. Proto bokšte,o uždarbio sait'e negalėjai pasižiūrėt arba bent jau ten paklausinėt? Čia vaikai gi renkasi (nevisi) kur gal keli procentai čia esančių išvis ebay'jum naudojosi. Tad nekelk bangų ir kaip tarpininkas čia yra tavo bėda ar tavo klientą veiks sąžinės reikalas. Ciao.

Nuoroda į komentarą

jeigu taisingai supratau tai turi turi omeni tipo tu uzsakai iskarto pirkejui cia tipo tu tas kuris uz 1£ daro tuoz usakymus jei neklystu? tai jeigu taip tai viskas paprasta.. .jeigu negauna, tas pirkejas tesiog uzpildai i ebay kad negavai ir viskas ir tau duoda pasirinkt nori pinigu grazinimo ar pacio daigto jeigu nori daigto, isiuncia atgal, nori pinigu grazina,ispradziu duoda jei neklystu 5-7 dienas, ir per jas turi pats pirkejas grazint jeigu per tas dienas pirkejas negrazina pats ebay tau grazina pinigus 100% buvo taip ne karta kai pardavejas ignoravo, o seip kurie cia sako zet i feedback tipo i reputacija ar kaip lietuviskai t.y kad patikimas tai cia yra dydziausias bullshit eini betka ir perki koks skirtumas cia yra ebay.. jeigu negausi ar gausi suda uzpildai viska ir tau grazina pinigus nera jokios rizikos cia kurie sako zet i feedback ir pan tai cia .. naudoju ebay jau virs 3 metu , nebeperku nei vieno daigto is parduotuves,viska is ebay, niekada neziuriu, patinka daigtas, gera kaina iskarto perku neziuriu kas per pardavejas.. is  100 uzsakymo gavau viena karta kada neatsiunte prekes, uz kuria po savaites grazino pinigus, dabar ponuliui Dzenkuja kuris sako kad tipo pist prota kad negavai.. cia su ebay kazkiek rizikinga , bet su amazon gali daryt apie 3-5 kartus per menesi nieko nebus...  jeigu nori is amazon tipo gaut preke ir poto padaryt kad negavai atseit yra daug budu galiu per privata pasidalint 99,9% negausi jokios rizikos o jeigu dar darysi tokius ant kokiu 50-200$ dolcu tai isviso vos ne 100% garantuoju kad tau nieko nebutu... 

Nuoroda į komentarą

Ne taip supratot as nenoriu cia apgaudinėt kad tipo as gavau preke ir tipo rašyt amazonui kad neturiu... Aš tiesiog noriu žinot jei aš užsakau žmogui ant jo adreso preke ir jis gauna ją, o paskui man aiškina kad negavo ir nori kad aš jam sumokėčiau ką tokiu atveju daryt? Kaip žinot gavo jis ją ar ne? Aš kaip tarpininkas.

Nuoroda į komentarą

Ne taip supratot as nenoriu cia apgaudinėt kad tipo as gavau preke ir tipo rašyt amazonui kad neturiu... Aš tiesiog noriu žinot jei aš užsakau žmogui ant jo adreso preke ir jis gauna ją, o paskui man aiškina kad negavo ir nori kad aš jam sumokėčiau ką tokiu atveju daryt? Kaip žinot gavo jis ją ar ne? Aš kaip tarpininkas.

nu besansu tau lieka moket..  kitaip liksi kaip scam.. yra vienas  budu tau pasiimt U.S koki addresa isinuomuot taip sakant warehouse ir poto is ten tau pirkt vel koki UPS shipping ir kad tau butu tracking ir tada pats matysi ir galesi sekt ta visa siuntiny.

arba pamirsau pasakyt tesiog gali shipping ant savo addreso.. ir poto eik i pasta ir isiust jam..  

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...