Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Per valandą 5 eurai.


MrT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3082 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi vakar ryte patalpinus nuorodą (už kurios paspaudimus gaunu keleta centų) "twitter" paskyroje, vakare išvydau, kad uždirbau 5 eurus, bet svarbiausia nieko nedarius, tik copy paste ryte... Taigi kviečiu ir jus pabandyti kažkiek užsidirbti:https://shorte.st/ref/ec25517232

Spauskite ANT NUORODOS IR REGISTRUOKITĖS

Kai prisiregistruosite ir jei bandysite kažką daryti, parašykite man į PM, duosiu 3 forumo eurus ir paaiškinsiu kaip greičiau uždirbti taip kaip aš.

Redaguota , nario PerSempre
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

short.png


Na ištikrūjų ten šūdo vertas puslapis, pinigų neišmoka, pats buvau tuo užsiėmes, ten mažiausiai turi būti koks 1000clicku, kad gautum kokius 2$

Išmoka pinigus, ir jei neturi virš pečių nieko daugiau, tai gal ir sunku tada tikrai. Reikia strategijos kuria pasidalinsiu kiekvienam kuris užsiregins per mano ref. p.s. 1k paspaudimu apie 3 dolcus.

Redaguota , nario PerSempre
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

118 doleriu čia, ne 5 eurai D: fake n gay

Čia visu pirma ne mano, o tokio žmogaus... Ir data pažiūrėk + sakiau mėnesio gale išmoka, tai jei jau mėnesio galas atėjo tai ka žn.

Man įdomu kaip tu per 1val, surinkai tiek paspaudimų?

Prisiregistruoji per mano nuoroda ir tuo acc naudojies - pasakau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ten dideli pinigai kur foto, bet mažesnių sumų neišmoka kaip kokius 4$, todėl net neapsimoka ten ir dirbti, jeigu rašo kad išmokės ir t.t bet neišmoka. 

:D Tu anglų moki? Nepaskaitei ten, kad minimaliai paypal metodu turi 5 usd būti, o webmoney net 10 usd, ir turi išanksto būt nustates payment metoda.

Jau kad čia REAL galit būti ramus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Tu anglų moki? Nepaskaitei ten, kad minimaliai paypal metodu turi 5 usd būti, o webmoney net 10 usd, ir turi išanksto būt nustates payment metoda.

Jau kad čia REAL galit būti ramus.

Na bent jau kaip aš ten dirbau tai kaip turėdavai 5usd galėdavai iš anksto išsiimti tuos pinigus bet 5usd turėdavo būti mažiausia suma, o išmokėti turi bet kiek mėnesio gale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3082 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...