Peršokti į turinį

Perku skinus iki 2 eurų (sms)

Recommended Posts

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė IvirusI
      Sveiki, tad pradėsiu nuo to, kad  paskui nesakytumėt "gg zlugot", "ieskot naujo scripterio, tai ka inn nieko nesugeba'?, tikrai NE, mes ieškome antrojo scripterio jog sukoduotų keletą sistemėlių pagal mūsų prašymus, inn neturi laiko, nes dirba prie bug fix, tad manau jog serverio progresas ypač padidėtų pasamdžius patyrusį scripterį.
      Ieškome atsakingo, turinčio bent 1-2 metų patirtį, kodas turi būti "švarus", optimatizuotas.  taupant mano ir Jūsų laiką numesti savo sistemų pvz (tik vaizdiškai). Ko mums reikia? Reikia keletą sistemų, idėja ir visą kitą parašysiu aš privačiai, už tai atsiskaitysime TIK bankiniu pavedimu.
    • Parašė minty
      Sveiki parduodu mapp darbus 

del foto ir info i skype

• Parašė minty
      sveiki ieskau mapperio proektas nestartavo ir forumo dar nera bet greitai bus paruoskite kokius map darbus  
      perziurai jei tiks priimsime  

• Parašė Armaniss_
      Sveiki nesenai pradėjau buildinti visokius objektus ir bandau patekti į kokį projektą kaip builderis pats projekto kurti nenoriu todėl ir ieškau kas priimtu pavyzdžių dar neturiu bet greitu metu turėsiu jai norėtum mane priimti i builderi kviesk i skype mentakas123, su durnais klausimais nerašykit . taip pat buvau builderis s-world.lt projekte tai prieš metus o dabar vel buildinu po pertraukos tai jai kas žinojot šį projektą tai ten buvo statytas mano spawnas
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...