Peršokti į turinį

LG G4 reikia patarim┼│

Recommended Posts

Sveiki,

Galvoju kita savaite pirkti LG G4. ┼Żi┼źr─Śjau parametrus, tai i┼ítikro man labai patiko atmintis, ram ir didelia i┼ístri┼żain─Ś ir t.t

Bet, kaip yra i┼ítikr┼│j┼│ gal kas turi ┼í─» telefona ? nor─Ś─Źiau i┼ígirsti nuomuoni┼│ kurie tur─Śjo ar turi ┼í─» telefona.

http://www.mobili.lt/lt/telefonai/lg/g4/

Redaguota , nario Mister
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

┼áiaip gal ir nieko toks. Bet ┼íiaip si┼źly─Źiau imti sony xperia geri labai. Patvar┼źs vsik─ů. Pats naudoju ┼íit─ů jau gan ilg─ů laik─ů ir nesigailiu┬áhttp://www.mobili.lt/lt/telefonai/sony_mobile/e2003_xperia_e4_4g.html. Na bet ┼żi┼źrint kam tu j─» naudosi?

Nuoroda ─» komentar─ů

┼áiaip gal ir nieko toks. Bet ┼íiaip si┼źly─Źiau imti sony xperia geri labai. Patvar┼źs vsik─ů. Pats naudoju ┼íit─ů jau gan ilg─ů laik─ů ir nesigailiu┬áhttp://www.mobili.lt/lt/telefonai/sony_mobile/e2003_xperia_e4_4g.html. Na bet ┼żi┼źrint kam tu j─» naudosi?

Aha, telefonas gal ir neblogas, bet mane domina nuo 5.0 coli┼│, ma┼żesni netraukia ;)

Nuoroda ─» komentar─ů

Ir ┼íiaip i┼í pa┼ż─»stam┼│ niekas tokio neturi turi draugas g3 viskas b┼źvo gerai bet kaip atnaujino android versij─ů sak─Ś nesvieti┼íkai stringa nieko beveik negali padaryti jei kas skambina tai minimum 30 sekund┼żi┼│ reikia palaukti kol atstrigs ir tik tada eina atsiliepti.

Nuoroda ─» komentar─ů

Turiu LG G2 jau apie 2 metus, k─ů galiu pasakyt LG mane nustebino ko tikrai nesitik─Śjau, prie┼í pirkdamas svars─Źiau tarp daug varijant┼│, be tuo metu ┼íis modelis buvo naujas pagalvojau kod─Śl nei┼ím─Śginus, kiek atnaujinim┼│ bebuvo, niekas niekada nestrigo, baterija laiko kaip ┼żv─Śris, o darau visk─ů su tuo telefonu. Patariu imt LG nesigail─Śsi, dabar n─Śra kito telefono ─» kur─» i┼íkeis─Źiau.

Nuoroda ─» komentar─ů

Turiu LG G2 jau apie 2 metus, k─ů galiu pasakyt LG mane nustebino ko tikrai nesitik─Śjau, prie┼í pirkdamas svars─Źiau tarp daug varijant┼│, be tuo metu ┼íis modelis buvo naujas pagalvojau kod─Śl nei┼ím─Śginus, kiek atnaujinim┼│ bebuvo, niekas niekada nestrigo, baterija laiko kaip ┼żv─Śris, o darau visk─ů su tuo telefonu. Patariu imt LG nesigail─Śsi, dabar n─Śra kito telefono ─» kur─» i┼íkeis─Źiau.

Beje mano mama turi LG G2 tod─Śl ir nori┼│ imti G4, nes manau bus dar geresnis :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...