Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LG G4 reikia patarimų


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3085 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,


 


Galvoju kita savaite pirkti LG G4. Žiūrėjau parametrus, tai ištikro man labai patiko atmintis, ram ir didelia išstrižainė ir t.t


Bet, kaip yra ištikrųjų gal kas turi šį telefona ? norėčiau išgirsti nuomuonių kurie turėjo ar turi šį telefona.


 


http://www.mobili.lt/lt/telefonai/lg/g4/


Redaguota , nario Mister
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip gal ir nieko toks. Bet šiaip siūlyčiau imti sony xperia geri labai. Patvarūs vsiką. Pats naudoju šitą jau gan ilgą laiką ir nesigailiu http://www.mobili.lt/lt/telefonai/sony_mobile/e2003_xperia_e4_4g.html. Na bet žiūrint kam tu jį naudosi?

Aha, telefonas gal ir neblogas, bet mane domina nuo 5.0 colių, mažesni netraukia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir šiaip iš pažįstamų niekas tokio neturi turi draugas g3 viskas būvo gerai bet kaip atnaujino android versiją sakė nesvietiškai stringa nieko beveik negali padaryti jei kas skambina tai minimum 30 sekundžių reikia palaukti kol atstrigs ir tik tada eina atsiliepti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu LG G2 jau apie 2 metus, ką galiu pasakyt LG mane nustebino ko tikrai nesitikėjau, prieš pirkdamas svarsčiau tarp daug varijantų, be tuo metu šis modelis buvo naujas pagalvojau kodėl neišmėginus, kiek atnaujinimų bebuvo, niekas niekada nestrigo, baterija laiko kaip žvėris, o darau viską su tuo telefonu. Patariu imt LG nesigailėsi, dabar nėra kito telefono į kurį iškeisčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu LG G2 jau apie 2 metus, ką galiu pasakyt LG mane nustebino ko tikrai nesitikėjau, prieš pirkdamas svarsčiau tarp daug varijantų, be tuo metu šis modelis buvo naujas pagalvojau kodėl neišmėginus, kiek atnaujinimų bebuvo, niekas niekada nestrigo, baterija laiko kaip žvėris, o darau viską su tuo telefonu. Patariu imt LG nesigailėsi, dabar nėra kito telefono į kurį iškeisčiau.

Beje mano mama turi LG G2 todėl ir norių imti G4, nes manau bus dar geresnis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3085 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...