Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3899 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, kokias zinot programas androidui padaryti firmware, be odin ir kies. Nes taip supisau samsung s3, ir neveikia su kies nepriconnectina telo, o su odin fail meta.. 

 

Kas padės sutvarkyt banku pervesiu 3e arba duosiu minecraft legalą.

Redaguota , nario iR1sk?

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Kas butent ne taip su tel? Nes odin vienintelis kuris darba padaro tinkamai. Nes tai butent samsung programa nutekinta is gamyklu. Tel dar isijungia? USB debuging gali ijungt ir ar jis ijungtas?

Jei tel neisijungia normaliai ar imanoma dar i download mode patekt?

Kas butent ne taip su tel? Nes odin vienintelis kuris darba padaro tinkamai. Nes tai butent samsung programa nutekinta is gamyklu. Tel dar isijungia? USB debuging gali ijungt ir ar jis ijungtas?

Jei tel neisijungia normaliai ar imanoma dar i download mode patekt?

Ten pripisau su rom'ais įvairiais ir telas nebeveikia nrml.. USB debuging nzn ar ijungtas ar išjungtas. O į download moda eina patekt.

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Kuria odin versija naudoji? Koks samsung s 3 modelis(pilnas nuo lipduko po baterija) turetu but skaiciai ir raides i9300 ar kokiu dar raidziu yra?koki softa per odina rasai is kur parsisiuntei? Usb kabelis ir lizdas ant tel veike be problemu iki siol?

Kuria odin versija naudoji? Koks samsung s 3 modelis(pilnas nuo lipduko po baterija) turetu but skaiciai ir raides i9300 ar kokiu dar raidziu yra?koki softa per odina rasai is kur parsisiuntei? Usb kabelis ir lizdas ant tel veike be problemu iki siol?

Dachuja versijų turių tų odin v3.10,7 šnd naudojau. Po beterija: http://www.part.lt/perziura/4b02d61247bbb425d9a2474df76ddc7e253.jpg

USB ikišes: http://www.part.lt/perziura/62bdd4d874f5cc5e7576afa1cb7a8b5b293.jpgDownload mode: http://www.part.lt/perziura/dff70ae632f23e689421905406ed9b2336.jpg Išsisaugok fotke, ir pasididink pati viršu aš kur susilieja surašiau mažom raidelem, kas ten rašoma. Ojj, daug softu siunčiau iš visur, kad tiktu s3 I9300.. O USB veikia :)

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Neblogai couteri pavares :D 37 kartai :) daug flashintas tel.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/34071/I9300XXUGNG3_I9300DBTGNG2_DBT/

Svarus 4.3 skirtas vokietijai. Nepriristas be jokio operatoriaus brandingo.

Zemiau apacioj yra linkas i tinkanti odin ir visos instrukcijos.

Turetu viskas susiflashint su situo.

Reiks uzsiregint kad parsisiust jei neturi acc

Neblogai couteri pavares :D 37 kartai :) daug flashintas tel.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/34071/I9300XXUGNG3_I9300DBTGNG2_DBT/

Svarus 4.3 skirtas vokietijai. Nepriristas be jokio operatoriaus brandingo.

Zemiau apacioj yra linkas i tinkanti odin ir visos instrukcijos.

Turetu viskas susiflashint su situo.

Reiks uzsiregint kad parsisiust jei neturi acc

Nemanau ar veiks, bet bandau.

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

(redaguota)

Pavyko kas nors? Odin randa tavo tel kai jis download mode? Ka device manager rodo kai prijungi tel prie kompo per usb fownload mode? Rodo kad koki draiveri jam pritaike ar su sauktuku stovi?

Neveik fail..

http://www.part.lt/perziura/0353aecb5f5386e0c52021aab2f8641f432.png

      http://www.part.lt/perziura/9b5a31ef8e1797c680249333c0a3e87a871.png

Nu lyg ir randa telefoną Odin kai įjungiu download moda tarp odin rašo: <ID:0/004> Added!!

O tarp device manager atsiranda: http://www.part.lt/perziura/77ee6baee3ef98994adc2086733f4fcb762.png

Redaguota , nario iR1sk?

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Atrodo pas tave su bootloader bedos. Paziuresiu gal rasiu koki rom su standartiniu bootloader veliau siandien.

Okay. Kas padės sutvarkyt banku pervesiu 3e arba duosiu minecraft legalą.

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Siaip gali taip zaisdamas negristamai tel suvaryt su odin, nedeliok softo betkur. B/l turi eit i b/l softas i softa. Koks romas pas tave paskutinis buvo?

Tikrai nzn koks paskutinis buvo..

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

(redaguota)

Belieka paskutinis variantas repartition su pit failu. Tada bandyt flashint softa is naujo. Ka sako kai b/l flashini per b/l ir istrink kies jei dar turi isirases. Tada bandyk flashint.

Redaguota , nario Rmbdeivis

Belieka paskutinis variantas repartition su pit failu. Tada bandyt flashint softa is naujo. Ka sako kai b/l flashini per b/l ir istrink kies jei dar turi isirases. Tada bandyk flashint.

Nu va fail per b/l http://www.part.lt/perziura/9f662f76db7627b18af3415ec700c8b3297.png

Paaiskintu aiskiau su tuom pit failu.

O kam ta Kies istrynti is pc?

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Būsiu pavėlaves truputį but still. Sveikinu kad supisai telefono ROM'ą. rly. 

Negali tiesiog į recoverį nueit padaryt visų data wipe ir nustatymų ir bandyt iš naujo tel įjungti? Ne visada išeitis yra perflashint softa.

Kai flashini tai flashink tik per PDA (a.k.a AP). Pats buvau padaręs klaidą kai flashinau per CP tai tiesiog neužbootindavo pilnai telefono, tą patį logo terodydavo.

Būsiu pavėlaves truputį but still. Sveikinu kad supisai telefono ROM'ą. rly. 

Negali tiesiog į recoverį nueit padaryt visų data wipe ir nustatymų ir bandyt iš naujo tel įjungti? Ne visada išeitis yra perflashint softa.

Kai flashini tai flashink tik per PDA (a.k.a AP). Pats buvau padaręs klaidą kai flashinau per CP tai tiesiog neužbootindavo pilnai telefono, tą patį logo terodydavo.

Ką dabar galiu aš daryti, gal nauja detalę nupirkt? O jei pas meistus nesčiau nieko jie nepadarytu?

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3899 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...