Peršokti į turinį

Pirmasis dizainas

#Dissco

Recommended Posts

Sveiki visi SuperGames forumo lankytojai. Taigi pam─Śginau padaryti savo pirm─ůj─» dizain─ů gyvenime. Pra┼íau kritikos, pasakykite klaidas, m─Śginsiu taisyti. Taip pat, jei nesunku para┼íykite patarim┼│ man! :) A─Źi┼ź

Štai darbas

4004ee0d1e35653720fe9f424fabe258847.png

Darbas ne visai baiktas, liko apatin─Ś informacijos juosta, ir b┼źsenos atnaujinim┼│ sidebar'as. Ir vir┼íutine lentel─Ś, kur naujausios temos, bei top ra┼íytojai rodomi :)

Redaguota , nario #Dissco
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Jeigu nori kurti gerus gra┼żius dizainus tuomet, turi tur─Śti didel─Ö patirt─» photoshope

Tai man nieko nesako ;) Pra┼íau kritikos, klaid┼│ mano. Na, bet vis d─Śl to a─Źi┼ź u┼ż patarim─ů!

Nuoroda ─» komentar─ů

Tai man nieko nesako ;) Pra┼íau kritikos, klaid┼│ mano. Na, bet vis d─Śl to a─Źi┼ź u┼ż patarim─ů!

Tik noriu pasakyt kad b┼źdamas naujokas ant photoshop dar nepatariu prad─Śt kurt dizainus. N─Śr u┼ż k─ů.

Nuoroda ─» komentar─ů

Nor─Ś─Źiau su┼żinoti kokios b┼źtent yra klaidos, kad gal─Ś─Źiau kitame darbe jas sutvarkyti! A─Źi┼ź! :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Tik noriu pasakyt kad b┼źdamas naujokas ant photoshop dar nepatariu prad─Śt kurt dizainus. N─Śr u┼ż k─ů.

Nesutikciau,bandant kopijuoti ne viena gera dizaina ,skaitant pamokas gali pradet ir nuo dizainu...

O autoriui klaidos tai manau viskas labai suspausta pabandyk padidint ploti. Ir dek paprasta srifta panelese ir kitur tahoma arba verdana ir netoki didele bei nepastorinta o sjp spalvos suderintos viskas kita nrml 7/10 tobulek laukiu pataisytu darbu (bandyk taisyt sita dizaina)

Nuoroda ─» komentar─ů

Nor─Ś─Źiau su┼żinoti kokios b┼źtent yra klaidos, kad gal─Ś─Źiau kitame darbe jas sutvarkyti! A─Źi┼ź! :)

Aha i┼ívardins klaidas, o kitame dizaine sutvarkysi ir bus super dizainas :D taip tik pasakuose b┼źn─ů....

Niekuo tau ─Źia kritik─ů nepad─Śs, turi i┼ímokti pats visk─ů isivertinti, o tai tau pad─Śs padaryti - kit┼│ pavyzd┼żi┼│ ┼żi┼źr─Śjimas, sekti dizaino tendencijas, skaityti, ir ┼żi┼źr─Śti pamokas, ir kopijuoti kitus darbus... ─îia i┼í kritikos nieko nei┼ímoksi, tau tik sugadins n─Śrvus ir tiek. Nes kritikuos tave visada!!!

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...