Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6174 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...
Nu pavarot... vaikas baigia nusivaziuot, sako kad "kietas bicas yra" ... Geriau idek ft kaip koki berna dauzai tada gal ir pasakyciau, kad kietas esi...

O kas tau kieto yra dauzime, be reikalo nk nedauzau, bet jaj yr diela tj ne vns, o su chebra pareinu bei nebuna kd fotkint. :P

O kas jum kieto yra gerime kai net 15m nera.... Tevu demesio trukumas.

Jai ka man yra 15. :D Gerimas tai yra atsipalaidavimas man ir siaip kj isgeri atsiputi. :P

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Tu jau puky neisyzeisk, rasydamas sita posta nei taves, nei tavo draugu izeist nenoriu.

Bet dabar kai einu salia kiosku arba visaparos ir matau kaip alhashas kisa kokia soske vaikams, man

tikrai bjauru ziuret. As pats 15-os budamas isgerdavau ir tokia nuomone susidariau visai neseniai.

As 17 budamas jau gerdavau tik esant rimtai progai, o tie mano pazystami kurie taip tik nesustojo gert iki dabar taip *Myliu SuperGames.lt* laiptinese girti miega, o tai dar ateina litu prasyt apsimyze :| Taip, kad gal-

vok pats.

ironpumper.gif

Kai oponentas išbaigia argumentus, jis bando pasitikslinti tautybę. nono.gif

Tu jau puky neisyzeisk, rasydamas sita posta nei taves, nei tavo draugu izeist nenoriu.

Bet dabar kai einu salia kiosku arba visaparos ir matau kaip alhashas kisa kokia soske vaikams, man

tikrai bjauru ziuret. As pats 15-os budamas isgerdavau ir tokia nuomone susidariau visai neseniai.

As 17 budamas jau gerdavau tik esant rimtai progai, o tie mano pazystami kurie taip tik nesustojo gert iki dabar taip *Tarnausiu LB visą gyvenimą* laiptinese girti miega, o tai dar ateina litu prasyt apsimyze :| Taip, kad gal-

vok pats.

Ash negeriu kj chronius, situo tj galiu patikinti, ir siaip dekuj uz rupesti, isgeriu kj yra kokia nors proga ar kasnors panasaus... ;p

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6174 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...