Peršokti į turinį

H1Z1 20 epizodas


Ratmiras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3133 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts


 

Na anksčiau įkėliau jums paskutinį H1Z1 Epizodą. Tikrai ilgas epizodas, jei patiks nepagailėkite LIKE. Jei norite daugiau epizodų, parašykite komentaruose. Taipogi ačiū tiems kas esate su manimi! Tai super didelis palaikymas man. Ar žinote, kad jei ir nedaug žmonių mato tai kas įkeliama, bet jie vis tiek peržiūri ir mėgaujasi turiniu. Tai nuostabus jausmas!! :) Bet aš kaip ir visi žmonės turiu asmeninių problemų gyvenime, todėl vieną savaičiukę pasiimsiu atostogų. Tai kitų žaidimų epizodų sulauksite po dviejų savaičių. Taipogi kokį žaidimą man žaisti (zombių labiausiai norėčiau) rekomenduokit komentaruose. Taigi iki kito karto.

 

Brofist!

Redaguota , nario Ratmiras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3133 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...