Peršokti į turinį

{|NMG - Normalus Minecraft Gyvenimo| pluginai}


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveiki visi, aš noriu pasidalinti Minecraft NMG serverio pluginais, na aš nežinau ar jie yra tokie patys na bet jie buvo sutvarkyti. Pluginai tinka ir ant 1,7,x ir ant 1,8,x. Tad sėkmės naudojantiems ;-)

 

 

 


 

 

 

Jeigu nėra gaila tai uždėkite REP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek žmonių dalinasi, ir kam to reikia aš jūsų nesuprantu reputacijos pasirinkti, ar kaip tiesiog nueiti į spigot.org ir renkiesi ko tau reikia, o dabar daliniesi kas yra jau senai pasidalinta, todėl kam šlamštą dalintis, suprasčiau jei tai būtu koks tavo kurtas ir sumastytas pasidalinti, o dabar..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Kiek žmonių dalinasi, ir kam to reikia aš jūsų nesuprantu reputacijos pasirinkti, ar kaip tiesiog nueiti į spigot.org ir renkiesi ko tau reikia, o dabar daliniesi kas yra jau senai pasidalinta, todėl kam šlamštą dalintis, suprasčiau jei tai būtu koks tavo kurtas ir sumastytas pasidalinti, o dabar..

O jeigų tam pluginų rinkinuke rasi tokį pluginą kurį ieškojai bet pamiršai pavadinimą? Dar būna ir tokių kurie tyngi kažką tai pačiam koreguot ar neišeina,nes pluginas tiesiog nebeskaito?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 3 mėnesių...

Sveiki, Pasake mano draugas kad mano "Pluginus" Dalina free, tai vos nenumiriau is juoko :D

As pats sita dalyka free dalinau :D

9 menesio senumo servas, Totaliai nesutvarkytas, puse dalyku isimtu, Dizainas ir visas kitas totalus grybai.

Sis serveris NERA, ir NIEKADA NEBUVO mano serverio kopija, Tai yra serveris visiskam pradinokui, kad sugebetu pats kazka susikurti. Ten yra pilna bugu, kuriuos pats savininkas turetu ieskotis ir tvarkytis, Taip pramokdamas kurti serverius, kol galiausiai susikurtu savo. Tai yra tik pagalba, Tik pavyzdys, Niekada neketinau dalint savo serverio free.

O sia versija visiems dalinau visiskai nemokamai kai tik kazkas paprasydavo sukurti serveri. Tegu atsisiuncia ir pats kuria, pats editina pagal savo poreikius, Cia tik pavyzdys kad naujokai patys galetu ismokti

Del tokio pavyzdzio, kad ir visiskai hujovo, Daug kas padekojo. Kas nenoretu tureti pagalbos serverio kurime? O ypac kai esi zalias ta tema

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...