Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3920 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

[Diskusija] kokią mašiną turite ar pirksite?  

40 balsai

  1. 1. Kokią turite ar pirksite mašiną?

    • Turiu arba pirksiu, parašysiu komentaruose.
      38
    • Neturiu ir nepirksiu, man tai neaktuolu...
      2


Recommended Posts

Tai ko jūs čia bemve bemve, imkit iš karto M5 ar e63 AMG! Kur jūs mieste/kaime dro*insit 100-142 kw? Pas mus nėra autobanų! Ir šiaip butu nice jeigu padarytu, kad 2 m. stažo neturintiems nebūtu galima vairuoti mašinos kuri turi > 70 kw. Kiek kleveku vien tik per 2015 m. sudaužė savo mašinas ir vien dėl to, kad per daug galios ir per mažai patirties. Jeigu tėvai duoda mašiną miškuose pavairuot tai dar nereiškia, kad esate kelių karalius ar pilotas-ekspertas. O bmw klevukus iš viso stengiuosi apvažinėti, dėl vat tokių galimų situacijų (užlenke veidrodėlį; video iš mano mašinos):

https://youtu.be/-Q4lNHJ0K2w

P.S: Nekalbu apie visus bmw'istus ir nesu bmw hate'ris.

Faktas tas, kad dauguma pacuku perka pirma automobili BMW del merginu demesio.

Raso, kad be teisiu vazineja ir ikelia savo automobilio neuzsleptus numerius. Sekmes reikaluose su policija, jau pranesiau.

xd #TBPS proto bokstas, galejau idet ne savo masina o siaip kazkieno, glusas rmt

Tai ko jūs čia bemve bemve, imkit iš karto M5 ar e63 AMG! Kur jūs mieste/kaime dro*insit 100-142 kw? Pas mus nėra autobanų! Ir šiaip butu nice jeigu padarytu, kad 2 m. stažo neturintiems nebūtu galima vairuoti mašinos kuri turi > 70 kw. Kiek kleveku vien tik per 2015 m. sudaužė savo mašinas ir vien dėl to, kad per daug galios ir per mažai patirties. Jeigu tėvai duoda mašiną miškuose pavairuot tai dar nereiškia, kad esate kelių karalius ar pilotas-ekspertas. O bmw klevukus iš viso stengiuosi apvažinėti, dėl vat tokių galimų situacijų (užlenke veidrodėlį; video iš mano mašinos):https://youtu.be/-Q4lNHJ0K2wP.S:Nekalbu apie visus bmw'istus ir nesu bmw hate'ris.

Jei parasiau kad vazineju miskais tai nereiskia kad "primetu" kazka pries draugus, ar dar pries kazka, as taipat buciau nieko pries del to istatymo su kad nedaugiau 70kw be 2m stazo.

Realiai aš nieko prieš bmw esu, bet visi marozai, kurie nori pasirodyti perka bmw pastoviai, bet kiti kurie nenori pasirodyti ir jų svajonės yra bmw auto, tai čia nieko tokio, viskas gerai. Aš kalbėjau apie tuos marozus. O apie kitus žmonės neturiu blogos nuomonės tie kurie važinėjasi su bmw.

Marozai isnykstanti rusis, ju beveik nera, dalis mire, kita dalis isvare i uzsieni. Liko tik bukagalviai, kurie girti bando ivaziuoti sonu i savo kiema. Galu gale ivaziuoja i medi, tvora arba viesojo transporto stotele.

Kadangi gyvenu rajone ir man tik 16, tai tevu isprasiau kad leistu masina mokymuisi vairuot pasiimt, tai susiradau su variklio defektu mitsubishi colt 1.3 55kw 95m, pasikeiciau varikli ir lakstau miskais :D o galvojant apie ateiti tai zadu galutinai sutvarkyt ta colt'a ir pardavus pirkt civic'a nes is ju lengviausia ir turbut pigiausia isspaust galios, bent iki 20 metu nemastau apie kokia rimta masina, geriau igausiu patirties su lauzais ir kai ateis laikas pasiimsiu kokia audi a4 b6 ar e90 bmw.3d39cd1157b5b096896aea8673ab85dd691.png

Tavo ateitis.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3920 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...