Peršokti į turinį

--


GrazvE69

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3156 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames.lt forumo lankytojai.

 

Atsibodo žaisti vienam, norisi rimtesnio žaidimo.

Aš esu Legendary Eagle ranko žaidėjas. Galiu žaisti už ,,secoundary awp" , ,,Entry Fragger'į" , ,,Rifler'į'' . Man yra 16 metų. Kol kas tiek. Dėl papildomos informacijos rašom į PM. Skype:vidas91 . 

Nenoriu tau jokiu pamokslų skaityti ir nekelti priekaištu, bet le ranko turnyrams neužtenka. Aš pats buvau tokioj stadijoj, kur norėjau surimtėti ir nuveikti kažką rimtesnio. Dabar aš esu supremo ranko, ir su pažįstamais bandėm dalyvauti paprastuose faceit, bei inderpido weekly cupuose, ir iš mūsų to "Global/supreme" komandos nieko neišėjo. Mano patarimas būtų susirasti, gal le-supreme (arba nors lem ranko žaidėjų) ir bandyti pažiūrėti kaip gaunasi jums žaisti, gal ir net paprastuose mm matčuose arba faceit.. Ir jeigu jau matote, kad išeina kažkas, susiraskite forume arba dar kur nors cm (teama vs teama) ir pabandykite sužaisti komandiškai..

P.S Dar pastebėjau, kad rašei "Atsibodo žaisti vienam, norisi rimtesnio žaidimo." Tas gali tau tiesą sakant ir sumaišyti, aš pats taškiau vienas, arba dviese ir poto tas "persijungimas" į komandišką veiklą būna labai sunkus, atrodo gan paprastas faktorius "išmokti žaisti komandiškai, ir pasakyti vieną kitą calloutą", bet buvo tikrai nelengva..

 

Anyway, gl :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl? Norint pritapti pačiam prie naujų žaidėjų, ir kitai komandai priprasti prie tavo žaidimo jei yra noro, įmanoma greit perprast. 

Kiek tu benorėsi, bet jeigu tu būsi agresyvus, tai tave mokins ir mokins jei be riksmų savaičių savaites, mane aišku greit išmokino, keli matchai ir nepušinau kaip ankščiau, nes rėkė kaip bbžn ant ko, paskui komandiškai žaisti, mėtyt flashus, smoke ir pnš, žaisti defaultu(bent jau) išmokti dar reikia laiko,... Be savaitės normaliai šių dalykų neišmoksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nenoriu tau jokiu pamokslų skaityti ir nekelti priekaištu, bet le ranko turnyrams neužtenka. Aš pats buvau tokioj stadijoj, kur norėjau surimtėti ir nuveikti kažką rimtesnio. Dabar aš esu supremo ranko, ir su pažįstamais bandėm dalyvauti paprastuose faceit, bei inderpido weekly cupuose, ir iš mūsų to "Global/supreme" komandos nieko neišėjo. Mano patarimas būtų susirasti, gal le-supreme (arba nors lem ranko žaidėjų) ir bandyti pažiūrėti kaip gaunasi jums žaisti, gal ir net paprastuose mm matčuose arba faceit.. Ir jeigu jau matote, kad išeina kažkas, susiraskite forume arba dar kur nors cm (teama vs teama) ir pabandykite sužaisti komandiškai..

P.S Dar pastebėjau, kad rašei "Atsibodo žaisti vienam, norisi rimtesnio žaidimo." Tas gali tau tiesą sakant ir sumaišyti, aš pats taškiau vienas, arba dviese ir poto tas "persijungimas" į komandišką veiklą būna labai sunkus, atrodo gan paprastas faktorius "išmokti žaisti komandiškai, ir pasakyti vieną kitą calloutą", bet buvo tikrai nelengva..

 

Anyway, gl :)

Ačiū už patarimus, jie tikrai naudingi. Žinoma, aš suprantu kad komandinis žaidimas tikrai nėra lengvas dalykas. Aš ir nesitikiu iš karto žaisti turnyre ar lygoje :)

Redaguota , nario Deepas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3156 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...