Peršokti į turinį

SA-MP Serveris ant privato pc serverio


Tele_Max

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

realiai nesupratau "naujienos esmės".. Ir nelabai apsimoka laikyti ant savęs (savo pc) nes ant elektros daugiau išleidi nei užsisakius tikrai nebloga vps planą, ir mačiau kad rašiai kad atsiperka.. bet kaip serveri žaidžia keletas žmoniu tai nemanau kad labai ir atsiperka :/

 

+ kaip Justas sakė 

  • VPS garantuoja maksimalų serverio aktyvumą
Redaguota , nario Karolis_Handza
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šeip jei aš asmeniškai laikyčiau tai man net nereikėtų tų nesąmonių kaip talpa ftp failuose ar dar kur svarbiausia yra praleidimus, resursai t.y. Ram, ir greitis kad stabiliai viskas veiktų. Bet kas norėtų žinok nesudėtingai lengvai tave nulaužtų su doss. Nes kiek žinau originalios windows apsaugos kurios yra pc nėra pritaikytos doss atakom kad paiektų jas atlaikyti dar serverinių vps dar jie turi tikrai geresnias apsaugas negu windows.

Priklauso ne nuo windows sistemos ir nuo kitos sistemos , priklauso kokias apsaugas naudoji, nuo dos šiuo metu naudojų IP Blocket panašia apsauga kur naudoja us.lt . Windowso apsaugos patvaresnes negu linux sistemos, už tad ir ira bangi VDS serveriai negu VPS .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nuo dos šiuo metu naudojų IP Blocket panašia apsauga kur naudoja us.lt . Windowso apsaugos patvaresnes negu linux sistemos, už tad ir ira bangi VDS serveriai negu VPS .

durnesnio sakinio siandien nemaciau ir per sias 2 valandas nemanau kad pamatysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

realiai nesupratau "naujienos esmės".. Ir nelabai apsimoka laikyti ant savęs (savo pc) nes ant elektros daugiau išleidi nei užsisakius tikrai nebloga vps planą, ir mačiau kad rašiai kad atsiperka.. bet kaip serveri žaidžia keletas žmoniu tai nemanau kad labai ir atsiperka :/

 

+ kaip Justas sakė 

  • VPS garantuoja maksimalų serverio aktyvumą

 

Sakiau jog laikau 7 projektus ir jie ne samp serveriai. Usijemu verslu ir esu verslo klientas, šiuo metu veikia 6 pc ir jie visi ijunkti vienu metu , viename laikau linux debion server 11 versija vps serveris root pilna prieigą, mokinuos su programavimu , ateitije žadu tiekti hosta ir vps serverio nuomą. Man tas samp serveris neduoda nieko gero , ir neduos tik pramoga iš jo neblogą , 

durnesnio sakinio siandien nemaciau ir per sias 2 valandas nemanau kad pamatysiu

Kaip jūs suprantat taip ir manykit , man tas pats . Rašiau jie visai kitaip mano ir jie sutiko prisideti prie mūsų.

Redaguota , nario Tele_Max
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windowso apsaugos patvaresnes negu linux sistemos, už tad ir ira bangi VDS serveriai negu VPS .

Ne, VDS brangesni nes jie turi mokėti už Windows licenziją, tuo tarpu Linux yra nemokami. Beto, pirkdamas VPS tu realiai negauni pažadėtų resursų. Keli VPS juos naudoja, jei tavo serveris nori jų daugiau(kiek jam priklauso) jis juos gaus tik tada jei jie laisvi, tačiau tai reikš kad kitiems nebeliks.

 

PVZ:

 

Yra du VPS. Abu žadėjo 1GB RAM. Realybėje vps tiekėjas turi tik 1GB. 

Tarkime kad pirmasis VPS nori 512MB sunaudoti. Viskas gerai, tačiau laisvų abiems liko tik 512.

Tuo pat metu antrasis VPS nori panaudoti 1GB. BET jam liko tik 512MB, nes pirmasis VPS juos sunaudojo.

Redaguota , nario Bebras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, VDS brangesni nes jie turi mokėti už Windows licenziją, tuo tarpu Linux yra nemokami

+ kvm daugiau resursu naudoja nei openvz

Kaip jūs suprantat taip ir manykit , man tas pats . Rašiau jie visai kitaip mano ir jie sutiko prisideti prie mūsų.

tipo galvoji kai cia jau tai jau elitine kokybe? kaip pavyzdi zmogus is uzdarbiu studentas studijuoja informacines technologijas, o bando phpmyadmin irasyt keisdamas listen porta mysql servery kur cia logika

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

+ kvm daugiau resursu naudoja nei openvz

tipo galvoji kai cia jau tai jau elitine kokybe? kaip pavyzdi zmogus is uzdarbiu studentas studijuoja informacines technologijas, o bando phpmyadmin irasyt keisdamas listen porta mysql servery kur cia logika

 

Niekas nemegino nieko keisti ,  susirenka visukie programišei kur nusimano daugiau už mane , tai jie gali man detaliau papasakoti, o čia skaitau bereikšmius komentarus , kurie tauškia nesamones.

Na šeip jei aš asmeniškai laikyčiau tai man net nereikėtų tų nesąmonių kaip talpa ftp failuose ar dar kur svarbiausia yra praleidimus, resursai t.y. Ram, ir greitis kad stabiliai viskas veiktų. Bet kas norėtų žinok nesudėtingai lengvai tave nulaužtų su doss. Nes kiek žinau originalios windows apsaugos kurios yra pc nėra pritaikytos doss atakom kad paiektų jas atlaikyti dar serverinių vps dar jie turi tikrai geresnias apsaugas negu windows.

Ira pritaikitos nuo anti dos , tiek portams tiek IP Ping anti block , dar daugiau programu nuo dos ataku negu ant linux serverio.

pasmane su licenzija ta programa pati patvariausia

Redaguota , nario Tele_Max
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...