Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

CSGOshop.Lt - Geriausia skinų parduotuvė


darq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

logo.png


 


------------------------------- CSGOShop.lt -------------------------------


 


Sveiki gyvi! Noriu jums pristatyti neseniai susikūrusi CSGOShop.Lt skinų parduotuvę! Tai nėra mano projektas, tai mano pažįstamo parduotuvė! 


 


 


Mūsų svetainėje apsipirksite saugiai, visada gausite savo užsakytą prekę.


 


---


 


Už prekes atiskaityti galima visais Lietuvoje prieinamais mokėjimo būdais


 


---


 


Prekes po pinigų įskaitymo į sąskaitą gausite ne vėliau kaip po 24h (dažniausiai atsiunčiame 1h bėgyje).


 


---


 


Mūsų svetainėje verifikavo Paysera Administratorius.


 


------------------------------- KONTAKTAI -------------------------------


 


Steam - http://steamcommunity.com/profiles/76561198159783396


FB - https://www.facebook.com/csgoshopltparduotuve?fref=ts


Steam Grupė - http://steamcommunity.com/groups/cscsgoshoplt


 


El.Paštas - [email protected]


 


Geros dienos!


 


logo.png


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Komandos nariai tikriausiai kokie Lenkai ar Rūsai nes pavardės tikrai nelietuviškos ir jaučiu kokia nors afera suksit dar ;)

Visa komanda yra lietuviai, tik kilę iš rusiškų šeimų, per dvi dienas žmonės užsidirbo 140 eurų, aš asmeniškai nieko dar nepirkau, bet žmonės tikrai matosi, kad stengiasi susikurti versliuką. Dar kiek girdėjau jie sakė, jog gauna raktus iš rusų, ir pasidaro nemažą profitą :)

 

Kazkaip jau irtartinai man atrodo... Is kokiu saliu cia esat ?

Viską paaiškinau virš šitos citatos, aš neverčiu jūsų pirkti, nei ką. Tiesiog padėjau draugui plėstis ir duoti šiokios tokios reklamėles :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu nieko įžeisti ar išgąsdinti, bet tokios svetainės dažniausiai parduoda daiktus iš vogtų paskyrų. Pagrindiniai pardavėjai (vagiai,hackeriai vadinkit kaip norit) dažniausiai yra rusai. Pas juo hijackingas Steam paskyrų yra labai paplitęs. Tad tiesiog prieš pirkdami raktus būkite įspėti, kad gali blogai baigtis (šansas nėra labai didelis bet..). Dėl svetainėse parduodamų ginklų gali visaip būti, kadangi jie taip pat būna dažniausiai superkami už "vogtus" raktus. Tai tiek :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...