Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, kaip supratote teikiu reklamuotojo paslaugas, reklamuoti galiu bet ką, gfx parduotuve, žaidimų projektus ar youtube channel ir pnš. Komandą neatskleidžiama.

Mano reklamavimo vietos:

1.Skype-153 skype-450 skype-313{Nuolat auga!}

2.Youtube

3.Supergames.lt

4.Įvairiuose tinklapiuose, priklauso nuo žaidimo t.y cs 1.6 tinklapiuose


Kontaktai:


[email protected]

skype:worakapinis

 

Ar ilgai reklamuoju?

 

Reklamuot pradėjau tikrai neseniai, todėl nepeikit už tai kad mažai kontaktų ar pnš, ačiū tiems kurie mane laikote patikimu, tiesiog kvieskite į kontaktus jai reikes. Renkų reklamuotojų komandą norintis kvieskite į skype, atlygis bus dalinamas po lygiai, ar del privilėgijų bus sutartą kaip ir kas. Vaikams t.y 14metų tokiems projektams tikrai nepadėsiu ir nebandykit apgaudinėti. Beabejo jai turite patirties šioje veikloje tai manau tada viskas gali buti normaliai, taip rašau kadangi į reklama nereikia tiek daug galvoti, kaip projekte reik viska galvoti.

 

Kokio atlygio noriu?

 

Del atlygiu susitarsime skype kadangi priklauso nuo jūsų arba priklausys kiek dienų užsisakot reklamavima.


Infomarcija:

Jai turiu pakankamai projektu reklamuoti, jūsų projekto nesiimsiu

Jeigu neturiu laiko, jūsų projekto nesiimsiu

Visada bus praneštą kada esu užsiemes ir iki kada

Už dyka niekuomet nieko nepadėsiu

Pakvietus į kontaktus iškarto eikite prie reikalo

Jeigu jau yra to paties žanro reklama, reklamuoju tik kitas, nereklamuoju 2 projektų to paties žanro. {Galima išimtis!}

Žemiau pamatysite ar šiom dienomis reklamuoju
[REKLAMUOJU]

 

Kaip reklamuoju?
Skype-reklamuoju su skype botų arba clownfish'ų-iškylus problemų su skype botų.

Youtube-Nufilmuoju vaizdo įraša serveryje, arba tiesiog papasokodamas projekto įstoriją ir pnš.

supergames.lt-šiame tinklapyje sukuriu temą kurioje bus papasokojama apie jūsų projektą. Dar galiu įdėti į savo paraša tinklapio nuorodą.

Tinklapiai-Tinklapiuose pvž: http://games-monitor.net/lt/?clear_filter=1šiuose įrašau serverio IP per kurį gales ijaiti žmogus.

 

+Jeigu neturite supergames.lt paskyros, ir pamatysiu kad tai šaunus projektas ir daug žadantis, galėsiu duoti supergames.lt pakvietimą

Tinklapiai kuriuos šiuo metu reklamuoju:

2015.08.23 http://liartownlt.us.lt/ gta-samp -7dienas

2015.08.23 http://sfm.us.lt/gta-samp {Išimtis} -7dienas
2015.08.23 http://UCL.ltgta-samp {paskutine išimtis} -2dienas
Ačiū, kad skaitetė pagarbiai TKZ angel.
 

Redaguota , nario TKZ Angel
(redaguota)

 "Vaikams t.y 14metų tokiems projektams tikrai nepadėsiu ir nebandykit apgaudinėti."

Kiek žinau pas 14-mečius reklamavimo paslaugos irgi ne ka geresnės.

Ną aš nusimanau šį darbą todėl tikrai mano reklamos geros, po truputi renku žaidėjus kuo daugiau tuo geriau, o del tos citatos, jau buvo 1 mane pakvietes, aš pažiurėjau jo įgudžius apklausinejau ramiai apžiurejau forumą ir tik tada sprendžiu, biški pakoreguosiu nes nesupranti, turėjau omeni visiškai nenusimananti apie projektą kuris kuria šeip del promogos. O jai ir taip rašai, tai reiškia kad yra man kur tobulėti  :P

Redaguota , nario TKZ Angel
(redaguota)

Na tavo užsidirbimo metodas sakyčiau kaip ir nieko, tik man niekaip nedašunta tavo šis sakinys:

 

 

Jeigu jau yra to paties žanro reklama, reklamuoju tik kitas, nereklamuoju 2 projektų to paties žanro. {Galima išimtis!}

Kaip suprantu tipo, jeigu tu jau reklamavai SA-MP real life koki serveri ar dar kokį nors padarysi 3 išimtis ir daugiau to nereklamuosi "SA-MP real life" serverių. Žmogau truputėli neaišku, tai tau šis darbas tuoj pat kaip ir baigsis, kiek žinau pagrindiniai žaidimai ir yra:

CS

SA:MP

Minecraft bei mirštantis(mūsų regione) MU-Online, ką tuo norėjau pasakyti, kad bet kokiu atvėju tu privalėsi daryti tas išimtis, nes kitaip tau tas biznis kaip ir neveiks. O jeigu kažką ne taip supratau, pataisyk ir nesupyk. :)

Redaguota , nario DjDreamed
(redaguota)

Na tavo užsidirbimo metodas sakyčiau kaip ir nieko, tik man niekaip nedašunta tavo šis sakinys:

Kaip suprantu tipo, jeigu tu jau reklamavai SA-MP real life koki serveri ar dar kokį nors padarysi 3 išimtis ir daugiau to nereklamuosi "SA-MP real life" serverių. Žmogau truputėli neaišku, tai tau šis darbas tuoj pat kaip ir baigsis, kiek žinau pagrindiniai žaidimai ir yra:

CS

SA:MP

Minecraft bei mirštantis(mūsų regione) MU-Online, ką tuo norėjau pasakyti, kad bet kokiu atvėju tu privalėsi daryti tas išimtis, nes kitaip tau tas biznis kaip ir neveiks. O jeigu kažką ne taip supratau, pataisyk ir nesupyk. :)

Ne nieko tokio, taip padariau kadangi kontaktuose reklamuoju 3 sa-mp serverius, ir jai reklamuočiau daugiau dar sa-mp serveriu, sakytu kad blogas reklamuotojas, nes tie kurie žaidžia iš kontaktų sa-mp žaistu ten isiskyrste po 5-6 projektus, ir gautusi kad mažai žaidžia ir sakytu man tu blogas reklamuotojas nieko nesugebi ir pnš. Aš beje galiu netgi reklamuoti, tarkim parduodat CS;GO skina aš ji galiu reklamuoti, galiu bet ką reklamuoti.

Redaguota , nario TKZ Angel
(redaguota)

Ne nieko tokio, taip padariau kadangi kontaktuose reklamuoju 3 sa-mp serverius, ir jai reklamuočiau daugiau dar sa-mp serveriu, sakytu kad blogas reklamuotojas, nes tie kurie žaidžia iš kontaktų sa-mp žaistu ten isiskyrste po 5-6 projektus, ir gautusi kad mažai žaidžia ir sakytu man tu blogas reklamuotojas nieko nesugebi ir pnš. Aš beje galiu netgi reklamuoti, tarkim parduodat CS;GO skina aš ji galiu reklamuoti, galiu bet ką reklamuoti.

Na nesupyk, bet čia tik savo nuomonę išdėstau, bet nemanau, kad kitiems projektams tai patiks, ypač tie kurie prieš tai pas tave naudojosi paslaugomis, kuris naujesnis paimkim SA:MP projektas išsipirko pas tave reklamavimo paslaugėlę tai praktiškai jis ir yra laimėjusysis, nes jeigu kaip ir pats minėjai: 

 

 

 jai reklamuočiau daugiau dar sa-mp serveriu, sakytu kad blogas reklamuotojas, nes tie kurie žaidžia iš kontaktų sa-mp žaistu ten isiskyrste po 5-6 projektus

tai praktiškai, tie žaidėjai tikėdamiesi daugiau ar kažko efektyvesnio šokinės nuo vieno projekto į kitą, nebent pas tave unikalių skype vartotojų skaičius auga itin greitai, o kurie seniau sakėsi iš tavęs paslaugas tai tiesiog žaidžia kaip pokerį, tie kurie atėjo iš tavo skype kontaktų arba pasiliks arba nubėgs į kitą projektą kur pareklamuosi iš naujo, taigi darau išvadas, kad su skype šiek tiek yra keblumu, dėl jo reiktu šiek tiek dar apgalvoti, kad nenuskausminti ir kitų naudojusių tavo paslaugų. Taigi čia mano nuomonė, o šiaip sėkmės tau su šiuo "versliuku".

Redaguota , nario DjDreamed

Na nesupyk, bet čia tik savo nuomonę išdėstau, bet nemanau, kad kitiems projektams tai patiks, ypač tie kurie prieš tai pas tave naudojosi paslaugomis, kuris naujesnis paimkim SA:MP projektas išsipirko pas tave reklamavimo paslaugėlę tai praktiškai jis ir yra laimėjusysis, nes jeigu kaip ir pats minėjai: 

tai praktiškai, tie žaidėjai tikėdamiesi daugiau ar kažko efektyvesnio šokinės nuo vieno projekto į kitą, nebent pas tave unikalių skype vartotojų skaičius auga itin greitai, o kurie seniau sakėsi iš tavęs paslaugas tai tiesiog žaidžia kaip pokerį, tie kurie atėjo iš tavo skype kontaktų arba pasiliks arba nubėgs į kitą projektą kur pareklamuosi iš naujo, taigi darau išvadas, kad su skype šiek tiek yra keblumu, dėl jo reiktu šiek tiek dar apgalvoti, kad nenuskausminti ir kitų naudojusių tavo paslaugų. Taigi čia mano nuomonė, o šiaip sėkmės tau su šiuo "versliuku".

Ačiū už tokius žodžius, viskas po truputi turi, eiti komandoje atsirado 2 žmogus su 313 kontaktų, mes atlygi dalinsimes per puse, o jai ir bus kokios privilėgijos vienam žmogui, duočiau savo komandos nariui, nes man į projektus vaikščioti nesinori :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...