Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Quattro' prisistato


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki vyrai ir moterys, manau pats laikas būtų save prisistatyt. Taigi esu Dovidas, man 17, bet greit 18 metų. Esu iš pakruojo rajono, mokausi Joniškio Žemės ūkio mokykloje. Laisvalakiu dirbu namie, einu pasportuoti, būnų su draugais ir panašiai, na bet dažniausia veikla tai - darbas, draugai, sportas. 2012 metais pradėjau užsiimti scriptinimu, pradžia buvo sunki , mokinaus pats vienas savarankiškai pradžia buvo labai sunki, naudojausi internetu bei savo smegenimis. Jau kaip 2 metai patirtis kaip dirbu su pawn. Per ši laika daug ką išmokau, ir visai nesigailių naudodamas nervus, laika ir t.t . Užsiimu GFX'ų kurimų [ lengvų darbų ] nesu Pro gfx'eris, bet dėl saves ką reikia pasidarau. 


 


Daug laiko skiriu sportui. [ Krepšinis - BOXAS - TURNIKAS ] nors ant turniko nieko nemoku tik , vilkeli, kareivėli, kareivi, saule, meška, ir dar kelis lengvus pratimus, bet stengiuosi išmokti vis daugiau ir man visai gerai sekasi. Turiu daug rižto kažka pasiekti, esu užsispires.


Mano charakteris yra neaiškus, priklauso pagal diena, jai diena gera, švari, niekas nenervina būnų geras, linksmas, bet jai kažkas sugadino nuotaika taigi būnų nekokios nuotaikos.


 


Na bet esu gan linksmas žmogus. Mano ūgys 185.5 [ grubiai 186cm ] sveriu 82 kilogramus. Esu nestoras, nekudas, nu toks vidutinis ;D


 


 


My FOTO;


 


 


59b42b5b2c7ea7e6c876d4525d83c1f1688.jpg


 


Dešinėj aš, kairėj draugas ;)


 


 


 


 


p.s kai netingėsiu vis dar papildysiu čia kai sugalvosiu ką parašyt.


Redaguota , nario Quattro'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

privet andrej. pfu, Dovidai. 

btw. pavidolinu tavo svoriu, ūgis mano panašus o sveriu 58kg ;d valgau normaliai, galit nesakyt "pavalgyk" ;d

Masės truksta, aš ką žinau valgau 3 kartus per diena ir užtenka :D ryte , per pietus ir vakare. Koks amžius tavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, malonu susipažinti ;).

Sekmės gyvenime  :)

 

Sveikas ir tau, ačiū, tau taip pat ;)

15, kitą mėnesį 16. Aš ryte niekada nevalgau o po to kaip ir normaliai, vis ką nors užkandu ir pnš :D

 

Pradėk ryte valgyt. Arba kaip aš dažniausiai vasara per pietus lašinių su tėvu ką pavalgom tai zjb bun :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka? Kaip tai imanoma? Pazystamas panasaus ugio, sveria 65-68 ir jau kaulu rinkinys, atrodo paims ir nunes vejas :o

Nu nelabai kaulų rinkinys, 1.80m ūgis, sudėjimas kaip ir normalus, šakaliuku ar kaulų rinkiniu niekas nevadina, bet daktarai sako, jog tokio amžiaus 70kg turiu svert :D beje sportuoju namų salygom, šiokį tokį presą ir raumenų ant rankų turiu :D

Redaguota , nario eliotuu'✌
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka? Kaip tai imanoma? Pazystamas panasaus ugio, sveria 65-68 ir jau kaulu rinkinys, atrodo paims ir nunes vejas :o

Nupus kur nors

Nu nelabai kaulų rinkinys, 1.80m ūgis, sudėjimas kaip ir normalus, šakaliuku ar kaulų rinkiniu niekas nevadina, bet daktarai sako, jog tokio amžiaus 70kg turiu svert :D beje sportuot namų salygom, šiokį tokį presą ir raumenų ant rankų turiu :D

 

Pradėk lašinius putrint busi jopštvaimat koks vyras ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jo lašiniai zjbs dalyks, karts nuo kartu užvalgau, bet ne per dažniausiai, reiks pradėt dažniau ;d

 

Aš kikviena diena per pietus juos valgau :D

 

receptas

 

  • Lašiniai [ kaimiški rukyti ]
  • Druska
  • Pomidorai
  • Agurkai
  • Svogūnai
  • Ir duonikė (Y)

 

Ir vsio rojus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jo lašiniai zjbs dalyks, karts nuo kartu užvalgau, bet ne per dažniausiai, reiks pradėt dažniau ;d

Vyrai, nuo lasiniu nepriaugsit mases :D Geriausias budas mases priauginimui valgyt sveika maista, nemazai jo ir bent 4 kartus i diena ;)

 

P.S. toki maista, kaip: vistiena, jautiena, kalakutiena, avokadai, bananai, ryziai, grikiai, varske, aviziniai dribsniai, kiausiniai (ypatingai ju baltymus) O sportuot su dideliu svoriu ir letais judesiais. Va tada priaugsi ne riebalu, o raumenu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vyrai, nuo lasiniu nepriaugsit mases :D Geriausias budas mases priauginimui valgyt sveika maista, nemazai jo ir bent 4 kartus i diena ;)

 

P.S. toki maista, kaip: vistiena, jautiena, kalakutiena, avokadai, bananai, ryziai, grikiai, varske, aviziniai dribsniai, kiausiniai (ypatingai ju baltymus) O sportuot su dideliu svoriu ir letais judesiais. Va tada priaugsi ne riebalu, o raumenu :)

 

 

Bulvių nevalgau, o pieno pruduktų daug valgau, ypač varške mėgstu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia rašai, kad tau 17, o prisistatyme kur projekto ieškai jei neklystu 18+, ir jeigu dar neklystu buvai pradžiai užsirašęs 20+?

Klisti, 18 rašiau jog bus + ženklas tai ir reiškė, už kelių dienu bus 18. T.y 20 rugpjučio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...