Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Drabuziu parduotuve


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4832 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man reikia kokio nors rubu salono kur nueini ir parasai /drabuziai ir prasikeiti (uz pinigus). Tipo parasai /drabuziai (Betkur) ir paraso "Turetumete buti drabuziu parduotuveje". Tada nuvarai ten parasai /drabuziai ir ismeta GUI lentele su pasirinkimu ir kaina. Turetu atrodyti taip:

parasai:

/drabuziai

ismeta:

Moterims
Vyrams

renkiesi vyrams:

Skin 1 (kaina)
Skin 2 (kaina)
Skin 3 (kaina)

Man reiketu scripto o ne FS, aciu ;)

Kas padarys +rep.

Ir prasau padarykit kad galima butu tai daryti aplink kazkoki taska nes jei betkur gales skina pasikeist tai nesamone. Ir dar man reik kad tas skinas isliktu visada kaip zaidejo drabuziai. Pas mane serveryje vadinas [drabuziai]

AČIŪ!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man reikia kokio nors rubu salono kur nueini ir parasai /drabuziai ir prasikeiti (uz pinigus). Tipo parasai /drabuziai (Betkur) ir paraso "Turetumete buti drabuziu parduotuveje". Tada nuvarai ten parasai /drabuziai ir ismeta GUI lentele su pasirinkimu ir kaina. Turetu atrodyti taip:

parasai:

/drabuziai

ismeta:

Moterims
Vyrams

renkiesi vyrams:

Skin 1 (kaina)
Skin 2 (kaina)
Skin 3 (kaina)

Jai + rep duotum ryte buciau dabaiges.

Man reiketu scripto o ne FS, aciu ;)

Kas padarys +rep.

Ir prasau padarykit kad galima butu tai daryti aplink kazkoki taska nes jei betkur gales skina pasikeist tai nesamone. Ir dar man reik kad tas skinas isliktu visada kaip zaidejo drabuziai. Pas mane serveryje vadinas [drabuziai]

AČIŪ!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4832 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...