Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

KS:GO cluch'as 1vs5


Tradic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Koks rankas? Pro.. :o

Legendary eagle. Toli man dar iki pro  :lol:

Spėju prieš Silverius  :mucha:

Na priešininkai buvo LE-LEM ranko - gan tolokai nuo silverio ;D

Gražu, man patiko. Viskas liuks, taip lėtai ;) Sekmės toliau. Gal galėtum muzikos pavadinimą duot?

Dėkui ;D

Gražus.

Ačiū:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesenai pradėjau lošti cs:go, tai man čia Pro lygis, + editas visai nieko. +rep.

O dėkui ;)

Labai gražus video, tikrai man patiko, bei galėtum kitą kartą suderinti kažką su muziką, siūlyčiau įdėti kokius particle ir šiaip, jai eini iki planto ir nėra įdomių vietų, gražiai prasukti iki veiksmo vietos.

 

Labiau stengčiausi suderint muzika su frag'ais kai bus daug daugiau gražių frag'ų(juos jau kaupiu(JEI TURIT GALIT ATSIŪST;d)). Ačiū:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai nieko gero,uždėti vos keli efektai ir muzika,net nepavadinčiau editu.

Mano nuomone čia yra tikras editas:

Na aciu uz pastebejima, taciau noreciau taip pat pridurti, jog tavo parodytame edite yra labai daug kill'u fragu ir kt. Pilnai su tavim sutinku kad galejau pasistenkti zymiai labiau. Kita kart labiau pasistenksiu prideti daugiau smooth akimirku ir kt. Aciu uz pasiulyma;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...