Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip nusipirkti CS:GO per MAXIMĄ ?


Har1s

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3190 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi visi draugai kalbina pirkti CS GO, ną o banko kortelės, aš neturiu. Tai norėčiau sužinoti, kaip galėčiau nusipirkti? Radau kažkokį web`ą, kur pirkti MAXIMA, bet nelabai suprantu. Žinau tik vieną, kad reikia atsispausdinti kažkokį lapą ir nunešti į MAXIMĄ. O ten kaip aktyvuoti ir etc. nesuprantu. 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai persivedi i PaySera o tada i webmoney. Kiek atsimenu eina nusipirkti per steam is WebMony

Sakė kad neturi banko kortos tai iš ko jis persives į ta paysera ?:D ir išvis kaip ją aktyvuos XD

 

Tai susirask iš ko pirkt per paysera jis gali duot makro būdų atsiskaityt t.y per maxima

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakė kad neturi banko kortos tai iš ko jis persives į ta paysera ? :D ir išvis kaip ją aktyvuos XD

 

Tai susirask iš ko pirkt per paysera jis gali duot makro būdų atsiskaityt t.y per maxima

Nu tai pasirenki kiek nori pinigu isideti i PaySera atsispausdini lapa, nueini i maxima, paduodi lapa ir pinigus ir fsio, kasininke ten kazka nuscanuos ir ateis i PaySera pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai pasirenki kiek nori pinigu isideti i PaySera atsispausdini lapa, nueini i maxima, paduodi lapa ir pinigus ir fsio, kasininke ten kazka nuscanuos ir ateis i PaySera pinigus

Man atrodo vistiek reikia patvirtint jei neklystu :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki, taigi visi draugai kalbina pirkti CS GO, ną o banko kortelės, aš neturiu. Tai norėčiau sužinoti, kaip galėčiau nusipirkti? Radau kažkokį web`ą, kur pirkti MAXIMA, bet nelabai suprantu. Žinau tik vieną, kad reikia atsispausdinti kažkokį lapą ir nunešti į MAXIMĄ. O ten kaip aktyvuoti ir etc. nesuprantu. 

 

Pasitaupyk and Insurgency arba Armos, jei ko rimtesnio nori.

O šiaip jo, 100% beveik lygtais gauni iš kioskų kai kurių bei Maximos. Iš PaySera supportinančių svetainių lietuviškų siūlau buypcgame.eu (lietuvių).

Redaguota , nario z4m
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasitaupyk and Insurgency arba Armos, jei ko rimtesnio nori.

O šiaip jo, 100% beveik lygtais gauni iš kioskų kai kurių bei Maximos. Iš PaySera supportinančių svetainių lietuviškų siūlau buypcgame.eu (lietuvių).

Taip, taip. Aš per buypcgame.eu ir radau tą CS GO pirkimą. 

Tai žodžiu, kai duosiu pinigus MAXIMOS darbuotojams už tą lapą ar kas ten, tai gausiu kodą į gmailą ar kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, taip. Aš per buypcgame.eu ir radau tą CS GO pirkimą. 

Tai žodžiu, kai duosiu pinigus MAXIMOS darbuotojams už tą lapą ar kas ten, tai gausiu kodą į gmailą ar kaip?

Ne, kiek prisimenu man atrodo paduodi lapą, sumoki ir iškart tau į PaySera sąskaitą pareina kodas (turi turėti susikūręs vieną), bent jau man atrodo. O jei ką pabandyk, niekuo nerizikuoji prispaudinėdamas ten :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3190 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...