Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

xDD nuo LT MTA Freeroamo kopinta visa pristatymo idėja labai aiškiai matosi bet šiaip neblogas, sėkmes

Kokia dar idėja? :DD wtf čia vapše kažkoks bereikšmis video čiuvelis važiuoja su mašina ir dimmina, nebesvaik,  per video filmavimą visi buvom teamspeake visi kalbėjom ir galvojom idėjas + čia dar nepilnas pristatymas čia tik dalis jo.

Redaguota , nario Eimantas //

 

CInk2yQ.jpg

 

Kokia dar idėja? :DD wtf čia vapše kažkoks bereikšmis video čiuvelis važiuoja su mašina ir dimmina, nebesvaik,  per video filmavimą visi buvom teamspeake visi kalbėjom ir galvojom idėjas + čia dar nepilnas pristatymas čia tik dalis jo.

Šita irgi pastebėjau, bet nenoriu veltis į konfliktus..

✉ Email; [email protected]

Kodėl mano moderatorius dingo? :(((

 

 

[2015.08.06 23:08:55] SVAJŪNAS 乡: NEBE
[2015.08.06 23:08:56] SVAJŪNAS 乡: MOD
[2015.08.06 23:08:58 | Edited 23:09:00] SVAJŪNAS 乡: ;(((((((((((((((((((((
[2015.08.06 23:09:28] Marius: :D
[2015.08.06 23:09:31] Marius: aš nebe admin :(((
[2015.08.06 23:10:19] SVAJŪNAS 乡: kodel?
[2015.08.06 23:10:25] Marius: Dovydą b. paimė
[2015.08.06 23:10:26 | Edited 23:10:28] Marius: :D
[2015.08.06 23:15:06] SVAJŪNAS 乡: del ko?
[2015.08.06 23:15:21] Marius: nežinau ko matui jis pripasakojo...

 

Kodėl mano moderatorius dingo? :(((

 

 

[2015.08.06 23:08:55] SVAJŪNAS 乡: NEBE
[2015.08.06 23:08:56] SVAJŪNAS 乡: MOD
[2015.08.06 23:08:58 | Edited 23:09:00] SVAJŪNAS 乡: ;(((((((((((((((((((((
[2015.08.06 23:09:28] Marius: :D
[2015.08.06 23:09:31] Marius: aš nebe admin :(((
[2015.08.06 23:10:19] SVAJŪNAS 乡: kodel?
[2015.08.06 23:10:25] Marius: Dovydą b. paimė
[2015.08.06 23:10:26 | Edited 23:10:28] Marius: :D
[2015.08.06 23:15:06] SVAJŪNAS 乡: del ko?
[2015.08.06 23:15:21] Marius: nežinau ko matui jis pripasakojo...

 

Koks nick, parašyk skypėj, pažiūrėsiu dėl ko buvo nuimtas.

 

P.S siūlė ateit Bruno seniau kartu su juo į projektą, tad manęs nekišk.

✉ Email; [email protected]

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...