Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parduodu Ewal.lt Hostinga!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

 

Parduodu kadangi nelabai esu aktyvus šiame reikale ir reikia skubiai pinigų, todėl norėčiau parduoti www.ewal.lt hostingą. Pelnas iš jo yra tikrai uždirbamas 2 būdais :

 

1. Už Lankomumą

2. Už Paslaugas

3. Už Reklamą

4. Už Partnerystę

 

Nors aš iš jo uždirbu nedaugiau kaip 10 eur per mėnesį (Įvairiai), bet platinant jį galite su juo siekti aukštumų. Žinomą aš galėčiau uždirbti daugiau, nes už google reklamas taipogi galima uždirbit po 4eurus į sav/mėnesį pagal mano svetainės lankomumą. Taip pat lankomumą galite pagerinti reklamuodami svetainę ir taip uždirbdami daugiau iš google reklamų ir už patį lankomumą. Partneriu jūs galite laisvai susirasti nes man jau ne 5, o 20 siūlosi. Kaip ir supratote viskas priklauso nuo reklamavimo, daugiau reklamuosite - daugiau uždirbsite. Pagal mano apskaičiavimus įsivažiavus ir išreklamavus svetainę, galite uždirbti 100eur į mėnesį, o gal net ir daugiau!

 

Hostingas yra iš duomenų bazės VISAM LAIKUI! Kadangi mes su juo esame partneriai, todėl čia taip yra. Įprastai po 20eur metams.

 

Su pirkimu taipogi pridėsiu į visus reikalingiausius prisijungimus, o partneriai išliks tie patys. O jei kas nors bus neaiškui kaip ką pakeisti, galite klausti manęs visada galėsiu pagelbėti.

 

Kaina : Derinama, nors žinoma, kad reikia daug ką sutvarkyti, pakeisti svetainės šriftą, todėl už milžinišką kainą, tikrai neparduosiu. ją galitę derinti mano skypeje (apačioje)

 

Susisiekimas : 

1. Skype : mantas.vileisis

2. Paštu : [email protected]

 
Redaguota , nario - Manttroll
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirkai ne iš manes, bet aš prieš tave pirkau šį projektą, ir ewal susigražino jį kažkaip, bet sistemos ir visi dizainai liko pas mane, tad žinokit.

 

Taip, taip ir tikėti tavimi, tokie kaip tu įsispraudžia į temą šūdo pamalti, nes gyvenime neturi nei draugų, nei pačio gyvenimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai už ką čia išviso mokėt ? Sistema platinta, tik domenas, o tokį gali ir pats nusipirkt.

 

Tubūt neskaitei, kas čia parašyta. Hostingas metams minimum 20eurų, o šis planas ne metams ir ne dviems, o daug daugiau. Sistemą taip pat neišbandęs turbūt buvai, nes ji yra neplatinta. O kainą, bent manęs per skype paklausei, kad galėtum sakyt už ką čia mokėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tubūt neskaitei, kas čia parašyta. Hostingas metams minimum 20eurų, o šis planas ne metams ir ne dviems, o daug daugiau. Sistemą taip pat neišbandęs turbūt buvai, nes ji yra neplatinta. O kainą, bent manęs per skype paklausei, kad galėtum sakyt už ką čia mokėt?

Kaip pardavėjas gali šitaip meluot? Tas jūsų hostingas irgi yra nemokamas, sistema išbandes, ir ta platinta. Už domeną galima tik gauti tokią sumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaip pardavėjas gali šitaip meluot? Tas jūsų hostingas irgi yra nemokamas, sistema išbandes, ir ta platinta. Už domeną galima tik gauti tokią sumą.

 

Jei platinta, kodėl nenumeti šios sistemos čia, nes tai gryni atmazai, kad tik pirkėjų būtų mažiau. Sumos, net nežinai, kad galėtum kažką aiškinti, ne už 100 euru parduodu tokį dalyką.

 

 

kas per dalbajobas kure svetaine, kad tu ne tai kad joj uzsiregini, bet uzsiregini http://securesignup.net/nemokamam hostinge

 

Visų pirmą einam į mokyklą išmokti rašyti, o paskui sekmės mokant kas mėnesį po tiek : http://prntscr.com/808qjs

Nes visa sistema galima valdyti per Winscp ir webą, o tokie dalykai kainuoja. Tuo labiau hostingas visam gyvenimui ir limitas neribotas, tai ką jau kalbėti apie tai? Vien iš to galimą prašyti pinigų, o man nesvarbu ar ten tesi hostingo karjera ar kursi visai kitą projektą, vien vertą pirkti dėl hostingo, o sistemą ir dizainą, nieko beveik papildomai nepridedu.

Redaguota , nario - Manttroll
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei platinta, kodėl nenumeti šios sistemos čia, nes tai gryni atmazai, kad tik pirkėjų būtų mažiau. Sumos, net nežinai, kad galėtum kažką aiškinti, ne už 100 euru parduodu tokį dalyką.

 

 

 

Visų pirmą einam į mokyklą išmokti rašyti, o paskui sekmės mokant kas mėnesį po tiek : http://prntscr.com/808qjs

Nes visa sistema galima valdyti per Winscp ir webą, o tokie dalykai kainuoja. Tuo labiau hostingas visam gyvenimui ir limitas neribotas, tai ką jau kalbėti apie tai? Vien iš to galimą prašyti pinigų, o man nesvarbu ar ten tesi hostingo karjera ar kursi visai kitą projektą, vien vertą pirkti dėl hostingo, o sistemą ir dizainą, nieko beveik papildomai nepridedu.

Bl3hcwH.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...