Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

wilART


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3110 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi forumo nariai!


Taigi aš noriu jums prisistatyti nors žinau, kad niekam neįdomu.


Taip atsitiko, neturiu ką veikti ir pabandysiu prisistatyti :D


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Taigi aš esu Vilmantas, gyvenu Kaune. Man yra 17 metų. Taip 'kavenskas' kaip sakoma, bet ne 'forsas' :D


Apie save galėčiau pasakyti tiek kiek žinau iš savo draugų. Esu draugiškas gan, komunikabilus, visada padėsiu kuo galėsiu jei tik bus bėda, panos sako, kad esu mielas (lol), neesu ten koks gražuolis/modelis ar kas, paprastas vaikinukas. Mano pomėgiai kažkiek visi siejasi su menu - mėgstu piešti, tai pat dirbti su kompiuterine grafika ( Photoshop ), na dar tai kas nesisieja tai būtu žvejybą. Nei vienoje srityje ne esu profesionalas. Photoshop pradėjau 2013 metais. Atrodo nu galėčiau kažką geresnio mokėti, bet buvo daug pertraukų kai tiesiog atsibosdavo ir panašiai. Per tiek laiko padoriai nieko nemoku (lol) visada rasi klaidų ar dar prie ko prikibti, o gal tiesiog kiekvienas labai yra priekabus labai :D


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na manau užteks apie mane. Taigi malonu susipažinti su jumis ir iki susimatymo


kitose forumo temose!


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, sėkmės !

Ačiū :)

 

 

Hello, gali ideti savo avataro pamoka, labai patiko ;)

 

Tai, kad žinok nelabai yra ką dėti tiesiog pasiėmiau pastel colors bg tada pakeičiau šiek tiek ryškumą, uždėjau ale tai logo, kuris nėra logo :D, ir dar uždėjau galiausiai juodą, nežinau kaip jį pavadinti :D tokią kaip storą liniją, ir tada ją tiesiog aptryniau. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3110 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...