Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, pradėjau žaisti craftmc po wipe, ir prisikaupė daug turto, kurį norėčiau parduoti. Daiktai kuriuos galiu parduoti :

  • Op apple 
  • golden apple
  • Dmd blokai
  • Max daiktai
  • Serverio pinigai
  • Mob spawner
  • Xp ferma
  • Gold ferma
  • Maisto ferma
  • coal/kaulų ferma

 

Xp, gold ir coal/kaulų fermose jūs pasirinksite kiek norite spawnerių(max 30) ir ar reikia rūšiavimo sistemos. Viska padarau iš savo item

Maisto ferma gali būti kiaulių, karvių irgi automatinė. Viską padarau iš savo item

Perkant didesniais kiekais galimos nuolaidos, kainas susitarsim skype. Galimi atsiskaitymo būdai: Sask papildymas, sarg valiuta/kreditai/milai. forumo eurai

 

Susisiekit su manim per skype goldas.  su tašku

 

 

PIRMAS NEINU, Nebent turi gera reputacija, daug teigiamų atsiliepimų.

Redaguota , nario Goldass

goldas..png

(redaguota)

Nebūtinai suveltas, jeigu yra labai retas tai vistiek žaidimas yra normalus.

Hoo? O kaip tada 1.8 naujoji enchant sistema ir anvil enchantų jungimas? Juk tas minecraft jau vis lengvėja? O kas čia tėra tą obuolį pasidaryt enchanted... Vienintelis gold ore usage tam ir tebūtų.

Redaguota , nario PreFix

servas nelabai, nemanau ar apsimoka isviso pirkti kazka is cia.. Pats zaidziau tai nesamones grynos ten darosi :Dd

Na, kai įsiloši visai neblogai yra, daug nenoriu tad jeigu kas norėtų pradėti žaisti būtų verta nusipirkti(mano manymu)

 

Toks serveris kad vps... tokia adminsitracija, kurie isvis nemalonus, daro ka panorejes, savininkas vps.. Nereguoja i pagalba, jam tik pinigai..

Neteko susidurti su situacija, kad adminai nepadėtų. Savininkas kaip ir kiti, atrašo, bet tenka palaukti.

 

Toks ir servas, kad Enchanted golden apple yra įjungtas... Taip suveltas žaidimas nuo jo.

Suvelelia? Nemanau. Įsivaizduok kova be op, kuri truktų max 5s. Sušoka su str2 ir paprastas golden apple nepadėtų. Jeigu op būtų stygius, būtų irgi pieva, nes jie kainuotų brangiai, o naujokai katik atėje nedaug teturi litų, o dabar kai jie dažni ir pigūs, gali turėti visi ir daug lengviau eiti pvp, ir aišku įdomiau.

goldas..png

Na, kai įsiloši visai neblogai yra, daug nenoriu tad jeigu kas norėtų pradėti žaisti būtų verta nusipirkti(mano manymu)

 

Neteko susidurti su situacija, kad adminai nepadėtų. Savininkas kaip ir kiti, atrašo, bet tenka palaukti.

 

Suvelelia? Nemanau. Įsivaizduok kova be op, kuri truktų max 5s. Sušoka su str2 ir paprastas golden apple nepadėtų. Jeigu op būtų stygius, būtų irgi pieva, nes jie kainuotų brangiai, o naujokai katik atėje nedaug teturi litų, o dabar kai jie dažni ir pigūs, gali turėti visi ir daug lengviau eiti pvp, ir aišku įdomiau.

Su paskutine pastraipa galėčiau nesutikti, kaip kaikuriuose serveriuose esu pastebėjas, jog tie golden apple tiesiog perdaug op būna, pvp trunkai kartais ilgokai.. O jei truktu 5 sec aišku būtų irgi š, bet jeigu jie būtų brangesni tada būtų kitas reikalas ta prasme įdomiau būtų. Mano nuomonė.

1ueklN.gif

Su paskutine pastraipa galėčiau nesutikti, kaip kaikuriuose serveriuose esu pastebėjas, jog tie golden apple tiesiog perdaug op būna, pvp trunkai kartais ilgokai.. O jei truktu 5 sec aišku būtų irgi š, bet jeigu jie būtų brangesni tada būtų kitas reikalas ta prasme įdomiau būtų. Mano nuomonė.

Būkim realūs :). Lietuvis retas kuris negirdėjas apie huzuni,nodus ar pns. Dauguma kas žaidžia ir naudoja. Tai dabar galvok. išgeri str 2lvl ir su max kardu zmogui kuris su max setu kerti 2hp. dar kai magijas pajungi, tai gaunas apie 6hp vienu smūgiu, ka pakeis tas golden appple?

goldas..png

Būkim realūs :). Lietuvis retas kuris negirdėjas apie huzuni,nodus ar pns. Dauguma kas žaidžia ir naudoja. Tai dabar galvok. išgeri str 2lvl ir su max kardu zmogui kuris su max setu kerti 2hp. dar kai magijas pajungi, tai gaunas apie 6hp vienu smūgiu, ka pakeis tas golden appple?

Tada išjungti apple ir str 2 potion ir problemos nerasta.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...