Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Medieval namas


Nurbas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3063 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4/10 darbas tavo, stilius ne.Dauguma tik ir stato tuos "Medieval" namukus, pažiūri youtubėje ir viska nukopina.Taip gal ir tu kažka ten statei.Man čia ne statymas, aš galvoju,kad statymas yra įsivaizdavimas ir savo iliuzijos pastatymas žaidime. Galit sutikti, galit ir ne, tai yra mano nuomonė...

Redaguota , nario LighTe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4/10 darbas tavo, stilius ne.Dauguma tik ir stato tuos "Medieval" namukus, pažiūri youtubėje ir viska nukopina.Taip gal ir tu kažka ten statei.Man čia ne statymas, aš galvoju,kad statymas yra įsivaizdavimas ir savo iliuzijos pastatymas žaidime. Galit sutikti, galit ir ne, tai yra mano nuomonė...

Taip aš sutinku ką jūs pasakėte, bet kaip jūs sprendžiate ar tai yra kopijuota ar ne, jūs sakėte fantazijos reikalas tikrai taip, bet mano galvota yra tikrai visiškai taip, todėl nežinodamas visus 100 procentu negalite sakyti, kad tai žiūrėta į youtube.  

 

Beto medieval stiliaus namas, yra labai panašus; namo forma, detalės, bei porą kitų dalykų tik gali skirtis todėl jūs tikrai ne aiškeregys spręsti ar tai kopijuota. Kai atrasite paviešinkite norėčiau tai pamatyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gražu, kažkoks bent man keistas stilius medieval nelabai panašu, bet man atrodo unikalu kažkas, tai tik mano nuomonė. Sėkmės darbuose.

Tikra dėkui už šį puikų komentarą, bet norėčiau išvysti ko trūksta, nes nebūname tobuli, o noriu tobulėti todėl noriu išgirsti jūsų kitų žmonių nuomonę kuri man svarbi.

Redaguota , nario Nurbas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Su tom tavo textūrom labai tamsus namas ir negražiai man bent jau.

Kitą statytinį pastatęs, bei įkėlus nuotraukas čia jos bus be tekstūrų, dėkui už nuomonę. 

 

Visa neblogai, o kur vidaus foto??

Dažniausiai darydamas namą, neįrengiu jo vidaus, kad sutaupyčiau laiką todėl, kad mano name niekas nesilanko ir jis yra tik paprastiems tikslams - parodyti. 

 

Kaip pradininkui, tikrai neprastai.

Norėčiau išgirsti ką reikėtu patobulinti. 

 

Praeičiau serveryje ,nes visada lošiu ant 3D pack arba ant default tai pasitraukčiau(blogaja prasme), aš spėju ant default atrodo ,kad vien medis ir tie mygtukai :D Imesk default nuotraukas tada įvertinsiu :)

Kaip ir sakiau kitame statinyje bus nuotraukos, be tekstūrų, shaderių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3063 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...