Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Team.Radiant


`ecstasy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3236 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , taigi bandau sukurti dota2 komanda . Šita komanda nesieks kaž kokiu tai aukštumu , o tesiog tokia komanda treneruotems ,ir šjp tobulinti komandiška darba . Žaidejai man irgi nereikalingi su 5k mmr. Išvis man pfk ant to mmr . Bet kad valandu butu nemažiau nei nu nors 700. Ieškomi visi . Žaisim pagal tokia taktika . Mid, carry ,offlane,jungle, support. 

Offlane jau aš. Tai pat laisva kapitono kede . Nes aš nelebai moku gerai parinkti herojus :D. Žaisim daugiau for fun , taigi pirma gal svarbiausia kriterija man nereikia ypač rimtu žaideju kurie prades nervuotis kiekviena karta kai pralošiam, komandos pavadinimas Radiant (Šviesa) todel ir ieškau žmoniu kuriems tai bus tik žaidimas  . Kiekviena nesekme parodo kad reikia tobuleti o ne verkti . Dalyvausim Baltic dotos turnyruose. Liko rasti paskutini žaideja :P

post-11168-0-27359300-1435005975_thumb.jpg

Redaguota , nario TurboCat
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gal istoti net nezinau :\ turiu virs 1300 val.

+ jus kalbates per kazkur ar chatinat paciam geime ? :D

Per ts'a .Yra lietuviškas dota ts'as ten daug laisvu kanalu :D . Jai neturi ka veikt gali isoti for fun :P Čia gi nera griežtu taisykliu , žaisim kada galesim :D

Redaguota , nario TurboCat
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš norėčiau prisijungti prie jūsų, dabar esu padaręs nemaža pertrauką nuo dotos. Po keliu matchų atsibusčiau ir galėčiau žaisti kaip ir prieš tai. Esu pražaidęs 1,400h taip pat galiu ir šnekėti per ts. 

 

Galiu paimti ir carry rolę, nes mėgstu pafarminti ir mėgstu carry rolės herojus. Iš bėdos galiu paimti ir midą.

 

Favourite heroes: storm spiritas, antimage, naga, qop kartais, slark, wr ir gal koks magnusas.

 

Dotabuffas: http://www.dotabuff.com/players/10352611

Steam id: http://steamcommunity.com/id/shame1337

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3236 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...