Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ebVVP v1 ( SAMP VVP )


.eK0.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3216 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tobulėji. Gražus darbas.

Kas prabudo - ogi Sabalys !

 

grynai, kaip RLS.lt.

Nematęs aš kitų VVP, man jau antras žmogus sako, kad atrodo kaip RLS ar vLKG, nors tų VVP net nematęs. Gal panašūs dalykai atrodo gražiai? Btw, aš naudojau Bootstrap, tai visko gali būt, kad yra panašių.

 

Kaip VVP gana tuščias, reikia daugiau informacijos apie vartotoją - n. Turtą, transportą ir panašiai.

Žinau, šitas idėjas turiu savo galvoje, v2 versijoje, kai viskas bus 100 % pradėsiu tobulint tai.

 

juokas ima kai einu per temas ir visur matau 'naudojau pdo' omfg

 

jeigu galvojate kad tampate geresniais programuotojais vien todel kad naudojate pdo, tai klystate, todel nemanau kad reikia skelbtis tokiose temose, ka naudojot..

 

nieko asmenisko tau, tiesiog tai pastebejau daugeli temose

Jei būčiau parašęs, kad naudojau mysql_*, bent 5 žmonės būtų parašę, kodėl ne pdo? iš kart parašiau, kad naudoju pdo. Ir man, buvo tikrai sunku, reikėjo pagalbos, nors su mysql_* šimtais kartų greičiau būčiau viską padaręs. Tiesiog, man tai buvo išbandymas, ir aš jį įveikiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neblogai pastatytas css based karkasas. Nesuprantu kodėl visos funkcijos(dauguma) kai būni atsijungęs nuo serverio? Argi taip sunku padaryti visas funkcijas veikiančias nepriklausomai nuo žaidimo statuso? Naudok socket arba mysql, ką nori, bet padaręs tikrai didžiuosiesi nes pamatysi kaip sutaupoma laiko visais atžvilgiais.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neblogai pastatytas css based karkasas. Nesuprantu kodėl visos funkcijos(dauguma) kai būni atsijungęs nuo serverio? Argi taip sunku padaryti visas funkcijas veikiančias nepriklausomai nuo žaidimo statuso? Naudok socket arba mysql, ką nori, bet padaręs tikrai didžiuosiesi nes pamatysi kaip sutaupoma laiko visais atžvilgiais.

nk nesupratau

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Darbas vertas gal grubiai poras valandų, duodu 90% slaptažodžiai šifruojami MD5 formatu, kas yra jau senai pasenę, o informacija selectinti iš MySQL ir atvaizduoti nėra sunku, nesupyk už nuomonę, tai tik mano nuomonę.

 

Tačiau pagirtina, kad nenaudoji pasenusias mysql_ f-jas, būtų įdomu kodą pamatyti. Sėkmės tobulėjant! :)

 

Pilnai sutinku su tavim mat jei nemoki to pdo naudot tai gali dar blogiau padaryt nei su mysql_* funkcijom. Ėsmė tai moket pritaiktt ir tiek.. O kad naudoji pdo tai čia nieko ipatingo tiesiog reiškia naudoji NEatsilikusį dalyka :)

 

Visiškai nusišnekat, tas mysql_ yra senas dalykas, kiekvienas naujokas gali jo spragas apeiti, sesnis PHP jo net nebepaliko, tai manau laikas visiems pereiti į naujoves, PDO ir MySQLi saugesnis ir optimatizuotas.

 

PDO naudojimas parodo tavo programuotojo lygi, naudosi mysql_* niekas nenorės tavo kodo ir pan.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3216 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...