Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Depfall yra scameris


AnyWest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3284 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , taigi depffal yra scammeris , vadinamas CAGSOLUTION jis yra scameriu scameris , norėau iš jo atsidaryti market tai sakė kainuoja 2 EUR itemais , aš jam offeriu nusiunčiau 2 eur vertės itemus ir jis man paskui pradėjo sakyt kad ačiū už dovanas , nors ne dovans siunčiau tam pyderui o tai kad man market atidarytu , taip ir likau and ledo ir neatidarė ir negražino itemus. 

 

7c4610c5df7b84dcdb93b48e0c9ab260469.png

 

2ca82daf5fc0e435f9cd807637ee262f889.png

 

Jeigu kas parodys kur pasižiurėti kad nusiunčiau jam offer tuos item , parašykit až , padarysiu ss.

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirma tai tu man tiesiog atsiuntei daiktus už nieką. O paskui pradėjai kalbėti apie Steam Market atrakinimą, kadangi jau priėmiau tą tavo Offer, tai sakau, kad galiu atrakinti tą tavo Market, bet tu pareiškei kad tau jo nebereikia. Ir gražinčiau item'us. Tą ir padariau. Tik kad negavau el.laiško patvirtinimo iš Steam. :)

Gal įkelk nuotraukas kaip prašei manęs tų item'ų ir grąsinai savo atsiliepimais? :D

pcRVNyR.png

nVxWUCq.png

dFb2hIV.png

Sėkmės šitam vaikui. Kad ir kaip "maloniai" bendravo, bet atidaviau jam tai, ką jis man pats atidavė, nes pagailo, kad jis gali ir nusižudyti dėl tų dėžių...

Redaguota , nario STEAM žaidimai
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3284 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...