Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[1.8.x] SoulMC.LT [Nelegaliems] | PvP/Survival/Jobs/Factions [Wiped 2015.10.25]


augis35

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3090 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

HardMC lygiai tas pats kaip buvęs JustMC/ MCSlime / CraftMC  ir visi kiti. Paprasti surivival serveriai su bukkit įskiepiais, tik vieni daugiau, kiti mažiau išreklamuoti. Ir sakyti, kad sistemų atžvilgiu vienas už kitą pranašesni tai būtų tiesiog kvaila. Žinau tik vieną Lietuvišką serverį, kuriame yra šiokia tokia įvairovė - GodPlay.

 

P.S Pykit nepykit, bet čia tiesa...

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet jei būtų eilinis ar pas jį tiek žaistu daug žmonių? Juk pilna kitokių serveriu su įvairiais pluginais ir t.t., tad nepradėkime čia stumti vienas ant kito, jis pasakė savo nuomone, o kiek manau jo nuomonė turėtų būti svarbi, nes jo projektas tikrai pasisekes...

Hmmm, tai pasakė ne savininkas, bet aš, kaip savininkas pilnai sutinku su jo žodžiais! Kopijuoti tokius dalykus mažų mažiausiai kvaila. :)

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

EILINIS ŠŪDŲ SERVERIS, dar sako kad mano sistemos ne unikalios :D
Toks daunas savininkas šitas, kad pizdiec..


Sakė kad aš viską kopijuoju, reklamuoju dar kažką ten neprisimenu, bet nieko pas neįrodo, čia įrodymai kad jo paslaugų sistemos iš seno projekto epsilon.
Tai kas čia šudserveris? Pasižiūrėk man paslaugų sistemą ir savo, agirdi tu man nedraskyk žąsine akių ir pasižiūrėk į savo šudserverį.
7a26482db58171b2a194092b7cdb78e7315.png

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

EILINIS ŠŪDŲ SERVERIS, dar sako kad mano sistemos ne unikalios :D

Toks daunas savininkas šitas, kad pizdiec..

Sakė kad aš viską kopijuoju, reklamuoju dar kažką ten neprisimenu, bet nieko pas neįrodo, čia įrodymai kad jo paslaugų sistemos iš seno projekto epsilon.

Tai kas čia šudserveris? Pasižiūrėk man paslaugų sistemą ir savo, agirdi tu man nedraskyk žąsine akių ir pasižiūrėk į savo šudserverį.

7a26482db58171b2a194092b7cdb78e7315.png

Kiek prisimenu is epsilon laiku, forume epsilon buvo sistema paplatinta sita su backdoor'u. Kitaip sakant exploitu per kuri gali suzinoti mysql duomenis prisijungimo. Idomu ar pasalino backdoor'a savininkas puslapio/serverio, nes kiek as zinau tai buvo tik 1 kopija platinta (su backdoor) o veliau buvo per naujo platinta tapati kopija kituose forumuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveryje dar nežaidžiau, bet turbūt ir neteks, serverio savininkas per daug kiša savo nosi kur nereikia, t.y peikia kitus serverio savininkus taip įrodinėdamas kad neva jo serveris geriausias, tai norėjus įsitikint nuėjau į jų serveri, tačiau net įeit ten sunki užduotis, kažkodėl į serveri neįleido, nes rašo kad neesu užsiregistravęs kažkokiam tinklapyje ir nesugebėjo tinklapio adreso pakeist iš example.com į savo. Na gerai, galvojau logiškai, nueisiu į foruma užsiregistruosiu ir nueisiu į žaidimą, bet kur tau, užsiregistravau ir vistiek neįleidžia. Tad klausimas kaip į serveri reikia patekt? Tuo metu buvo 14 on.


+ missleading descriptionas serverio, rašo crates/pvp/factions aš maniau tai visiškai raid serveris kas mane ir sudomino, o nuėjus į foruma rašo kad tai survival serveris.


  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3090 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...