Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4037 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki!


 


Taigi mano manymu iš temos pavadinimo jau supratote ką aš bandysiu pasiūlyti...


 


Taigi pradėkime:


 


Svetainėje yra VIP nario apdovanojimas, bet kur jį galime tinkamai panaudoti? Juk VIP pirkimo tai nėra.


Tai siūlau padaryti VIP privilegijų pirkimą forume, tai būti pelningiau forumui bei naudingiau forumo nariams, nes nebereikėtu taip dažnai reportuoti savo temos, jog ją užrakintu, tiesiog galėtum pats užsirakinti.


 


Mano manymu VIP galėtu turėti tokias privilegijas:


 


Užrakinti / Atrakinti savo temas;


• Daugiau kartų per dieną pakelti savo sukurtą temą;


• Galimybe keisti nario sugalvotą rangą neturint 500 pranešimų;


• Spalvotą nick;


 


 


Jei tu už spausk +REP.


Redaguota , nario HJones

Jei atsirastų durnelių kurie pirktų tai labai graudu. :) Tai tik forumas. Vertės tai nepridės. Geriau įdiegtų tapatybės patvirtinimą, kad apsisaugot nuo apgavysčių ir dirbtų su atsiliepimų sistema, nes dabar ateina su 0 atsiliepimų ir 1 pranešimu ir aiškina apie patikimumus:)

Dabar tu pasakei didžiausią nesąmone... Kodėl jie būtent durneliai? Gal tiesiog jie neturi kur dėti pinigų ir reikia būtent tokių privilegijų forume, galbūt jie aptyngi raportuoti temą, jog ją užrakintu ar dar kokia kita priežastis dėl kurios jie pirktu. 

Tapatybės patvirtinimą? Kam visa to, galvoji čia visi forumo nariai yra tokie 22+ m? Čia amžiaus vidurkis 13-17m., galvoji dėl žaidimų forumų jie imtu ir tvirtintu savo tapatybę? Nemanau.

O apie patikimumus išvis čia ne į temą pasakei.

 

Su spalva tai pieva, o visa kita ciki

Tai čia tik pavyzdines privilegijas pateikiau.

(redaguota)

Ką čia sunkaus matai? Beto yra tokių sistemų paplatinta pas ruskius.

Tiesiog reikia automatizuoti SMS pirkimą ir nustatyti grupės privilegijas.

Tai nieks nesako, kad kažkas sunkaus, bet nieks neužsiims šituo dalykų.. Reikės ilgai laukti kaip ir su atsiliepimų sistemą. 

Ir šiaip prieš, nes vip statusas visiškai nereikalingas. Atsiras daug daugiau tikriausiai apgaudinėjimų, galvos " va vip nusipirkęs tai neturėtu apgauti.. ". ( nekalbu apie visus )

Redaguota , nario Frixo♦
(redaguota)

Tai nieks nesako, kad kažkas sunkaus, bet nieks neužsiims šituo dalykų.. Reikės ilgai laukti kaip ir su atsiliepimų sistemą. 

Ir šiaip prieš, nes vip statusas visiškai nereikalingas. Atsiras daug daugiau tikriausiai apgaudinėjimų, galvos " va vip nusipirkęs tai neturėtu apgauti.. ". ( nekalbu apie visus )

Tiesiog būtų galima padaryti tiems kurie turi neigiamų atsiliepimų, neigiamą reputacija forume uždraudimą pirkti vip teises.

Redaguota , nario HJones

Tiesiog būtų galima padaryti tiems kurie turi neigiamų atsiliepimų, neigiamą reputacija forume uždraudimą pirkti vip teises.

Kas turi neigiama reputacija uždrausti pirkti vip?? Dar labiau nusišnekėti negalėjai? Čia gi bet kas gali pridėti žmogui -rep iš keršto.. Nereikalingas tas vip tikrai. Žmonės čia tik ateina padiskutuoti, o ne vipus pirkinėti ir pan.

Kas turi neigiama reputacija uždrausti pirkti vip?? Dar labiau nusišnekėti negalėjai? Čia gi bet kas gali pridėti žmogui -rep iš keršto.. Nereikalingas tas vip tikrai. Žmonės čia tik ateina padiskutuoti, o ne vipus pirkinėti ir pan.

Tai jei nori išvengt apgavysčių ką daugiau daryt siūlai?

Žinoma ateina padiskutuot, bet papildomos privilegijos tai pat ne pro šal būtų.

Tai jei nori išvengt apgavysčių ką daugiau daryt siūlai?

Žinoma ateina padiskutuot, bet papildomos privilegijos tai pat ne pro šal būtų.

Ateina naujokas, nori vip pirktis, bet jis gauna -rep ir nebegali nusipirkti ? wuttt 

mažiau sa-mp žaisk ir nereikės vip'ų. 

Esmė tame jog esu prieš, nes tai visiškai nereikalingas dalykas. Išsireiškiau, viso gero. 

Dabar tu pasakei didžiausią nesąmone... Kodėl jie būtent durneliai? Gal tiesiog jie neturi kur dėti pinigų ir reikia būtent tokių privilegijų forume, galbūt jie aptyngi raportuoti temą, jog ją užrakintu ar dar kokia kita priežastis dėl kurios jie pirktu. 

Tapatybės patvirtinimą? Kam visa to, galvoji čia visi forumo nariai yra tokie 22+ m? Čia amžiaus vidurkis 13-17m., galvoji dėl žaidimų forumų jie imtu ir tvirtintu savo tapatybę? Nemanau.

O apie patikimumus išvis čia ne į temą pasakei.

 

Tai čia tik pavyzdines privilegijas pateikiau.

Emm, jei dėl forumo žaidimų jie imtų ir pirktų VIPus, tai kodėl jie negali pasitvirtint tapatybės? :) Pats sau prieštarauji.  Koks skirtumas koks vidurkis, zoom'ą nuo 7 metų gali turėt. Neturi ir nereik lyst į pardavimų skiltis. Tas vip jokio kietumo nepridės. Apkraus forumą ir tiek.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4037 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...