Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Seni žaidimai įstrigę jūsų širdyse.


3rnest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 793 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi sugalvojau sukurti tokią temą kur galėtume padiskutuoti ir pasidalinti senais žaidimais. Taip pat turiu ir savo sarašiuką. Prie kiekvieno žaidimo įmesiu ir gameplay'ų.

 

 

1. Supermario. (Nežinau pilno pavadinimo, bet buvo kažkoks map'as ir galėjai eiti kaip "side-quest" kažkokius chestus galėjai ait atidarinėt ir pnš. čia dar buvo su tom kasetėm, bet kažkada buvau radęs ir ant pc intike.

Manau šito žaidimo pristatinėt nereikia...

 

 

 

Kelyje II.

 

Šitas žaidimas taip pat manau daug kam žinomas, bet kas nežino įmesiu gameplay'ų.

Apie žaidimą. Vežioji krovinius panašiai kaip ETS, bet čia žymiai gėriau. Gali bendrauti su mafijomis, policija, gali dalyvauti lenktynėse, važiuoti per apleistas šachtas..

 

 

 

3. Mercenaries 2.

 

Šitas žaidimas nelabai populiarus aš manyčiau, bet viskas apie šį žaidimą - SPROGDINIMAS!

Kam patinka sprogdinimai tai patiks ir šitas žaidimas, bet nemanau, kad žmonės pamatę mano šitą temą siūsis tą žaidimą, nes jis yra gan senas, grafikos palyginus su šiais žaidimas tai brrr... Bet ten gali vykdyti misijas, stoti į skirtingas grupes kiek pamenu yra kažkokia swat grupė - kurie įsikūrė miestuose, amazon grupė - įsikūrusi kalnuose, miškuose. Ir buvo dar kažkokia grupė, kaip ir Rusai kurie buvo įsikūrę taip pat miestuose, bet kituose arba truputį toliau. Yra toks įdomus dalykas kaip gali su granata sunaikinti tanką, žmogeliukas tiesiog užšoka ant tanko, iš lenda priešas kiek pamenu tu jam spiri iš kojos į veidą ir įmeti granatą, bet, kad tai padaryti jums reikia spėti suspaudinėti visus mygtukus. Gali kaip per GTA vogti mašinas ir t.t... Norėsit pažiūrėsit daugiau youtube arba patys parsisiūsit, bet nemanau, kad ant win 8 išvis veiks, o gal net ir ant win 7...

 

 

4. Desert Storm...

 

Šitas žaidimas niekada neišeis iš mano širdies... Perėjau gal 20 kartų... Žaidimas apie karą, daug apie istoriją nežinau, nes žaidimas buvo rusų kalba, o tada buvau dar tik pizdukas. Bet pradedi misiją vienas pats. Ir pirma misija yra tokia, kad turi išlaisvinti savo draugą, snaiperį. Į antrą misiją kiek pamenu į tavo komandą ateina dar du žmonės, minuotojas ir nežinau kaip jį pavadint, kaip ir sprogdintojas, nes jis turėjo bazooką ir kulkosvaidį. Pirmas žmogeliukas turėjo emkę ir turėjo radiją. Galėjai vogti ginklus iš žmonių kurie ginklai buvo padėti ant stalo ir pnš. Buvo misija kurioje gavai džipą su kulkosvaidžiu, paskui naktį su tanku... Ohhh... Seni geri laikai. Bet tas žaidimas taip pat tikriausiai tik win xp tepasijungtų. Taip pat gali vadovauti saviškiams kur eiti ir pnš, kad tai išmokti reikia praeiti treniruotes.  Bei nežinau ar jau sakiau, bet galima dalintis ginklais ir žaisti su visais 4 žmogeliukais.

 

Dėl video spausti čia, nes kažkodėl neleidžia jo įdėt.

 

 

5. NFS U2

 

Viskas tuom ir pasakyta...

 

Pridėta.

 

 

Castle Strike

 

Strateginis žaidimas, daugiau pamatysite video. Galima statyti pilis, turi "hero" tai yra vadai. Yra 3 komandos. Geltoni - Vokiečiai, Raudoni - Britai, Mėlyni - Prancūzai

(Video angliškai neradau)

 

Dėl video spausti čia, nes kažkodėl neleidžia jo įdėt.

 

 

Rise of Nations

 

Nesveikai, NESVEIKAI įdomus žaidimas. Strateginis. Yra daug šalių, kiekviena šalis turi savo specialius karius. Pvz. Rusai turi tankus T-80 liktais 8 amžiaus. Romėnai pvz. turi legionierius ir t.t... Yra pasaulyje žinomi pastatai kaip eifelio bokštas, koliziejus ir jie prideda tam tikrų boost'ų prie tavo imperijos galbūt pavadinčiau. Reikia statyti miestą, okupuoti priešų miestus, yra lektuvai, laivai. Ir įdomiausia šio žaidimo dalis yra... Tu pradeti žaisti nuo 1 amžiaus... Ir jeigu nori pasikelti į kitą amžių tau bibliotekoje reikia treniruoti dalykus, pvz. armiją, prekybos, maisto išgavimą ir miesto išsivystimą, tiksliai nežinau kaip viskas turėjo išsiverst, bet maždaug taip. Tada gali pasikelt amžių. Pasikeičia pastatai, kariai, civiliai. Statai bokštus, kad aptiktų priešus, modernesniame amžiūje tavo stebėjimo bokštai pasikeičia į priešlektuvinius ginklus. Prie galo jau gali treniruoti 4 dalykus iš kurių gauni skirtingų dalykų, pvz kiek pamenu iš žalio gauni lektuvus kurių neaktinka radarai, bet aptinka kiti lektuvai, gali paskirti tavo lektuvus saugoti miestą, tada jie skraido aplinkui, bet galiausiai jiems pasibaigia kuras ir jie skrenda į bazę jo pasipildyt ir paskui vėl iš naujo. Custom game yra labai daug pasirinkimų. Gali pasirinkt nuo kokio amžiaus pradėt ir kokio jau nebegalima keltis. Gali pasirinkt draugus, spalvą, šalį, kokios stadijos atsiras tavo miestas ar ten didelis ar mažas ar tik town hall ir pora darbininkų. Statais miestus, kad praplėst savo valdas ir t.t.. O, kad užbaigti žaidimą turi sunaikinti arba okupupti visus priešų miestus. Nežinau ar minėjau, bet paskutiniame amžiūje yra branduolinės raketos, bet jų daug paleist negalima. Daugiau pamatysit video... Cho, net paskaudo ranka rašant, reikia parsisiūst šitą žaidimą, senei bežaidžiau...

 

Dėl video spausti čia, nes kažkodėl neleidžia jo įdėt

 

 

 

 

 

Na tai tiek. Galvojat kodėl tiek daug rašiau? Tai, kad nėra ką veikti... ;D

Negalvokit, kad tai dėl eurų.. Nes jeigu taip būtų tikrai nebūčiau tiek rašęs.

Ačiū jeigu kažkas skaitėt iki galo, nors kažin ar tokių bus. :D

Redaguota , nario .3rniXas^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Battlefield Heroes - Daug litų buvau išleidęs ant šio žaidimo. Tais laikais apie 200lt ir buvo linksma nes nebuvo nei kraujo ir grafikos primindavo animacinį filmuką.

 

2. Need for speed World - Kitas žaidimas, kuris buvo nemokamas kaip ir BFH į kurį buvau išleidęs +300lt bet neseniai EA paskelbė, kad visus savo senus projektus uždarys :( šis žaidimas užkabino savo gerom grafikom... ir užtekdavo lievo pc norint pažaist.. bet kaip ir visuose EA žaidimuose išplito cyterių banga ir juos visus uždaro.

 

Tavo žaidimai:

 

Kelyje II - prisimenu šitą kaip seniai seniai maximoj pirkau kompaktą ir vos gryžęs iš namų ( tada buvau kažkur 2okas) žaisdavau nors dabar atrodo nėra tolko :D bet būdavo linksma. Gazzele best ir shiftas visagalis. ( kas žino supras)

Redaguota , nario X1FioN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nė vieno nesu bandęs, bet kai mažas buvau tai parduotuvėj kiekvieną žaidimų diskelį pirkdavau, tai Kelyje II duriu, bet nesu bandęs :D

Aš tai iš draugo skolindavausi tą Kelyje II. ;D

 

1. Battlefield Heroes - Daug litų buvau išleidęs ant šio žaidimo. Tais laikais apie 200lt ir buvo linksma nes nebuvo nei kraujo ir grafikos primindavo animacinį filmuką.

 

2. Need for speed World - Kitas žaidimas, kuris buvo nemokamas kaip ir BFH į kurį buvau išleidęs +300lt bet neseniai EA paskelbė, kad visus savo senus projektus uždarys :( šis žaidimas užkabino savo gerom grafikom... ir užtekdavo lievo pc norint pažaist.. bet kaip ir visuose EA žaidimuose išplito cyterių banga ir juos visus uždaro.

 

Tavo žaidimai:

 

Kelyje II - prisimenu šitą kaip seniai seniai maximoj pirkau kompaktą ir vos gryžęs iš namų ( tada buvau kažkur 2okas) žaisdavau nors dabar atrodo nėra tolko :D bet būdavo linksma. Gazzele best ir shiftas visagalis. ( kas žino supras)

Na šitų žaidimų kur sakiai nežaidęs išskyrus nfs world gal prieš metus su 4 draugais užsivedėm, radau multihacką intike gali skraidyt speed per 1 sec iki max paleist tai ir atsibodo, bet dragint su čytais buvo juokinga, nes kai laimėdavau visi rėkdavo, bet likdavo lenktynėse. Turėjau Audi S7 ar kokią ten, nepamenu, bet atsibodo.

 

Na mano sąrašiukas nėra didelis :D

  • Colin McRae rally 1/2/04
  • Need For Speed
  • Kelyje II
  • 18 wheels of steel

Beje einu siustis tą grajū Mercenaries 2 :D

Na sėkmės, senas žaidimas. Jeigu XP win turi tai pasijunks, bet gal ir su naujesniais win pasijungs.

Nežinau, ar čia skaitosi prie senųjų, bet... :D

 

Mafia II

GTA Vice City

Counter-Strike 1.6

Truputį gėda pasisakyt, bet GTA VC esu žaidęs tik truputį.

Mafia II neesu žaidęs taip pat, bet esu matęs kaip draugas žaidžia. O cs1.6 tai dar ir dabar daug kas nolifina ir manau nėra tokių žmonių (vaikų/pauglių) kurie nelošęs ceso.

Heroes of might and magic 3, Kelyje II, Serious Sam, NFSU 2.

Dayumn, galvojau apie kažkokį nfs, bet kažkaip užmiršau, bet keista. Reikia dadėt į savo sarašiuką... ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heroes of Might And Magic

Меч и Магия (Nežinau kaip angliškai kadangi turiu originalų diską.)

Gore первая кровь (Gore first blood)

Age of Empires 

Settlers 2

Willrock

Counter-Strike 1.6 ;D

Redaguota , nario Witsen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Starcraft

Warcraft

Quake

Fable

Diablo

Unreal tournament

 

'nuff said.

Nei vieno gaila nežaidęs... Norėčiau warcraft palošt, bet kiek žinau jis dabar mokamas. Ar kažką ten web'e skaičiau, kad po 40 lvl liktais jeigu nori tęsti žaidimą turi mokėti pinigus.

P.S Jeigu Fable turėjai omenį Dragon Fable tai irgi kai pizdukas buvau lošiau, zjbs žaidimas buvo. :D

 

Heroes of Might And Magic

Меч и Магия (Nežinau kaip angliškai kadangi turiu originalų diską.)

Gore первая кровь (Gore first blood)

Age of Empires 

Settlers 2

Willrock

Counter-Strike 1.6 ;D

cs ir age of empires lošęs irgi. ;D

 

 

Ai, pamiršau STRONGHOLD :D

Nelošęs xD Pastebėjau, kad daug populiarių žaidimų nelošęs kaip jūs.

 

 

Nei vieno neesu zaides. Turbut pirmas mano zaidimas "Struciu lenktynes". Idomus toks buvo is virselio tai ir nusipirkau maximoj :D

Žinau šitą, irgi turėjau diske. ;D

 

 

1.6 , o pačiam yra įstrige GTA: San Andreas, labai patiko kaip pirma karta pažaidžiau, kaip buvau 9-11 metų amžiaus :D

Aš pirmą kart gta sa palošiau kokių 7 metų... ;D Į svečius važiuodavom pas tokius draugus ir jų dukra turėjo gta sa tai lošdavau pas ją. ;D

 
 

Pasidalinkit savo pačiais pirmais žaidimais. Mano tai buvo NFS Porsche kažkaip, nežinau kaip tiksliai vadinosi, bet ten buvo nfs ir tik porsche mašinos. Tėtis parnešė diską iš draugo savo.

Dar pamenu geras žaidimas "gelbėtojai" ten buvai gaisrininkas ir reikėjo gesinti gaisrus ir t.t.. Dar pamenu platoon žaidimą. Strateginis, karinis.

Buvo toks juokingas nutikimas. Iš norfos nusipirkau gelbėtojai 3 dalį grįžęs namo pradarau dežutę... Diskas - raudonkepuraitė...

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turbūt tu kalbi apie World of Warcraft. Aš kalbu apie Warcraft t.y. strategą. Jis mokamas, bet visada yra torrentai.

Ir kalbu ne apie Dragon Fable, o apie Fable. Pc versija vadinasi Fable: The Lost Chapters.

lol. Suklydau. Pažiūrėsiu kokie tai žaidimai, gal užkabins. ;d

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 793 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...