Liper

Ieškau minecraft projekto!

Recommended Posts

Prisistatysiu, esu Domantas 16 met┼│, prie minecraft praleidau ank┼í─Źiau daug laiko prad─Śjau kurti serverius nuo 1.5.2 versijos, per t─ů laik─ů ─»gyjau nema┼żai patirties, pad─Śjau ir buvau ne vienam ir ne keliuose geruose projektuose kurie pasiek─Ś 50 ir daugiau ┼żmoni┼│ rekord─ů, tur─Śjau savo projekt┼│ kuri┼│ lankomumas b┼źdavo +/- 10 ┼żmoni┼│ online, Buvau ne savo projektuose (MCLG.Lt, Raidwars.lt, E-mc.wu.lt, Playzone.lt), mano kurti projektai: (Fanycraft.us.lt, Agecraft.lt, PrisonAge.eu, Mccube.tt.lt,Capitalmc.us.lt, visi i┼í i┼ívardinti serveri┼│, mano nuomuone buvo techi┼íkai paruo┼íti kokybi┼íkam ir maloniam ┼żaidimui. Nesakau, kad esu visi┼íkas profas, bet nor─Ś─Źiau pad─Śti tvarkytis su serveri┼│.

Nekuriu savo projekto,nes neturiu tiek pinig┼│, kad gal─Ś─Źiau leisti ant ┼żaidim┼│.
Ie┼íkau gan paprasto projekt─Ślio, svarbiausia gera nuotaika komandoje.
Redaguota , nario Mineltu

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

U┼żsiregistruok > www.blaze.lt arba prisijunk ─» team speam server─» ip: ts.blaze.lt
Pa┼ínek─Śsime, u┼żduosiu tau pora klausim┼│, beto kokes pareigas nor─Śtum u┼żiimti ir k─ů tokio gero sugebi?

U┼żsiregistruok > www.blaze.lt arba prisijunk ─» team speam server─» ip: ts.blaze.lt

Pa┼ínek─Śsime, u┼żduosiu tau pora klausim┼│, beto kokes pareigas nor─Śtum u┼żiimti ir k─ů tokio gero sugebi?

A┼í, savaite band┼żiau tave surast .Pasiduodu. vis dar ie┼íkau

Taip sakydamas visuose temuose ir ra┼íydamas tas nesamones nei┼íreklamuosi projekto :)┬áO ra┼íai tik d─Śl reklamavimo, galiu duoti 100%, kad jis tau nereikalingas

Redaguota , nario - Manttroll

Nes─ůmoni┼│ nera┼íau, o man reik─Śt┼│ visoki┼│ komandos nari┼│, ┼żinoma ka┼żk─ů turi sugeb─Śti nes tie kurie nieko nei┼ímano nepriemu ─» komanda, o pas mane ─» komanda tikrai sunku patekti. O tu man ─Źia ma┼żiau vaikeli ─»sakin─Śk k─ů daryti, r┼źpinkis savo ┼íudserveriu, nes nei vienos normalios unikalios komandos ar sistemos dar nema─Źiau, forumas irgi ┼í┼źdo vertas, taip kad nekalb─Śk apie mane o r┼źpinkis savimi, beto esu 100% u┼ż tave vyresnis taip kad pagarbiau ┼ínek─Śk su vyresniais.

Beto jai ra┼íai lietuvi┼íkomis raid─Śmis tai padaryk ma┼żiau klaid┼│ "nesamones", o jai nemoki lietuvi┼│ gramatikos i┼í viso nera┼íyk, d─Śkui ir geros dienos tau.

Nes─ůmoni┼│ nera┼íau, o man reik─Śt┼│ visoki┼│ komandos nari┼│, ┼żinoma ka┼żk─ů turi sugeb─Śti nes tie kurie nieko nei┼ímano nepriemu ─» komanda, o pas mane ─» komanda tikrai sunku patekti. O tu man ─Źia ma┼żiau vaikeli ─»sakin─Śk k─ů daryti, r┼źpinkis savo ┼íudserveriu, nes nei vienos normalios unikalios komandos ar sistemos dar nema─Źiau, forumas irgi ┼í┼źdo vertas, taip kad nekalb─Śk apie mane o r┼źpinkis savimi, beto esu 100% u┼ż tave vyresnis taip kad pagarbiau ┼ínek─Śk su vyresniais.

Beto jai ra┼íai lietuvi┼íkomis raid─Śmis tai padaryk ma┼żiau klaid┼│ "nesamones", o jai nemoki lietuvi┼│ gramatikos i┼í viso nera┼íyk, d─Śkui ir geros dienos tau.

O kaip pats? Nesugebi para┼íyti ─» tem─ů, o tik ra┼íydamas ateik ─» www.blaze.lt ir pasikalb─Śsim. Argi ─Źia ne reklamavimas?

O kaip pats? Nesugebi para┼íyti ─» tem─ů, o tik ra┼íydamas ateik ─» www.blaze.lt ir pasikalb─Śsim. Argi ─Źia ne reklamavimas?

Supranti a┼í nenaudoju skype, tod─Śl ir ra┼íau kad u┼żeitu ten ir susisiektu su manimi, kitu b┼źd┼│ da┼żnai b┼źnu prisijung─Ös teamspeak.

Dabar viskas ai┼íkiau? Ar dar ka┼żko nesupranti?

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.