wilqazz

Dronai

Recommended Posts

┬áSveiki, gal kas nusimano apie ┼íi─ů technika ir gali ka┼żk─ů daugiau papasakoti. Pasi┼źlyti ─»sigyt. Pageidaujama kaina iki 300 EUR. Su filmavimo galimybe.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Viena pa┼ż─»stama turi gavus dovanu dron─ů. Bet ┼íeip negali pirkt i┼í kit┼│ ┼żmoni┼│, pirk i┼í karto i┼í tiek─Śju nes daug esu gird─Śj─Ös kad jie l┼ź┼żt─ů arba yra su defektais t.y skraidimo. O ┼íeip ─Źia jau pagal save ┼żi┼źr─Śkis kokio tau labiausiai reikia nes dauguma gali i┼írinkti tok─» kuris tau pasirodys per lievas ir pana┼íiai.

Su tokia suma nieko gero nenupirksi,nebent i┼í ┼żmogaus.Ai┼íku jei tau reikia tik ┼íiaip tai gali nusipirkti tok─» vaiki┼ík─ů gan─Śtinai su kamera ir t.t,bet norint u┼żsiimti RC hobiu rimtai tai reikia investuoti ne vien─ů t┼źkstant─» eur┼│.

Viena pa┼ż─»stama turi gavus dovanu dron─ů. Bet ┼íeip negali pirkt i┼í kit┼│ ┼żmoni┼│, pirk i┼í karto i┼í tiek─Śju nes daug esu gird─Śj─Ös kad jie l┼ź┼żt─ů arba yra su defektais t.y skraidimo. O ┼íeip ─Źia jau pagal save ┼żi┼źr─Śkis kokio tau labiausiai reikia nes dauguma gali i┼írinkti tok─» kuris tau pasirodys per lievas ir pana┼íiai.

Gal zinai is kur pirkti ? :D

Manau nusimanantis ┼żmogus tikrai i┼írinks geriau negu a┼í pats. Man tas dronas b┼źtu reikalingas tik filmavimui, kartais pa┼żaist. I┼ívaizda n─Śra svarbi, nevaikas esu, kad demonstruot ir pan.

Gal zinai is kur pirkti ? :D

Dronus gali pirkti beveik bet kurioje rc parduotuv─Śje. Tik vieni b┼źna geresni kiti prastesni.┬áhttp://rchobis.lt/kvadrokopteriai

Redaguota , nario wilqazz

Dronus gali pirkti beveik bet kurioje rc parduotuv─Śje. Tik vieni b┼źna geresni kiti prastesni.

Numesk kur geresni jei zinai :D

Nenusimanau nei kiek apie juos a┼í. Ne┼żinau nei daug parduotuvi┼│. Man atrodo dar akropoli vilniuj antram auk┼íte yra. Daug kas siun─Źiasi i┼í ameriku ten viskiu.

K─ů ┬ámanot apie tok─»: http://rchobis.lt/kvadrokopteriai?product_id=2046&sort=p.price&order=ASC?Kaip ─»ra┼íomas vaizdas?┬á

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.