Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

~*Monday! Games, Q&A and much more || Road to 5k followers! ヾ(〃^∇^)ノ

 


___________________________

Follow and support me in social media's as well! : 

 


☜♥☞ Twitter - http://twitter.com/Kittionushka



☜♥☞ TopStreamers - http://kittionushka.topstreamers.com

 

Thank you for your support, xoxo 

Kitte (≧ω≦)

  • Parašė po 3 savaičių...

Vergas reklama atlieka. :x Tokiu metų jau gal laikas normalu darba rasti ? 

 

Visų pirma, vaikeli, ne tau kalbėti apie suaugusius žmones ir tiek kiek jie uždirba ir ką dirba :) Visų antra, ar tu nebuvai tas pats, kuris bandė įnert, atsiprašant, į užpakalį, kad tik pareklamuotume jūsų lame stream (kurio tokiu net nepavadinsi), ir žinoma, jūsų giveaway? Ai taip, tikriausiai susapnavau.. Oj žmogau, gal tu geriau nejuokauk ir nebandyk nieko įrodyt :) 

Kamilė "Kitte" L. - Streamerė, gamerė, CS:GO Baltics įkūrėja, CS:GO Made In Lithuania savininkė.

Haters born to hate, but if someone hates you, that means, that you are somebody on this planet, and you already have your place under the Sun. © Kitte

Visų pirma, vaikeli, ne tau kalbėti apie suaugusius žmones ir tiek kiek jie uždirba ir ką dirba :) Visų antra, ar tu nebuvai tas pats, kuris bandė įnert, atsiprašant, į užpakalį, kad tik pareklamuotume jūsų lame stream (kurio tokiu net nepavadinsi), ir žinoma, jūsų giveaway? Ai taip, tikriausiai susapnavau.. Oj žmogau, gal tu geriau nejuokauk ir nebandyk nieko įrodyt :)

Oi tu mergaite 15-likmete, ar prašėme reklamuoti ? Tiesiog pastreaminti dolphincs, nes niekas tuo metu nestream'ino, vsnt kuris stream'ina iškeliaves į Londoną. Ir prie ko čia tas giveaway, kad atiduodame už savo investicijas ? Pati geriau neatmazgink.

MnwtJWX.jpg

Visų pirma, vaikeli, ne tau kalbėti apie suaugusius žmones ir tiek kiek jie uždirba ir ką dirba :) Visų antra, ar tu nebuvai tas pats, kuris bandė įnert, atsiprašant, į užpakalį, kad tik pareklamuotume jūsų lame stream (kurio tokiu net nepavadinsi), ir žinoma, jūsų giveaway? Ai taip, tikriausiai susapnavau.. Oj žmogau, gal tu geriau nejuokauk ir nebandyk nieko įrodyt :)

Jeigu tau būvo nardimas numestas linkas ir tiek ir parašyta užmesk reklama "SAVO GRUPEI" tai jeigu čia inerimas i užpakali tai nežinau , čia jau tau inoxas i užpakali lenda xD man juokinga i jūs abudu žiūreti . Na mūsų giveaway daugiau vertes negu tavo visas gyvenimas yra vertas jo . :)

MnwtJWX.jpg


Apsispręskit, ar man 15, ar aš jau turiu vyrą ir dukrą? :DDDD OH GOD, WHYYYY, WHYYY, turiu su mulkiais vaikščiot tomis pačiomis žemėmis? (facepalm) :DDD 

Dominykėli, taip, man čia nardymas skaitosi, nes tau nuo senai kažkas susisukę ir mes tau nepatinkam, tai kokio velnio tau reikėjo rašyt? :P 

Beje, niekas niekada neprašė mūsų streamint kažkokius unp, o tuo labiau dolphins :DDDD Tai, kad neskleisk erezijų, ir bent jau kai atmazus mėtot, susitarkit tarpusavy, a to galai nesueina į vieną :D Laisvi, flamingai :D

Kamilė "Kitte" L. - Streamerė, gamerė, CS:GO Baltics įkūrėja, CS:GO Made In Lithuania savininkė.

Haters born to hate, but if someone hates you, that means, that you are somebody on this planet, and you already have your place under the Sun. © Kitte

(redaguota)

Kur tu cia matai Photoshop :D full ss reik gal dar?

Atsibodo su jumis čia žaisti, duok savo FB, galiu irgi pafotoshopinti, jog tu "reklamavai". Geriau įklijuok visą screenshot, o ne su photoshop sumažines dydį ir apkarpes... Viskas, aš tyliu, neturiu laiko su jumis kaip sakiau žaisti, eikit savais keliais, mes irgi.

Redaguota , nario Falanji

MnwtJWX.jpg

Atsibodo su jumis čia žaisti, duok savo FB, galiu irgi pafotoshopinti, jog tu "reklamavai". Geriau įklijuok visą screenshot, o ne su photoshop sumažines dydį ir apkarpes... Viskas, aš tyliu, neturiu laiko su jumis kaip sakiau žaisti, eikit savais keliais, mes irgi.

Apsiverkei uz ekrano ir viskas, nes suauges zmogus turi uz tave X patirties :) tarsi man yra tolko photoshopint dar ;] paklaust savo "VADOVO" 

 

f92aa920a351adaf46d154e2830e52b8.png

Atsibodo su jumis čia žaisti, duok savo FB, galiu irgi pafotoshopinti, jog tu "reklamavai". Geriau įklijuok visą screenshot, o ne su photoshop sumažines dydį ir apkarpes... Viskas, aš tyliu, neturiu laiko su jumis kaip sakiau žaisti, eikit savais keliais, mes irgi.

 

Man irgi atsibodo vaikų blevyzgų skaityt. Tai ką, jau su havaju tokie ir draugai, kad nekalbat apie reklamas ir kitokią "savo organizacijos" ar kaip šitą velnią pavadint, reikalus? :DD Sakau truputį jau burned, ane? :DD Ne mūsų mada photoshopint, sorriukas :) Dar atsimenu kaip havaju ir su savo rfh, ar irgi kaip ten tas š* vadinosi, "neprašė reklamos" :DD

Kamilė "Kitte" L. - Streamerė, gamerė, CS:GO Baltics įkūrėja, CS:GO Made In Lithuania savininkė.

Haters born to hate, but if someone hates you, that means, that you are somebody on this planet, and you already have your place under the Sun. © Kitte

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...