Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Profesionalus Mapperis.


Sound

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Profesionalus Mapperis tu gal diploma turi ar ka? Mappint ner ka veikt ir visi mes cia profesionalai tik reik fantazijos bisk turet ir tiek... Nu nebent Mta DM trasas kuriant cia jau reik darbo o ne sitokiem :pistols:

Man visiskai P*x*j ant jusu nuomones haiteriai ... jus tiesiog pavidit kad as per geros apie saves nuomones... nes patis negalit pripazinti kad tokie esat. todel kad n*x*ja nemokat !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Profesionalus Mapperis tu gal diploma turi ar ka? Mappint ner ka veikt ir visi mes cia profesionalai tik reik fantazijos bisk turet ir tiek... Nu nebent Mta DM trasas kuriant cia jau reik darbo o ne sitokiem :pistols:

Man visiskai P*x*j ant jusu nuomones haiteriai ... jus tiesiog pavidit kad as per geros apie saves nuomones... nes patis negalit pripazinti kad tokie esat. todel kad n*x*ja nemokat !

10x geresnį padaryčiau.Ir tu kiekvienam darbe darai klaidas.Ir nėr ko pavydėt ten tik pūkšt ir pastatai objekta,nieko čia mokėt net nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Profesionalus Mapperis tu gal diploma turi ar ka? Mappint ner ka veikt ir visi mes cia profesionalai tik reik fantazijos bisk turet ir tiek... Nu nebent Mta DM trasas kuriant cia jau reik darbo o ne sitokiem :pistols:

Man visiskai P*x*j ant jusu nuomones haiteriai ... jus tiesiog pavidit kad as per geros apie saves nuomones... nes patis negalit pripazinti kad tokie esat. todel kad n*x*ja nemokat !

Tu bent padaryk uz mumis su golour 2x geresnius darbus tada galesi sokinet ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...