Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padedu su serveriu kurimu, scriptinimu.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3327 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, galiu padėti nebrangiai su serverių kūrimu, bei padeti su serverio pluginais/scriptinimais. Esu perdares LaikiuX Base Builder serveriui didelius atnaujinimus, kur padidėjo admin/vip pirkimai bei žaidėju pagausėjo. Palyginus su mod default nuo mano (Special Edit) kuris yra tikrai daug kuom skiriasi tai nereiškia kad negaliu kitu modu perdaryti ar atnaujinti.. galiu bet kurį moda perdaryti ar kažka pakeisti. Tikrai žinau ka darau bei nesu žalias su scriptinimais bei serverio tvarkymais.  :) 

Susisiekti galite ą.ž arba:
skype : xflashx9 
gmail : [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.supergames.lt/topic/194349-su-kokia-programa-galima-tvarkyti-sma-failus/

Matos, kaip tu moki vien iš šitos temos kurtos mažiau nei prieš metus :). Tikrai tu nemokėjai pluginų tvarkyt iki to laiko, nes nežinojai, kaip .sma atidaryt, o per tuo kelis mėnesius garantuoju, kad tikrai daug neišmokai, kad galėtum čia kažkokias paslaugas už pinigus siūlyt. Atleisk, jei tau nepatiks mano pastebėjimai ar nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3327 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...