Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos dėl serverio įjungimo


Ewil++

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3328 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kodėl pas mane neįsijungia vienas serveris su port 27016, jis padarytas jog įsijungtu nuo nulužimo, pajungus atskirai du servus ant screen veikia, o taip ne, tik įsijungia su 27015 portu ten kur rc.local ar kaip, o mano kodas:

 

cd /root/Servas && ./hlds_run +sv_lan 0 -nomaster -insecure -game cstrike +map de_dust2x2 +maxplayers 32 +log on +port 27015
cd /root/Serveris && ./hlds_run +sv_lan 0 -nomaster -insecure -game cstrike +map surf_ski_2 +maxplayers 32 +log on +port 27016
exit 0
 
ir mano isijungia tik Servas su 27015 port, pakeitus į 27016 portą parašius vieną eilute:
cd /root/Serveris && ./hlds_run +sv_lan 0 -nomaster -insecure -game cstrike +map surf_ski_2 +maxplayers 32 +log on +port 27016
 
įsijungia ir tas
kame problema?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tiesiog gale paleidimo eilutės & padėk. (spėju gal turėtų padėti tai..) 

cd /root/Servas && ./hlds_run +sv_lan 0 -nomaster -insecure -game cstrike +map de_dust2x2 +maxplayers 32 +log on +port 27015 &
cd /root/Serveris && ./hlds_run +sv_lan 0 -nomaster -insecure -game cstrike +map surf_ski_2 +maxplayers 32 +log on +port 27016 &
exit 0
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3328 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...