Peršokti į turinį

Nesupratau SMS'o iš Datanet.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3314 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Moderatoriai iškarto sakau, jeigu ne čia sukūriau temą, perkelkite. Nes neradau kur kurti su tokia info.
Ką norėjau pasakyti, gavau žinute (Foto apačioj, redaguota. Nutryniau IP ir slaptažodžius.) su visais duomenimis, nors aš nieko neužsisakiau iš ten ir t.t. Užsiregistravęs esu ir savo numeri normalu įvedęs, bet jokiu užsakymų nėra padaryta, tikrinau ką tik. Tai ką siūlot daryti? :D Duomenis yra teisingi, eina prisijungti prie root.
http://imgur.com/bBaPker

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai taip išeina, kad jeigu per klaidą maximoj sumokėsi 1ct mažiau, rašysi forume temą? :)

 

Nebūtina skelbti tokių dalykų, yra nurodyti numeriai ar emailas, paimi ir kontaktuoji, kodėl taip yra. Duodu 100%, kad kažkas kitas užsiregistravęs įvedė tavo numerį, ar draugas, ar kažkas sumaišė vieną skaičių. Nebūtina pulti iškarto dergti ar panašiai, net nebandžius ieškoti kompromiso :)

Redaguota , nario day reed
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kam acc priklauso tas ir užsisakė... Nematau jokios problemos

Nu aš irgi nematau. Bet jis kai registravosi ten, nurodė ne savo numeri. Tai jei dabar jis įdės kokius failus, kokiu negali nieks turėti (Pvz: GM)  Tai aš galiu nueiti ir jį išsitraukti, bet man nėra jokio tolko taip daryti. Tas pats ir man, neapsimoka man jo naudoti, nes gali ir mano failus išsitraukti :D

 

Edit:

O tai taip išeina, kad jeigu per klaidą maximoj sumokėsi 1ct mažiau, rašysi forume temą?  :)

 

Nebūtina skelbti tokių dalykų, yra nurodyti numeriai ar emailas, paimi ir kontaktuoji, kodėl taip yra. Duodu 100%, kad kažkas kitas užsiregistravęs įvedė tavo numerį, ar draugas, ar kažkas sumaišė vieną skaičių. Nebūtina pulti iškarto dergti ar panašiai, net nebandžius ieškoti kompromiso  :)

 

Nepeikiu gi išviso ir nematau čia nieko blogo. Aš ir galvoju eiti jiems pranešti šį dalyką.  Tiesiog, paklausti norėjau ką šiuo atvėju daryti :)

Redaguota , nario HKS Mapper
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Pasitaiko tokių dalykų, kaip žmogus įveda blogą numerį ar draugo įveda bijodamas įvesti savo. O tada gaunasi kas ? Visi informaciniai pranešimai jam nenueina, nes jis samoningai arba per klaidą įveda ne savo numerį. Čia yra klaida pačio žmogaus kuris suveda.

Paprastas pvz:

norit parašyti draugui sms apie :beers: bet netyčia parašot tėvams sms. O apie tai sužinot kaip pareinat namo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3314 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...