Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4113 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Radau straipsnyje kaip reikia saugoti akis norint stebėti saulės užtemimą, cituoju:

 

„Reikia labai saugoti akis – negalima žiūrėti plikomis akimis į žėrintį Saulės diską. Tam tinka specialiai užtamsinti stiklai. Viena iš rekomendacijų yra suvirintojų naudojamas tamsus stiklas“ 

Stebėjimui tinka ir specialios plėvelės, parduodamos optikos arba astronomijos mėgėjų parduotuvėse. J.Sūdžius priduria girdėjęs, kad lietuviai iš kai kurių parduotuvių jas jau išpirko.

Redaguota , nario Gabison*

šnd , su mokytojų apie tai kalbėjom turi būti kur dėdi diskus toks kaip ratas kur diską įdėdi į jo vietą ir turi tokia plokštele diskas būti apvalus juodas ir per jį galesi matyti šnd žiūrėjom ahuenai atrode saulė raudonai o jeigu nori bė akių būt tai žiūrėk plikom akym ir nepirk akinių ten šūdinų , pirk kokius gerus kur gali į saulė žet o kur žiūrėsi paprastus kai pis saulės tau nusiemęs akinius ir tamsą pamatysi.

Akiniais nuo saules :D

Jokiu būdu! Akiniai nuo saulės VISIŠKAI netinka žiūrėti į saulę, niekada to nedarykit!

Jeigu norit išmanių būdų, nusipirkit specialius akinius, skirtus žiūrėti į saulę (nežinau kur neklauskit)

Nepatariu žiūrėt pro aprūkytą stiklą, nes jis vistiek praleidžia ultravioletinius spindulius ir gali pakenkt akims net jeigu to nejaučiat.

Jeigu turi žiūronus arba teleskopą, panaudok jį ir suprojektuok saulę ant kokio nors paviršiaus (aišku nežiūrėk pro jį į saulę :D)

pinhole-projection-binoculars.jpg?1

 

Arba jeigu neturi, paprasčiausias būdas būtų paimti popieriaus lapą, pradurti jame mažą skylutę su smeigtuku arba kokiu aštriu daiktu, nukrepti popierių į saulę ir matysi saulės atvaizdą

pinhole_demo.jpg

(redaguota)

O tiktų tie brangūs akiniai nuo saulės po 100€?

Ne, niekada. Nebent megsti rizikuoti ar tavo gyvenimo tikslas patapti antruoju ciklopu (xmen).

2PoyPj.png

Technologijos.lt

Kaip visada, dalinius saulės užtemimus stebėti reikia ypač atsargiai. Niekada nežiūrėkite tiesiai į saulę be specialaus saulės spindulių filtro, ypač pro optinius įrenginius (žiūronus, teleskopus) – taip galima apakti. Žiūrėjimui į saulę netinka ir įprasti akiniai nuo saulės. Nors regimųjų spindulių intensyvumą pristabdo "liaudies metodai" (fotojuostelė, aprūkęs stiklas,

CD ir pan., nė viena iš šių savadarbių priemonių neapsaugo akies nuo infraraudonųjų spindulių, kurie irgi gali pažeisti akį.

Jei nezinai kokio stiklo reikia, norint stebeti si reskini saugiai - gali neuztekti ir tu paciu 500 eur. Redaguota , nario BoQsc

 

 

Jokiu būdu nenaudok akinių nuo saules nes jie gali išdeginti tavo retina tau net nepajutus. Naudok telefoną. Aš bent jau taip darysiu

Hey, mano vardas Simas. Esu UI/ UX dizaineris iš Vilniaus. Baigiau Interaction Design Genoblio universitete. Dirbu su startup'ais ir kuriu geriausią kada nors egzistavusį samp serverį :)


Jeigu dar kažko apie mane nežinai, tai brūkštelk į skype :) 


Mielai atsakysiu :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4113 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...