Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įaugęs kojos nagas.


yoshii

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3378 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ar yra kam nors tai atsitikę? Man jau pusę metukų, net nežinojau ką daryti, pasirodo nuvažiavau pas daktarus - įaugo iš vidaus, rytoj paskyrė nueiti pas chirurgą, jaudinuos ( kas mėgsta pas daktarus vaikščiot ), tai vat, norėjau paklausti ar skausminga operacija, ką galėjot daryt ko negalėjot, ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai kai kantrus esu ir skausmo visai nebijau, tai man nieko baisaus ir nebuvo, tiesiog paguldys tave ant lovos, suleis tokius vaistus su adata ar kaip tą daiktą pavadinti, biški skaudės kai leis tuos vaistus, bet tie vaistai sušaldys tau pirštą ir kai pjaus tą nagą ir biški mėsos nieko nejausi ir po kelių mėnesių tas nagas ataugs, šeip dabar labai dažnai ši problema žmonėms pasitaiko. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai kai kantrus esu ir skausmo visai nebijau, tai man nieko baisaus ir nebuvo, tiesiog paguldys tave ant lovos, suleis tokius vaistus su adata ar kaip tą daiktą pavadinti, biški skaudės kai leis tuos vaistus, bet tie vaistai sušaldys tau pirštą ir kai pjaus tą nagą ir biški mėsos nieko nejausi ir po kelių mėnesių tas nagas ataugs, šeip dabar labai dažnai ši problema žmonėms pasitaiko. :)

Pačiam taip buvo? Nes sakau depresija man pas daktarus. AČIŪ :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kai užšaldo tai nieko baisaus ir nejauti kol viską daro vėliau truputį pradedi jausti, bet kai man leido dvi adatas ir jos nei kiek nesuveikė ir darė kai aš viską jaučiau tai nekoks jausmas tikrai. Skauduu.. :D Bet gali būti varijantas, kad užmigdys, bet vėliau atsibundi kaip mėnesį miegojas.. :D Bet šiaip neturėtų tau būti taip :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kai užšaldo tai nieko baisaus ir nejauti kol viską daro vėliau truputį pradedi jausti, bet kai man leido dvi adatas ir jos nei kiek nesuveikė ir darė kai aš viską jaučiau tai nekoks jausmas tikrai. Skauduu.. :D Bet gali būti varijantas, kad užmigdys, bet vėliau atsibundi kaip mėnesį miegojas.. :D Bet šiaip neturėtų tau būti taip :D

Tikrai nemigdys dėl tokio dalyko. Suleis vaistus ir viskas. :D Bet būna taip, kaip ir tu sakiai — nesuveikia jie, man irgi taip buvo, bet ne kojos nagas, o rankos nikštys, tai viską jutau, kai pjovė. Tarsi su šakute gramdytų kaulą. :D.. Sėkmės tau ryt. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kai užšaldo tai nieko baisaus ir nejauti kol viską daro vėliau truputį pradedi jausti, bet kai man leido dvi adatas ir jos nei kiek nesuveikė ir darė kai aš viską jaučiau tai nekoks jausmas tikrai. Skauduu.. :D Bet gali būti varijantas, kad užmigdys, bet vėliau atsibundi kaip mėnesį miegojas.. :D Bet šiaip neturėtų tau būti taip :D

Užmigdytų tik jeigu būtų rimta operacija, o čia paprastas dalykas, nes kai užmigdo, sumažėja tavo gyvenimo laikas, ant kažkiek metų greičiau miršti  :D

Redaguota , nario Matt.T
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

heh, yra buvę. :D Bet nevažiavau pas daktarus tiesiog pats nusikirpau ta puse kažkiek, o paskui ataugo ir dabar viskas čiki piki. Nemanau, kad reikėtu bijoti, greičiausiai įleis vaistų ir ta naga kažkiek nupjaus. 

 

Morale tokia,kirpkis nagus dažniau, nesijaudink su kirvuku šnai snai.

Ir dar gali būti jog netaisyklingai kerpi nagus.. :D  aišku yra ir daugiau priežasčių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3378 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...