Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Filmų komentavimas


Afera

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3329 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveeeiki :)
Kągi mano pomėgis... tapo įgarsinimas... Turbūt gaunas tragiškai, todėl noriu tobulėti... Buvau įmetes čia kelis trailerius, tai sakė yra kur tobulėti. Taigi susimasčiau, susikurt kanalą youtubes, kur galėčiau įgarsint ar komentuot trailerį. Taigi laukiu nuomonės...

  (čia tipo kaip įžanga.. :D)

 

Gal turit idėjų? Kokį trailerį įgarsint, ar kažką komentuot? Būtu labai gerai jei ir tekstą sugalvotumėt.... :D

 

 

 

EDIT 13/03/2015  21:15

 

Ačiū visiem už komentarus :) Štai pirmasis komentaras apie serialą, manau tikrai ganėtinai geras :) Netobulas, bet aš esu juo patenkintas.  P.S būčiau dėkingas, už like ir subscribe, juk noriu, kad pupuliarūs videu butu, ne vien del savęs darau :(

 

Redaguota , nario Afera
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveeeiki :)

Kągi mano pomėgis... tapo įgarsinimas... Turbūt gaunas tragiškai, todėl noriu tobulėti... Buvau įmetes čia kelis trailerius, tai sakė yra kur tobulėti. Taigi susimasčiau, susikurt kanalą youtubes, kur galėčiau įgarsint ar komentuot trailerį. Taigi laukiu nuomonės...

  (čia tipo kaip įžanga.. :D)

 

Gal turit idėjų? Kokį trailerį įgarsint, ar kažką komentuot? Būtu labai gerai jei ir tekstą sugalvotumėt.... :D

Nusipirk geresnį mikrafoną, nes dabar prasta kokybė ir įrašinėk ten, kur pašalinių garsų mažai, nes dabar kaip supratau čia tavo PC ūžia, o tas ūžimas ne į gerą. Šiaip įgarsinimui balsą neblogą turi, bet ir garsiau kalbėt turi ir truputį greičiau, nes kaip flegma kalbi. :D

Sėkmės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ir įdomi įdėja, bet trūksta kokybes visais atžvilgiais.

Jo... Su tuo videu, tai čia žinai, nelabai gaudaus tam after effects, labai norėjau toki afigeną padaryt, kaip filmuose ten žinai rašo... Deja ne mano jėgom :D O, tos videu kokybes nereikės manau komentavime... Nes gi filmas eis, o ir trailerį  taspats traileris eis :)

 

toks liudnas balsas kartais ir sugraudinti gali :D

Awww ačiūūū :D

 

Nusipirk geresnį mikrafoną, nes dabar prasta kokybė ir įrašinėk ten, kur pašalinių garsų mažai, nes dabar kaip supratau čia tavo PC ūžia, o tas ūžimas ne į gerą. Šiaip įgarsinimui balsą neblogą turi, bet ir garsiau kalbėt turi ir truputį greičiau, nes kaip flegma kalbi. :D

Sėkmės. :)

Jooo čia daug stengtis reik, kad greit kalbėčiau ir nesuvelčiau į "šūdą". Tada ūžimas, tai man regis mikrafonas kaltas, nes pc dirba tyyyyyyliai :3, ačiū už komplimentą šėlmi. :D

 

Balsas kaip ir geras tinkamas, bet nepagailėk ten 50 eurų ir nusipirkau naują mikrafoną, nes dabar fone girdisi ūžimas, pats girdiesi gana silpnai. Sėkmės.

Dėkui už komplimenta šėlmi :D 

 

Dabar dėl mikrafono, tai aš ir noriu pirkt labiausiai nusižiūrėjas esu blue snowball ar kaip ten jis, tai taupysiu ant jo, bet žinot rizika gi... Jei nusipirksiu ir nieko neišeis? - veltui tiesiog... O girdžiuos silpnai, tai dėlto pačio ūžimo... Jei būtu garsiau tas ūžimas dar geriau girdėtus :x

 

 

Ačiū visiem už nuomones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3329 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...