Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apgavikas Yton


Blankis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3343 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip, tai tikrasis Yton.

 

Gavau nuo jo žinutę į skype,kad sukurta apie jį tema ir parašytas neigiamas atsiliepimas, kuri prašė ištrinti nes juom " APSIMETĖ " juk dabar visi visais apsimetinėja...

 

Tačiau pamačiau jog skype sutampa ir pasakiau juk tai tavo skype? Atsakymas buvo toks :

Čia ne aš.. Galima sukurti toki pati skype, nori sukursiu toki kaip pas tave lygiai toki pati, pasakė,kad dėjo ant visų ir ištrinti jo SG profilį... 

Pasakiau jam, kad tegu sukuria toki pati skype kaip pas mane.

 

Po 5 minučių gaunu nuo jo pranešimus.. 

Cha cha šitas skype senai nebe Yton, jis yra pavogtas........ ( Čia buvau juokingiausias vaiko kozeris )

 

Kas liečia jo teikiamų paslaugų su textdrawais.

Turėjo jis atsiliepimų,kad piešia ripintus textdrawus, net neperpaišo,o perpardavinėja. Šia informacija taip pat patvirtinti galiu, nes susiduriau su tuom pats.

Prašiau jo nupiešti spidometrą, o gavau lygiai toki pati kuri jau naudoja ir kiti projektai. Žmogaus reputacija sugadinta, todėl pabandė dar ir apsivogti.

 

Gaila, kad internete nieko pasitikėti negalima. :)

 

Jo citata po kozerio :

 

Durneli tu *Myliu SuperGames.lt* papūsk į *Myliu SuperGames.lt* kol ragais išsiskleis. Ytono skype nupyzdintas yra
[3:15:47 PM] AƦvყÐαՏ: Nejansa tau?
[3:16:03 PM] AƦvყÐαՏ: Apie kokiu tu *Myliu SuperGames.lt* TD kalbi *Myliu SuperGames.lt*?
[3:16:37 PM] AƦvყÐαՏ: Jis nebegali prisijungt prie sito skype nes paswordas buvo toks pats kaip pas mane webe. Cia jis klaida ir padare
[3:16:50 PM] AƦvყÐαՏ: Kitaip tariant padovanojo savo skype
 
O čia pati pradžia :
 
[2:51:55 PM] AƦvყÐαՏ: Kazkas ir manim ziuriu apsimetinėja...
[2:52:11 PM] AƦvყÐαՏ: Ištrink atsiliepima gerai, nes gavau jį nepelnytai
[2:58:47 PM] №1 Кискбоксёр #Marius`: Skype sutampa??
[2:58:49 PM] №1 Кискбоксёр #Marius`: :)
[3:04:27 PM] AƦvყÐαՏ: Ne
[3:04:33 PM] №1 Кискбоксёр #Marius`: Kaip ne?
[3:04:33 PM] AƦvყÐαՏ: Cia fake dx kazkoks
[3:04:34 PM] №1 Кискбоксёр #Marius`: toks pat :)
[3:04:48 PM] AƦvყÐαՏ: ble taigi as db galiu pasidaryt toki pati skype kaip tavo nori?
[3:04:55 PM] AƦvყÐαՏ: ir irgi kitus apipisinesiu
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui :) Žinosiu kad nepirkti iš jo kažka :))


What What? Nieko nebesuprantu. Aš niekam nesiūliau jokių GIFT, ir siūlyčiau mažiau tikėt apsimetėliais. Jei kažką pirkčiau tai tikrai nesiterliočiau su telefono papildymais...

 

Tu net neturi BANKO saskaitos :D


Dėkui :) Žinosiu kad nepirkti iš jo kažka :))


 

Tu net neturi BANKO saskaitos :D

 

Kažkada reikėjo Textdraw nupiešt, sakiau: Gal galiu tau bankų atsiskaityt? Tu atsakei ne neturiu saskaitos aš... :D

 

GG.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki visi Supergames.LT diskusijų bei naujienų forumo lankytojai. prieš pradėdamas rašyti šį prisistatymą, noriu akcentuoti, jog jį rašysiu laisvu stiliumi, t.y. mano prisistatymas nebus paremtas punktais ar kitais ženklais, o tiesiog tai bus kaip rašinys, tik jame aš aprašysiu šiek tiek apie save bei parodysiu Jums kaip aš atrodau ;)

 

Mano tikrasis vardas yra Arvydas, man yra 17 metų, mokausi 11-oje klasėje. Esu iš Kauno. Kalbant apie mano pomėgius, tai pirmos vietos tikrai negalėčiau skirti kompiuteriniams žaidimams, kadangi turiu įdomesnės veiklos kuri man ateityje manau efektyviai pasitarnaus. Pirmą vietą tarp savo užsiėmimų/pomėgių skiriu sportui, t.y. Futbolo treniruotėms. Futbolo treniruotes lankau maždaug 6 metus bei tikrai nesigailiu pasirinkęs šią sporto šaką, kadangi ji man teikia tiek fizinės formos, tiek futbolininko patirties. Antrą ir trečią vietą pagal savo pomėgius galėčiau priskirti susitikimams su draugais bei laiko leidimu prie kompiuterio. Iš tikri nesu tas žmogus kuris yra dviveidis, t.y. realiame pasaulyje elgiasi vienaip, o realybėje kitaip. Esu savitas žmogus kuriam nėra skirtumo ar tai aukštesnio rangi žmogus ar ne, kadangi man visi yra lygūs, ir aš jų neskirstau kaip, kad daugelis daro. Tiesą pasakius iš kompiuterinių žaidimų šiuo metu labiausiai esu pasinėręs į SA:MP, kadangi tai tikrai didelis perversmas tarp Lietuvos žaidimų (online srityje). Kuomet turiu laisvo laiko, tai individualiai mokausi programuoti bei kurti savo privatų SA:MP projektą kuriame galėčiau stebėti savo klaidas bei teigiamą progresą. Na nežinau ką daugiau apie save Jums papasakoti, tad jeigu norėsite iš manęs išpešti daugiau informacijos apie mane - rašykite man į asmenines žinutes arba Elektroninį. paštą: [email protected] . Na ir štai Jums mano 2 nuotraukos :P :

 

eff01bc85996c7541a0ca63bdbd82aed157.jpg

 

58eddf76e5e377732d58cb48643cef9c207.jpg

 

 

Štai jo prisistatymas Vaikas kažkoks iš foto matosi

http://www.supergames.lt/topic/172226-yton-%C2%*Myliu SuperGames.lt*-%E2%99%A6prisistatau%E2%99%A6/

Redaguota , nario Garveris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jis 11 klasej mokosi? :D gal 5 :D? juokas man ima is tokiu vaiku kaip YTON. Turbut gyvenimo nuskriaustas. Mediniai zaislai, kambary tvoros bei uzrakinti stalciai :D. Siaip toli nenueis jis. nebent i kaleima, o ten pataps zoologijos sodo gyvuneliu su skiauterele :D

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jis 11 klasej mokosi? :D gal 5 :D? juokas man ima is tokiu vaiku kaip YTON. Turbut gyvenimo nuskriaustas. Mediniai zaislai, kambary tvoros bei uzrakinti stalciai :D. Siaip toli nenueis jis. nebent i kaleima, o ten pataps zoologijos sodo gyvuneliu su skiauterele :D

Mėtys muilą

Redaguota , nario Ignas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3343 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...