Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4141 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki,

Mano kompiuteris pasigavo labai durną gedimą - dirba dirba ir iš niekur nieko restartuojasi. Iš pradžių problema buvo motininėj, nes ji viska crashino ir net nėjo perrašyti windows (Užlauždavo procesorių). Ją pakeitus, kompiuteristas buvo palikęs kompiuterį įjungęs visą savaitę ir jis nesirestartavo. Parsivežus namo jis po kelių dienų vėl restartavosi 2 kartus iš karto, tada veikė 2 dienas (buvo išjungiamas, įjungiamas, viskas buvo gerai). Ir šiandien vėl restartavosi 2 kartus iš karto. Po pirmojo restarto užsikrauna iki desktop, galima sakyt beveik visas priskirtas programas užkrauna ir vėl restartuojasi... Problema tikrai ne dulkėse, nes viskas puikiai išvalyta. Taip pat ir ne temperatūroje, nes sėdėjau Chrome, temperatūra buvo 33~ laipsniai (CPU). Gal kas nors turit kokių idėjų kodėl taip vyksta?

Redaguota , nario lizaRd

Kiek supratau, tai kompiuteristas tau nesutaisė kompiuterio, tai prašyk kad per naujo kažką taisytų, o tiesiog restartavimas kažkiek baigėsi dėl to jog, pajudino kažkokia detalę arba laiduką. Pamėgink išsiardyti kompiuterį ir visus laidukus ištraukt ir vėl įkišti, jei nepadės tai daryk su detalėmis, tiesiog kažkur nepagauna kontakto ir kompiuteris restartuojasi. :) Easy problem.

(redaguota)

Kiek supratau, tai kompiuteristas tau nesutaisė kompiuterio, tai prašyk kad per naujo kažką taisytų, o tiesiog restartavimas kažkiek baigėsi dėl to jog, pajudino kažkokia detalę arba laiduką. Pamėgink išsiardyti kompiuterį ir visus laidukus ištraukt ir vėl įkišti, jei nepadės tai daryk su detalėmis, tiesiog kažkur nepagauna kontakto ir kompiuteris restartuojasi. :) Easy problem.

Jis 3 savaites ten krapštė viską, ieškojo problemos, bet matau teks rytoj vėl vešti.. :/

P.S. Nemanau, kad laidukuose problema, nes jis motinine keisdamas viską perrinko.

Redaguota , nario lizaRd

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4141 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...