Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Apgavikas LakeL.


faxenas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi pirkau iš LakeL supergames.lt nario Clash Of Clans, štai tema - http://www.supergames.lt/topic/207540-perku-clash-of-clans-account%C4%85/. Pagaliau susirado jis mane, ir pardavė. Viskai sklandžiai įvyko. Praėjus gerom 2 savaitėm, jis tą acc atsiemė, ir dar prašė, kad duočiau skin cs:go, kad jis prie to acc nelystų... Jis man pardavė su visu GMAIL, prieš pirkdamas sakė VISKĄ nusiemė nuo gmail ir niekur jo nebenaudoja. Po kiek laiko parašė, kad jam reikia jo YT paskyros ir prašė duot prisijungt prie gmail. Žinoma aš jam nedaviau, ištryniau visus video iš YT ir visą informaciją, ir nenaudojau to channelio, jam "labai" jo reikėjo tai, todėl jis atsiemė COC acc ir dar prašo, jog aš jam duočiau dar daugiau CS:GO skinų, kad jis nelystų prie MANO acc. Biški įrodymų:

1. http://prntscr.com/681gmo

2. Nario profilis: http://www.supergames.lt/user/25795-lakel/?tab=feedback

Redaguota , nario deivukk. #faxenas
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fail :D Kaip as atsiemiau coc acc jaigu pas tave gmail acc :DD As paprasiau pas tave kad permestum YT channel i kita mano gmail as tau rodziau video viska kaip permesti tu sakei kad nieko nesupranti ir vsio, o tu pasiemei ir istrinei visus video ir pns... o dabar man raso i steama kad jis pats istrine Gmail acc ir Coc acc ir dbr as kaltas. Nors gmailas pas tave...

Ir seip istrinei visus video tai gaila man pasidare tai ir pradeciau smurfint coc acc, nes pats kaltas istrinei video...

Redaguota , nario LakeL
  • Neigiamai 9
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fail :D Kaip as atsiemiau coc acc jaigu pas tave gmail acc :DD As paprasiau pas tave kad permestum YT channel i kita mano gmail as tau rodziau video viska kaip permesti tu sakei kad nieko nesupranti ir vsio, o tu pasiemei ir istrinei visus video ir pns... o dabar man raso i steama kad jis pats istrine Gmail acc ir Coc acc ir dbr as kaltas. Nors gmailas pas tave...

Ir seip istrinei visus video tai gaila man pasidare tai ir pradeciau smurfint coc acc, nes pats kaltas istrinei video...

Pasigavai, nereikėjo scamminti žmonių. Ačiū Faxenai už pranešimą.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kuom as pasigavau? Paaiskink. As pardaviau jam acc viskas normaliai buvo, paprasiau kad permestu man YT channel jis klause kaip,kaip.. As jam parodziau video su pamoka jis man parase "Ai krc nesuprantu" ir istrine visa channel....

Ir dėl to reikia susigražinti paskyrą, už kurią buvo sumokėti pinigai? Nemanau, kad jo rūpestis tas YT kanalas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fail :D Kaip as atsiemiau coc acc jaigu pas tave gmail acc :DD As paprasiau pas tave kad permestum YT channel i kita mano gmail as tau rodziau video viska kaip permesti tu sakei kad nieko nesupranti ir vsio, o tu pasiemei ir istrinei visus video ir pns... o dabar man raso i steama kad jis pats istrine Gmail acc ir Coc acc ir dbr as kaltas. Nors gmailas pas tave...

Ir seip istrinei visus video tai gaila man pasidare tai ir pradeciau smurfint coc acc, nes pats kaltas istrinei video...

 

Damn, sumokėjau už Clash Of Clans acc ir sakei VISKĄ atsiemei, tai aš tą YT kanalą ištryniau, nes sakei tau nieko nebereikia ir viskas tiko. Po kelių savaičių prisireikė YT channelio ir dar GMAIL prisijungimo prašei..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Damn, sumokėjau už Clash Of Clans acc ir sakei VISKĄ atsiemei, tai aš tą YT kanalą ištryniau, nes sakei tau nieko nebereikia ir viskas tiko. Po kelių savaičių prisireikė YT channelio ir dar GMAIL prisijungimo prašei..

Nemeluok kad tu istrinei YT Channel tada kaip gavai gmail. Nes as po 2sav, buvau ziurejas savo video o tu dabar sakai kaip gavai iskart istrinei...O gmail prasiau vien delto kad pasiimciau channel. Ir beja jaigu keisciau gmail pw ar kazka panasaus, tau i telefona ateitu zinute su patvirtintu kodu.

Ir dėl to reikia susigražinti paskyrą, už kurią buvo sumokėti pinigai? Nemanau, kad jo rūpestis tas YT kanalas. :)

Iskur tu parovei kad as meginau susigrazinti??

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...