Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gta HTML grazus darbelis :)


Ekstazinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3338 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveika hebryte! Stai ir vel as tik sykart ne psd srityje o html :D 
Pradejau mokintis/prisiminti senus gerus laikus kai mokejau koduoti..
Tai paseimiau savo draugo Greddy nupiesta darba ir nusprendziau sukoduoti. 
Deje kompiuteryje neturejau fonts tai srifto stilius kitoks. 

 


DEMO:

PHOTO:
 
 
Dizaina kodavau paprastai. Netikrinau klaidu ir nesistengiau daryti tobulo pardavimui. Pradedamas koduoti turejau minty jog pasidalinsiu su dragais is SuperGames forumo :)))) Gero naudojimo! 

+REP jai patiko ( Ikelsiu laikui begant daugiau )
 
Ir jai nesunku, nenutrinkit mano ir greddy copyright :) Dekui! Ir sekmes.
Redaguota , nario Ekstazinas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip as nebeatsimenu komandos kad kai tempia nesikartoja :D

background-size: cover;

 

taciau taip graziai nesusikoduos, be to reikejo logo sukoduot atskirai nes dabar graziai neatrodys.

Redaguota , nario 4NEX.LT - Mantas / Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepagaunu.

Kodavai tu ar ArtūtasM?

<meta name="Author" content=" Codded by ArtūrasM. mlite.lt"></meta>

Visai nieko dizainiokas.

Hm :D Kodavau as taciau haeder tingejau pats rasyt tai nuo seno mano ir arturo darbu paemiau..Na kad ir ka tai reikstu tai nereiskia kad as kopijavau. Tiesiog tingejau ten link ir t.t rasyt tai nukopijavau ir taip greiciau sukodavau dizaina :) Atsiprasau uz paliktas klaidas :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar man tik atrodo ar tu rimtai trenktas? Sampui? Responsive? Manau responsive labiau derinama prie verslo ar zaidimu tinklalapiu. Bet ne prie cs ar samp :D

 

Na jeigu aš normalus vartotojas ir noriu ką nors pažiūrėti per telefoną tai reikia responsive. Beje SA:MP serverio tinklapis ne žaidimų tinklapis?

P.S Matosi responsive koduoti nemoki :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu aš normalus vartotojas ir noriu ką nors pažiūrėti per telefoną tai reikia responsive. Beje SA:MP serverio tinklapis ne žaidimų tinklapis?

P.S Matosi responsive koduoti nemoki :)

Nematau problemu jai ir nemoka. Geriau padekotumet kad dizainu dalinas, o ne prasytumet kad dar kazka padarytu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu aš normalus vartotojas ir noriu ką nors pažiūrėti per telefoną tai reikia responsive. Beje SA:MP serverio tinklapis ne žaidimų tinklapis?

P.S Matosi responsive koduoti nemoki :)

 

Nekoduosiu niekad responsive Samp  ar cs dizainui :D Nes jai nezinai mob.telefonai ismanieji turi interneta :D Ir laisvai gali pasijungt ir pasiziuret :)

Nematau problemu jai ir nemoka. Geriau padekotumet kad dizainu dalinas, o ne prasytumet kad dar kazka padarytu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu aš normalus vartotojas ir noriu ką nors pažiūrėti per telefoną tai reikia responsive. Beje SA:MP serverio tinklapis ne žaidimų tinklapis?

P.S Matosi responsive koduoti nemoki :)

realiai tie responsive nebereikalingi, nes nauji telefonai laisvai užkrauna ir gerai palaiko HTML dizainus ir niekur niekas nenuvažioja ^^.

Ir šiaip, aš pats gyvenime nedaryčiau responsive dizainą - nes tai nereikalingas šūdas. Padarei mob. versija ir viskas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

realiai tie responsive nebereikalingi, nes nauji telefonai laisvai užkrauna ir gerai palaiko HTML dizainus ir niekur niekas nenuvažioja ^^.

Ir šiaip, aš pats gyvenime nedaryčiau responsive dizainą - nes tai nereikalingas šūdas. Padarei mob. versija ir viskas :)

Na vienintelis responsive pliusas tas kad gali sumazinti puslapio dydi, ta prasme kur foto ten 500kb, gali padaryt kur bus tik 10kb, kas sutaupo zmoniu kurie naudoja paprasta interneta limita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na vienintelis responsive pliusas tas kad gali sumazinti puslapio dydi, ta prasme kur foto ten 500kb, gali padaryt kur bus tik 10kb, kas sutaupo zmoniu kurie naudoja paprasta interneta limita.

Taip čia yra pliusas, bet visa kita - ne. Kadangi mobilioji versija svetainės turi daugiau pranašumo negu responsive dizainas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3338 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...