Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

# CSON.us.LT // Counter Strike 1.6 serveriai !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3386 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ba13a4a7d388135a2220edf6368d7c53498.png


 


CSON.us.LT : Tai yra counter strike 1.6 žaidimo serveriai, kurie yra įvairių tipų. Dabar pas mus yra tik 2 serverių tipai tai būtų : surf bei public. Bet nenusiminkite, greitu metu, mes plėsimės ir sukursime daugiau serverių, su kitais tipais ! Taigi, prieinant prie administracijos.. Mūsų administracija yra maloni, ir jums visuomet padės, jeigu jums kils kokie neaiškumai, nesklandumai ir panašiai. Čia galėsite susirasti bendraamžių, bendraminčių, bei kartu su jais žaisti ! Svetainėje yra tik HTML dizainas, bet jeigu jūs pageidausite, mes sukursime IPB. Nekūriau iš karto todėl, nes mano manymu IPB nebūtinas COUNTER-STRIKE žaidimui. Dabar kyla klausimas, kur gi rašyti visas klaidas ir panašiai ? Nesijaudinkite, jos bus visos peržiūrėtos, nes dabar mes kuriame mini sistemėlę, kurioje administracija matys visas klaidas, bei čyterius serveryje. Taipogi turime ir AMXBANS, bet šiuo metu ji yra tvarkoma. Visa kita pamatysite serveryje. Taigi, jeigu norite gerai praleisti dieną, ar vakarą su draugais žaisdami prie kompiuterio - nedvėjokite, užsukite pas mus !


 


CSON.us.LT // administracija : Taigi, administratorius esu aš vienas, bet negalvokite kad aš nespėju ir panašiai. Visada aš viską peržiūrėsiu, tik jūs nesijaudinkite !


 


Žaidime : Domis [ skype : domiis420 ]


 


CSON.us.LT // serverių statistika :


 


PUBLIC : b_560_95_1.png


 


SURF : b_560_95_1.png


 


CSON.us.LT // kita informacija : Jeigu manėte jog tai yra kažkoks projektas kuris siekia pelno ar panašiai, tai galiu pasakyti jog tai tikrai nėra, mes siekiame sukurti jums gerą atmosferą ir kad jums būtų įdomu žaisti pas mus !


 


Ačiū, jog renkatės mus !


- cson.us.lt administratorius : Domis.


 


P.S : serveriai redaguojami, bet visdar galite žaisti !


Redaguota , nario # Nautilus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tinklapis patiko :) toks paprastas tik padaryk dar navigacijoj Namai ar Pagrindinis :D nes nueini į paslaugas ir atgal į pagrindinį neina pvz kad pažėt serverio ip :D

 

OPS pamačiau apačioj yra :) bet vistiek galėtum išryškint jį :D

Redaguota , nario *DeMo*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks tikslas reklamuot jai parduodi?attachicon.gifScreenshot_2015-02-12-20-55-10.png

Nesvarbu kad parduoda projektas dar vis jo todėl jis gali su juo daryt ką nori :) ir aišku geriau reklamuot jei pradės būt geras lankomumas ar pelnas eit tai kaina šoktų gerai :D arba jis net jau neparduotų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tinklapis patiko :) toks paprastas tik padaryk dar navigacijoj Namai ar Pagrindinis :D nes nueini į paslaugas ir atgal į pagrindinį neina pvz kad pažėt serverio ip :D

OPS pamačiau apačioj yra :) bet vistiek galėtum išryškint jį :D

Sveikas, dekuj manau padarysiu toki mygtuka dar arba kazka kad pamatytu zmogus. Dekui dar kartaa !

Koks tikslas reklamuot jai parduodi? Screenshot_2015-02-12-20-55-10.png

sveikas ir tau. Sis projektas NEBEPARDUODAMAS kadangi savininkas esu as - Domis. O Edvinas jau nebesavininkas, nes as pasiemiau si projekta i savo rankas, tad tos zinutes nieko nereiskia.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3386 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...