Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Virginijus Lingė (DineX - arba kitaip Durex prezervatyvai)


Myndeee1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3236 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, atsitiko toks įvykis, jog teikiu counter-strike paslaugas, tai mane pakvietė Dinex ir sako čia ta ir ta sakau gerai padarysiu susitarėm del kainos, padariau svetainę, serverius ir panašiai, sako gerai isiunčiau atsiuntė kopija banko, kad isiuntė, praėjo 3 dienos pinigų nėra, nieko nėra, apipiselis vapšie jis yra. Sako man nieko nepadariai svarbiausiai viską atlikau kaip priklauso. Mazino, kad tipo bankas užblokuotas, poto sako eini isidėk pinigus nu krč taip ir suka. Iškarto pasakau jeigu kas atlikinėsit šiam žmogui paslaugas gausit apvalų 0. Atrodė pradžiai rimtas, o vaikas yra galutinai! Visada teisinsis ir sakys, kad visi kurie darė buvo blogi, nors pats nihuja nežino ka ir kaip daryti. Sako isiuntė bet pasirodo knisa prota kaip reikalas, isireiškiau čia su daug keiksmazodziais nes prasikau daug laika per tokius debilus

Skype: cs.ltu

Svetaine ju: www.csi.lt

Vardas: Virginijus

Pavardė: Lingė

(Nekeista butu, kad ir į šią tema atėjas įrodynės savo) :)

be24396cd57ed2edbbea25bc8036fbed104.png

Na ir biškuti duomenų:

http://csi.lt/sms/admin/admin.php

ID: csi

PASSWORD: passwordas

csi.lt/serveriai/admin

login mindaugasj

password: mindaugasj

Dėmesio Virginijau Lingiau - Paleisi projekta vel? Vel busi nulauztas ;)

Redaguota , nario Myndeee1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ko tu čia verki?

 

1. Serveris buvo instaliuotas

2. Idiegtos visos sistemos amxbans ir sms - NE TAVO !!!

 

3. Visus paimei duomenis ištrynei mano web: csi.lt domena nukreipei i ketbilietai kažkokį,serveriai tai pat ištrinti su sistemomis viskuo :)

 

Beje mulki gali paliūdyti skype: eimantas00 ir nzt48s kad už darbus sumokėjau, o tu ne tik sugadinai.bet ir ištrynei viska melagi ;)

Gerai jei sumokėjai, tai kodėl jam šaibos neparėjo?? -.-

 

Kitas dalykas Mynde, tau reikia pateikti nuotraukas, kad jis tave apgavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dalbajobe tu *Myliu SuperGames.lt*, prie kom čia tuos SMS sistemos ir visą kitą? Ka tu man sakiai ? Sutvarkyt normaliai aš ir sutvarkiau avigalvi tu *Myliu SuperGames.lt*, visas dienas sėdėjau prie tavo to projekto galu gale 3 dienos atejo ir negavau pinigu ir atmazino gezas kad tipo uzblokavo jam saskaita ir .t.t, tada istryniau viska, tai ka dabar man verkt ar tau? As sugaisau savo laiko, o tu tik atejes cia pisi prota adapte tu *Myliu SuperGames.lt*Įrodymas: be24396cd57ed2edbbea25bc8036fbed104.png

2bdd84fdb901db72c5a5f5b875875d5c246.png

Pastoviai taip ir mazina visa reikala, aš jum sakiau, kad jis čia savo sakys visiems savo tiesa įrodynės. :)

Aš pasakiau, kad jis yra neteisingas mano atžvilgiu, jeigu manim netikit kaip yra, tai prašau eikit teikiat jam savo paslaugas, ir pasakys jum, jo pervedžiau atsiusk kopija pisies visas dienas ir galu gale vistiek pinigų jum neatsius. Galvojo pasinaudos mano darbais, bet pakeičiau db password ir ištryniau kaip ir dėrėjom jam už tokius darbus. Idijotas yra tiek. Galvojau pasiimti avansa pradžiai bet įrodynėjo jog neturi ir perves per kelias dienas bet taip ir pripiso prota.

Redaguota , nario Myndeee1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dalbajobe tu *Myliu SuperGames.lt*, prie kom čia tuos SMS sistemos ir visą kitą? Ka tu man sakiai ? Sutvarkyt normaliai aš ir sutvarkiau avigalvi tu *Myliu SuperGames.lt*, visas dienas sėdėjau prie tavo to projekto galu gale 3 dienos atejo ir negavau pinigu ir atmazino gezas kad tipo uzblokavo jam saskaita ir .t.t, tada istryniau viska, tai ka dabar man verkt ar tau? As sugaisau savo laiko, o tu tik atejes cia pisi prota adapte tu *Myliu SuperGames.lt*Įrodymas: ecf98550ad7423c980cdb149dae8339f33.png

2bdd84fdb901db72c5a5f5b875875d5c246.png

Pastoviai taip ir mazina visa reikala, aš jum sakiau, kad jis čia savo sakys visiems savo tiesa įrodynės. :)

Dinex visi įrodymai jo yra. Tai va esi apgavikas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveiki hebrite dar viena auka irgi paviesino: http://www.amxmodx.lt/viewtopic.php?f=24&t=4868

fb: https://lt-lt.facebook.com/ViirgiusTel nr - 860798714email: [email protected] , [email protected]

VietaAlytaus Apskritis, Lithuania

Redaguota , nario Myndeee1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3236 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...