Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Boostinimas


VaiKiZz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3282 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Turi įrodymų kad tu tikrai diamond 1 ir kad ten ne tavo draugo acc? Jei boostas nepavyksta ar pinigai gražina? Tuo labiau nėra patikimumo turi tik 70 pranešimų...

Galiu pirmas eiti, jei pirkejas patikimas. Irodymu neturiu, bet jei nebuciau high elo praitame seasone, nebuciau diamond 5 su ~50 games. Accountas tikrai yra mano.

P.S pranesimu mazai nes, buvau pamirses sito acc doumenys, ir registracija reikalavo pakvietimo.

Redaguota , nario VaiKiZz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pirmas eiti, jei pirkejas patikimas. Irodymu neturiu, bet jei nebuciau high elo praitame seasone, nebuciau diamond 5 su ~50 games. Accountas tikrai yra mano.

P.S pranesimu mazai nes, buvau pamirses sito acc doumenys, ir registracija reikalavo pakvietimo.

 

 

Wut wut? Neturi yrodimu? Tai pala pala. Praitam season buvai diamond kazkelintas.. Tai remeliai turi but, tai padaryk foto, arba numesk savo cia info. 

 

Nes stobalei kazka pjauni.. 

 

+ Jeigu boostintum tai 100% kainos jau butu surasytos. Viskas ko reikia. O cia labiau panasau i scaminima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Wut wut? Neturi yrodimu? Tai pala pala. Praitam season buvai diamond kazkelintas.. Tai remeliai turi but, tai padaryk foto, arba numesk savo cia info. 

 

Nes stobalei kazka pjauni.. 

 

+ Jeigu boostintum tai 100% kainos jau butu surasytos. Viskas ko reikia. O cia labiau panasau i scaminima.

0006ff16578b33c01b749ca8f1080ca0900.PNG

I scamma panasu, kad nera info apie acc? va prasau.

O del kainu as nemanau, kad kazkas pirks boosta uz 1 divizijos pakelima ir mokes 10eurus  ar daugiau.

Kas nores susitarsim skype del kainos :)

P.S kalbedamas apie irodymus turejau omeny, kad neturiu irodymu, kad diamond 1 buvau.

Redaguota , nario VaiKiZz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

0006ff16578b33c01b749ca8f1080ca0900.PNG

I scamma panasu, kad nera info apie acc? va prasau.

O del kainu as nemanau, kad kazkas pirks boosta uz 1 divizijos pakelima ir mokes 10eurus  ar daugiau.

Kas nores susitarsim skype del kainos :)

P.S kalbedamas apie irodymus turejau omeny, kad neturiu irodymu, kad diamond 1 buvau.

 

Tik tiek ir norėjau. Aišku kita kart skelbdamas ką nors iškart susimesk info, kad nebūtu iš kitu žmoniu kabliuku :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

zmones... pagalvokit zaidimas yra tik iliuzija suteikianti zmonems malonuma ir keliant akaunta turi buti sutaikiamas zmogui malonumas nes tokia ir zaidimu esme. jus parasykit knyga ir jus suprasit. sitas jusu vadinamas boostinimas tai yra pinigu svaistymas o tam kas parduoda tai biznis nes jis ir pats zaisdamas ivykdo zaidimo zmogui paskirti ir uzsikala $$$ (uz tai noreciau pagirti geras biznis, pats parasiau kelias knygas apie bizni, pagooglink mane). tie kurie perka 'boostinimus' tai tik nori bus 'geriausi' tarp kitu sito *Myliu SuperGames.lt* zaidimo zaideju, gal to ir norejo LoL kurejai bet pacio pirmo zaidimo esme nebuvo varzytis ir buti kuo geriausiu, jo esme buvo nesustabdomos linksmybes, o tuo tarpu ir stengtis, nes tose pastangose yra ir linksmumas. boostina.. boostina.. galima sakyt kad boostina sau piktuma kuris kyla is varzybu ir boostina varslo savininko kisene.. geda abiem, ir pirkejui ir pardavejui. nu neturiu laiko, pagooglink mane ir suzinosi daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

zmones... pagalvokit zaidimas yra tik iliuzija suteikianti zmonems malonuma ir keliant akaunta turi buti sutaikiamas zmogui malonumas nes tokia ir zaidimu esme. jus parasykit knyga ir jus suprasit. sitas jusu vadinamas boostinimas tai yra pinigu svaistymas o tam kas parduoda tai biznis nes jis ir pats zaisdamas ivykdo zaidimo zmogui paskirti ir uzsikala $$$ (uz tai noreciau pagirti geras biznis, pats parasiau kelias knygas apie bizni, pagooglink mane). tie kurie perka 'boostinimus' tai tik nori bus 'geriausi' tarp kitu sito *Myliu SuperGames.lt* zaidimo zaideju, gal to ir norejo LoL kurejai bet pacio pirmo zaidimo esme nebuvo varzytis ir buti kuo geriausiu, jo esme buvo nesustabdomos linksmybes, o tuo tarpu ir stengtis, nes tose pastangose yra ir linksmumas. boostina.. boostina.. galima sakyt kad boostina sau piktuma kuris kyla is varzybu ir boostina varslo savininko kisene.. geda abiem, ir pirkejui ir pardavejui. nu neturiu laiko, pagooglink mane ir suzinosi daugiau

Nepatinka neziurek, profesoriau.

Redaguota , nario Karoolis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3282 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...